KIT DIGITAL, INC.: KITD
V žádném případě, musí jít pod 180. Včera jsem udělal chybu při prodeji Nerváka. Dneska už je to vidět. Nicméně u Kitkatu chybu neudělám a nahoru ho nepošlu.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2011 14:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
V žádném případě, musí jít pod 180. Včera jsem udělal chybu při prodeji Nerváka. Dneska už je to vidět. Nicméně u Kitkatu chybu neudělám a nahoru ho nepošlu.
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 11:34|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pořád vše držím, takže růstu je zabráněno. Začíná období testování mých nervů. Zda-li prodám várku za 200 nabranou a seberu zisk stačící na pár pivek a poté KIT popojede výše nebo neprodám a pojede se pod 200 :-)
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 11:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
A já zase ceny pod 180. Do té doby bude počet nabraných Kitkatů neměnný.
reagovatzobrazit vlákno23.3. 2011 17:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Už jsem klidný, už hajcuje dolů. Možná zakončí dnes i ve ztrátě. Zase to neber tak, že každý můj nákup titul likviduje. To by něco po mých pár nákupech muselo mít nulovou nebo mínusovou hodnotu :-).
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Singapur zažívá technologický boom, jeho startupová scéna patří k nejsilnějším v Asii....
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.