KIT DIGITAL, INC.: :-(
Jen je velmi smutné, že dneska se v přepočtu mělo obchodovat za 220. Holt u nás se zisky udělat nedají na Kitu, jelikož kurz u nás nemá s tím u Ušatých většinou nic společného.
reagovatzobrazit vlákno17.3. 2011 14:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jen je velmi smutné, že dneska se v přepočtu mělo obchodovat za 220. Holt u nás se zisky udělat nedají na Kitu, jelikož kurz u nás nemá s tím u Ušatých většinou nic společného.
reagovatzobrazit vlákno17.3. 2011 14:28|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já mám za 237 s cílem nabrat za 220, 200 a pod 180. Dokud to nedorazím, tak to za 237 bude neprodejné. I kdyby to mělo stát 500...
reagovatzobrazit vlákno17.3. 2011 15:06|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ANO. Sekera smrti opět udeřila. Nákup další várky za 220. A jedem pod 200. Můj dvojí nákup to už nepřežije, půjde k zemi.
reagovatzobrazit vlákno17.3. 2011 15:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
I hned nemá problém jít pod 220. Jistota je jistota. Tak dlouho se jezdí UP/DOWN v intervalu až Es-Age nakoupí :-)
reagovatzobrazit vlákno17.3. 2011 9:18|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Co je moc to je příliš. Kitkat včera uzavřel pod 220 tak co to tu je za bordel?
reagovatzobrazit vlákno16.3. 2011 15:17|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To je parchant ten Kitkat. Nekoupil jsem za 220 i přišel trest. Snad ho alespoň nákup za 237 zastaví a pošle zpět dolů.
reagovatzobrazit vlákno16.3. 2011 18:21|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ANO, Kitkat už je v mínusu. Ještě tak 3 procenta dolů a zítra opět bude boj o zaseknutí sekery :-)
reagovatzobrazit vlákno16.3. 2011 21:31|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Závěr výborný. Snad se podaří zítra nastoupit pod 220. PX zítra musí gruchnout minimálně o 3 procenta.
reagovatzobrazit vlákno2.3. 2011 15:19|Es-Age|(195.47.26.xxx)
J8 vím ale dal jsem si za cíl kauf a -10 proc. Chci nastoupit pod 220 abych pak mohl za pár dní nakoupit pod 200 a pak big long pod 180 :-)
reagovatzobrazit vlákno2.3. 2011 16:53|Es-Age|(80.82.149.xxx)
No i už je to tady, sekera neudeřila i Kitkat jede nahoru.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Míra rizika je zde extrémně vysoká, ale některé české firmy nyní podnikající na Ukrajině...
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.