KIT DIGITAL, INC.: HCKI
uá uá povozíme se :-)
reagovatzobrazit vlákno15.3. 2010 15:33|lukas.cz|(94.245.127.xxx)
uá uá povozíme se :-)
reagovatzobrazit vlákno15.3. 2010 15:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
jsem velky fanousek Esterky, ale ze pujde takhle proti proudu, to bych necekal...:( no snad se unavi a pude spolu se stadeckem zase o uroven nize...:)
reagovatzobrazit vlákno15.3. 2010 16:28|lukas.cz|(94.245.127.xxx)
to je pěknej podvod s tou erste v remosce...
reagovatzobrazit vlákno15.3. 2010 16:31|michaelzak|(213.29.248.xxx)
lukas: ja myslim, ze je to spis podvod s Erste ve Vidni!!! :)
reagovatzobrazit vlákno15.3. 2010 16:37|lukas.cz|(94.245.127.xxx)
:-)
reagovatzobrazit vlákno12.3. 2010 14:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Áha, tak už mi to je jasné, proč to nejede nahoru. Svinská koruna likviduje všechny zisky posledních dní. Kurz 18,5...Takže ani Ester na 800 s takovou nepojede.
reagovatzobrazit vlákno11.3. 2010 9:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Klasika, KIT opět na kobosu nejde prodat za ceny odpovídající Nasdaqu. Závěr byl přes 200 a tady neprodám lépe než za 190. S tou akcí na českém trhu končím.
reagovatzobrazit vlákno11.3. 2010 18:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pokračujem vzhůru ale jen na Nasdaqu. Asi zkusím přeblokovat z Kobosu na RMS protože na Kobosu za víc než 195 si myslím neprodám. Už několik týdnů je permanentně kurz na KIT níže než na Nasdaqu kromě úrovní 9,6 USD.
reagovatzobrazit vlákno11.3. 2010 18:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jo, je to prostě smůla. Když už konečně držím něco déle a podařilo se mi celkem nízko koupit, tak to nejde prodat za reálnou cenu která by v tu dobu měla být...Prostě není souzen větší než korunový výdělek...
reagovatzobrazit vlákno3.3. 2010 14:02|michaelzak|(213.29.248.xxx)
soude podle toho jak dopadli hypoteky, tak ani v patek se dokupovat nebude...:)
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Potravináři varují před doručováním potravin a doplňků stravy do výdejních boxů. V...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.