KIT DIGITAL, INC.: Dnes v plusu
Proč by měl, portfolio pořád přes 30 procent v mínusu, pohoda.
reagovatzobrazit vlákno10.5. 2011 13:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Proč by měl, portfolio pořád přes 30 procent v mínusu, pohoda.
reagovatzobrazit vlákno10.5. 2011 14:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Skončím s tím ale plusová bilance nehrozí. Poslední šancí je zbavit se Čumilů nad 400 a 420 a koupit Kitkat pod 190 a počkat si na ceny cca 300.
reagovatzobrazit vlákno9.5. 2011 16:19|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak a máme po slevách. Hajzl jeden dolarový. Proč z ničeho nic padá CETV? A z jakého důvodu roste předražená Telekačena? Vzdávám to. Krveprolití prostě nepříjde i když bez korekce nebude růst takže nás čeká plácačka na místě několik měsíců.
reagovatzobrazit vlákno9.5. 2011 16:36|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Es-Age : Přesně tak, ta Telekačena to je hruza no, chtěl bych ji koupit, ale za tyhle penize nikoli...zisky stale klesaj...za 2 roky bude divi tak 30 kaček...takže tam racionální duvod k rustu není :-)
reagovatzobrazit vlákno9.5. 2011 18:39|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Kéžby ten dolar padnul. Veškeré poklesy Kitkatu jsou naprosto k ničemu jelikož dolar dělá ještě silnější protipohyb :-(. Jedině kdyby Čumilové poskočili výrazně nahoru a s pomocí dolaru bych je prodal bez ztráty a přeskočil hned do Kitkatu. Ale bojím se, že než se dostane CETV aspoň nad 400, tak Kitkat začne utíkat nahoru...Teď někdy budou výsledky, že?
reagovatzobrazit vlákno9.5. 2011 19:16|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Je fakt, že je divné, že už to tak dlouho chodí na jednom místě. Jenže tak to už bylo několikrát a pak se to z ničeho nic rozjelo.No, počkáme asi na zítřek jenže jestli budou dobré, tak už bude pozdě. Já sázím na pokles.
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2011 0:30|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Za takhle vysoké ceny?Ani náhodou. Čekám na další pokles pod 10 USD.Snad se dočkám.
reagovatzobrazit vlákno3.5. 2011 15:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No nic, marne. Už zase roste. Budu mu muset dát za tyhle ceny šupu mezi oči, abych ho srazil k 170-ti. Chtěl jsem počkat ale to evidentně nezafunguje.
reagovatzobrazit vlákno3.5. 2011 10:12|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Es-Age : Tak upřímně si to trošku čekal, ne? Nebylo to poprvé a ani neposled :-)
reagovatzobrazit vlákno3.5. 2011 10:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No jenže před rokem to taky tak bylo až se nakonec kurs srovnal po stoplossech a pak byl chvíli dokonce pod USA. Ale to příjde. Větší pokles tu nesmyslnou poptávku rozseká.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.