Klesající zásoby, slabší dolar ženou cenu mědi vzh: ropa je kov???
mimochodem v patek psalo FIO o Nokii jako nejvetsim svedskem vyrobci mobilu...a ja myslel, ze Nokia je finsky klenot...:) pak se rid podle jejich analyz...:o)))
Klesající zásoby, slabší dolar ženou cenu mědi vzh
Cena mědi roste na svá téměř tříměsíční maxima. Důvodem jsou především neustále klesající zásoby tohoto kovu. Ty podle London Metal Exchange zaznamenaly pokles již devatenáctý den v řadě, což představuje vůbec nejdelší takovouto sérii od loňského července. K růstu ceny rovněž přispívá oslabující...celý text
reagovatzobrazit vlákno29.3. 2010 13:01|michaelzak|(213.29.248.xxx)
mimochodem v patek psalo FIO o Nokii jako nejvetsim svedskem vyrobci mobilu...a ja myslel, ze Nokia je finsky klenot...:) pak se rid podle jejich analyz...:o)))
ECB ponechala sazby beze změny
Trumpovy další dokumenty odhalují zběsilé tempo obchodování na burze
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Česko nepřijde o žádné peníze z evropských fondů, tvrdí ministr práce a sociálních...
„Moje obava je, že zůstaneme skanzenem, který nedokáže umělou inteligenci správně...
Téměř sedm měsíců po přijetí eura se ukazuje, jak nová měna proměnila finanční návyky...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.