KIT DIGITAL, INC.: kitd
Proč bych si měl mnout ruce?Chtěl jsem kupovat pod 180 a zatím mi to uniká, takže ke spokojenosti důvod není. Snad ještě padne na kolena. Teď už pomůže jen celkově špatný sentiment, ke kterému snad v nejbližší době dojde.
reagovatzobrazit vlákno23.3. 2011 16:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Proč bych si měl mnout ruce?Chtěl jsem kupovat pod 180 a zatím mi to uniká, takže ke spokojenosti důvod není. Snad ještě padne na kolena. Teď už pomůže jen celkově špatný sentiment, ke kterému snad v nejbližší době dojde.
reagovatzobrazit vlákno23.3. 2011 17:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Už jsem klidný, už hajcuje dolů. Možná zakončí dnes i ve ztrátě. Zase to neber tak, že každý můj nákup titul likviduje. To by něco po mých pár nákupech muselo mít nulovou nebo mínusovou hodnotu :-).
reagovatzobrazit vlákno22.3. 2011 15:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Teď jsem na CETV hrozně zvědavý. Cena nad 350 jsou jedny z maxim poslední doby...Ideální by byl pohyb nad 420, Kitkat pod 180 a pak přestup ale takovou chaluz mít určitě nebudu.
reagovatzobrazit vlákno22.3. 2011 11:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ale kdeže. Cílovka pod 180, dříve neprodám :-).
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Singapur zažívá technologický boom, jeho startupová scéna patří k nejsilnějším v Asii....
Míra rizika je zde extrémně vysoká, ale některé české firmy nyní podnikající na Ukrajině...
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.