Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 20:00
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 300 301 302 318

KIT DIGITAL, INC.:  Chraň Tě ruka Páně NEP

Hodně. A bude ještě víc.

KIT DIGITAL, INC.:  Chraň Tě ruka Páně

Ty dneska mě to taky napadlo. Poškozování investorů, vědomé likvidování jejich úspor. Chtěl ale rozložil jsem si to. Přeci jen mám z obratu obavu, tak nekoupím jeden velký balík ale 3-4 menší. No jo, hajzlák :-). Až zítra vezmu lot max. za 195. Zatím jsem totiž pod 200 nenabral nic.

KIT DIGITAL, INC.:  Chraň Tě ruka Páně

Pořád lepší 2 loty Kitkatu než třeba Přezůvek, ne? :-)

KIT DIGITAL, INC.:  brokerjet

no tak těch výpadků měli více, několik v loni i letos a ne jeden za 3 roky,už jsem jim několikrát volal vyčistil žaludek,bylo mi řečeno že se na tom intenzivně pracuje a at nejsem vulgární,ale jak to tady čtu tak fio vypadává taky,nevím jak jede patria a jiní a poplatky.jsou to diletanti,dnes mi řeklí že za pár HODIN TO POJEDE,tak jsem se s chutí dlouho nezasmál a pak se opraviliže za pár minut a že už by to teď mělo jít ale já se pořád nemohu na brokerjet dostat.

KIT DIGITAL, INC.:  brokerjet

Asi chtějí naznačit, že je ideální čas ke změně obchodníka.)

KIT DIGITAL, INC.:  KITD

Doufám, že půjde dolů.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT cena

Asi mi blbne kalkuačka ale dolarek pod 17...amerika close 11,56 ...vychází to na 195...

KIT DIGITAL, INC.:  KIT cena

Tak tak, bude muset dolů. Target pod 180 zůstává. Jestliže teď příjde nějaká korekce na indexech a věřím, že jo, tak by se pod 11 USD měl dostat.A pak jdu do lotů.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT cena

Doufám, taky že menší korekce přijde, předevčirem jsem prodaval KB nad 4400 a jsem dost vybrakovanej akciově, momentálně :-) ...mam připraveny korunky na nákupky, ale chtěl bych lepší ceny ;-)

1 300 301 302 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

26.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz