KIT DIGITAL, INC.: KITD
Tak je to tady. Jsem jsem psal, přišel dneska pokles, sice na jako včera ale stačí. Příští týden uvidíme.
reagovatzobrazit vlákno15.4. 2011 21:50|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak je to tady. Jsem jsem psal, přišel dneska pokles, sice na jako včera ale stačí. Příští týden uvidíme.
reagovatzobrazit vlákno15.4. 2011 18:10|Es-Age|(80.82.149.xxx)
0,007 proc poplatek burze právě za to, že Fio není tvůrcem. U ostatních to je 0,001 tuším.
reagovatzobrazit vlákno14.4. 2011 20:29|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Je to jako vždy. Pokud propad nákupem nezafixuju, tak se propad nedovede do konce. Každopádně můj dnešní nástup za 190 stanovil strop.
reagovatzobrazit vlákno14.4. 2011 18:06|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Hodně. A bude ještě víc.
reagovatzobrazit vlákno13.4. 2011 20:17|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Ty dneska mě to taky napadlo. Poškozování investorů, vědomé likvidování jejich úspor. Chtěl ale rozložil jsem si to. Přeci jen mám z obratu obavu, tak nekoupím jeden velký balík ale 3-4 menší. No jo, hajzlák :-). Až zítra vezmu lot max. za 195. Zatím jsem totiž pod 200 nenabral nic.
reagovatzobrazit vlákno13.4. 2011 16:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pořád lepší 2 loty Kitkatu než třeba Přezůvek, ne? :-)
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.