KIT DIGITAL, INC.: Chraň Tě ruka Páně NEP
Hodně. A bude ještě víc.
reagovatzobrazit vlákno14.4. 2011 18:06|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Hodně. A bude ještě víc.
reagovatzobrazit vlákno13.4. 2011 20:17|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Ty dneska mě to taky napadlo. Poškozování investorů, vědomé likvidování jejich úspor. Chtěl ale rozložil jsem si to. Přeci jen mám z obratu obavu, tak nekoupím jeden velký balík ale 3-4 menší. No jo, hajzlák :-). Až zítra vezmu lot max. za 195. Zatím jsem totiž pod 200 nenabral nic.
reagovatzobrazit vlákno13.4. 2011 16:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pořád lepší 2 loty Kitkatu než třeba Přezůvek, ne? :-)
reagovatzobrazit vlákno12.4. 2011 11:08|mvesely|(83.208.122.xxx)
no tak těch výpadků měli více, několik v loni i letos a ne jeden za 3 roky,už jsem jim několikrát volal vyčistil žaludek,bylo mi řečeno že se na tom intenzivně pracuje a at nejsem vulgární,ale jak to tady čtu tak fio vypadává taky,nevím jak jede patria a jiní a poplatky.jsou to diletanti,dnes mi řeklí že za pár HODIN TO POJEDE,tak jsem se s chutí dlouho nezasmál a pak se opraviliže za pár minut a že už by to teď mělo jít ale já se pořád nemohu na brokerjet dostat.
reagovatzobrazit vlákno12.4. 2011 11:11|Gambler|(90.178.225.xxx)
Asi chtějí naznačit, že je ideální čas ke změně obchodníka.)
reagovatzobrazit vlákno12.4. 2011 9:59|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Doufám, že půjde dolů.
reagovatzobrazit vlákno8.4. 2011 9:52|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Asi mi blbne kalkuačka ale dolarek pod 17...amerika close 11,56 ...vychází to na 195...
reagovatzobrazit vlákno8.4. 2011 10:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak tak, bude muset dolů. Target pod 180 zůstává. Jestliže teď příjde nějaká korekce na indexech a věřím, že jo, tak by se pod 11 USD měl dostat.A pak jdu do lotů.
reagovatzobrazit vlákno8.4. 2011 10:12|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Doufám, taky že menší korekce přijde, předevčirem jsem prodaval KB nad 4400 a jsem dost vybrakovanej akciově, momentálně :-) ...mam připraveny korunky na nákupky, ale chtěl bych lepší ceny ;-)
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.