Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 18.8.2019 5:35
Akcie.cz»Diskuse»FORTUNA

Diskuse FORTUNA

Poslední příspěvky

18.8. 2019 5:35:34BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
199,00

+8,50 (+4,46%)

16:59 16.11. 2018

 

Přidat nový příspěvek

1 2 3 131

FORTUNA:  vypořádání

Asi to utnuli,když je pro ně dobrý kurz pro vypořádání v eurech. Nebudu spěchat,třeba by byl dobrý ""zákonný úrok"". :).
Ps: Třeba to nebudou takoví potížisti jako poláci.Kellner taky poslal za Cetin a nic nechtěl-sebral-vyplatil.

FORTUNA:  vypořádání

Tak akcie z účtu už sebrali,

FORTUNA:  vypořádání

Taky čekám, třeba bude milý úrok.

FORTUNA:  vypořádání

Dejte sem vědět,pokud někdo dostane plnění.
prý to dali holand.vyrovnávací kanceláři, podle hol. práva,7,94E za kus.

FORTUNA:  OBchodování na BCPP ?

Nevíte proč se ještě obchoduje s Fortunou na burze? když hovořili, že na burze bude Fortuna končit a bude se od května obchodovat pouze na RMS ? nebere mi to hlava..

FORTUNA:  OBchodování na BCPP ?

https://www.pse.cz/novinky/novinka/news/zahajeni-obchodovani-s-emisi-fortuna-na-trhu-free-market/

FORTUNA:  BCPP -> RMS

Pokud bych chtěl akcie Fortuny koupené na BCPP prodat na RMS, byla by tato transakce zatížená ještě dalším poplatkem s výjimkou poplatku za vypořádání pokynu? Není mi to v případě NL emise příliš jasné.

FORTUNA:  BCPP -> RMS

Fortuna je mezi výjimkami, mělo by to tedy jít přímo - stačí zvolit trh při zadávání prodejního pokynu: ""Emise cenných papírů evidované v CDCP jak pro RMS tak pro BCPP (tzv. české emise jako je ČEZ, KB, Philip Morris, Unipetrol, Telefónica ČR apod. + vybrané zahraniční emise jako je Fortuna) nakoupené na RMS je možné okamžitě prodat na BCPP (díky vypořádání v čase T+0). Obráceně, tedy české emise cenných papírů nakoupené na BCPP je možné prodat na RMS nejdříve v době vypořádání nákupu (tedy nejdříve v čase T+2).

Emise cenných papírů evidované v CDCP pro Burzu cenných papírů Praha a v SE Fio banky, a.s. pro RM-SYSTÉM, českou burzu cenných papírů (tzv. zahraniční emise jako je CETV, Erste Group Bank, Pegas Nonwovens, VIG apod.) je potřeba nejdříve převést mezi jednotlivými evidencemi (CDCP a SE Fio banky) v nadnárodním depozitáři ClearStream na základě pokynu podaného obchodníkovi s cennými papíry. Tento převod neprobíhá on-line a je zpoplatněn dle Ceníku základních služeb a Přílohy ceníku základních služeb.""
Převod pro akcie z druhého odstavce stojí 200 Kč pro Fio + 200 Kč pro CDCP.

FORTUNA:  BCPP -> RMS

Tak jsem upostil trochu fortuny za 199 a koupil za to Gecbu za á 83. Oni nám asi z Fortuny nikdy divi nedaj, i když jak je možný, že se nedělej? no mám prům nákupku za 80, tak to tak moc nebolí.jestli se udrží kurz u 200.

FORTUNA:  Prodat nebo nechat

Takze: momentalni situace je pro me dost nestandartni (myslim ted po zaverecce)... kluci sami moc nevi c os tim, proto se nejsem schopen na ty jejich vstupy a posrane stroje napojit... ale to je jen otazka casu... protoze jak vime z toho co jsme tu minule predvedli ""casovost"" je klicovy pojem... dobrou.

1 2 3 131

Graf FORTUNA ENTERTAINMENT GROUP N.V.

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz