Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 28.1.2022 13:12
Akcie.cz»Diskuse»STOCK SPIRITS GROUP

Diskuse STOCK SPIRITS GROUP

Poslední příspěvky

28.1. 2022 13:12:16BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
109,60

-1,00 (-0,90%)

16:59 26.11. 2021

 

Přidat nový příspěvek

1 2 17

STOCK SPIRITS GROUP:  co s librama za stock?

tak konečně přišly penízky za odkup ... v librách ... u Fio si za to asi nic nekoupím, to budu muset převést, že?

nějaké tipy na dobrou dividendovku? - mám to dát na dolary, eura nebo koruny?

STOCK SPIRITS GROUP:  co s librama za stock?

Asi to byla chyba to neprodat za 115-118.Kč. Na kačky to teď vyjde za míň jak 110Kč. Asi napřímo RDSA nekoupím, a proč taky,když je můžu koupit na PX.A kdybych je koupil jinde,nebudu muset měsíčně platit stálý( druhý) depozit ?
Byly tu 3 doporučení:AT&T ,Royal Dutch Shell a The Bank of Novia Scotia .
To byl článek od Lynxu.

STOCK SPIRITS GROUP:  co s librama za stock?

Zvláštní slovní hříčka: Výměna akcií STOCK SPIRITS za hotovost.
Je to zdanitelný prodej? Právě prodej tam není napsáno.
U Pegasu:Odepsání CP na základě převodu v CDCP.
Obojí je vyvlastnění po časovém testu, avšak v součtu přes 150000,-.

STOCK SPIRITS GROUP:  co s librama za stock?

dík, na T mrknu, vypadá ve slevě, ale taky vypadá, že jde ještě dolů, nerad bych se unáhlil a po koupi koukal na samou červeň ...

v RDS už jsem, a BNS mě neoslovila, představoval bych si aspoň 8% (za aktuální ceny mě láká navýšit pozici v GOF, ale tam jsem naložen už docela dosti, raději bych diverzifikoval)

STOCK SPIRITS GROUP:  co s librama za stock?

Ahoj kavol. Prosím tě, platíš u GOF kromě nákupního a prodejního poplatku a daně z divi ještě nějaké další poplatky? Děkují.

STOCK SPIRITS GROUP:  co s librama za stock?

ne, žádný další (přímý) poplatek tam není (nevím, co mají schované v rozvaze fondu za jeho obhospodařování)

STOCK SPIRITS GROUP:  co s librama za stock?

Určite Čez je dobrá dividendovka, ale to vieš sám. Aj keď je teraz vyššie , stále ma priestor kde rast. Ja som veľmi spokojný s Pfizerom. Dividendy kvartálne. Pri 6 tis. shares- 2 tis. US.

STOCK SPIRITS GROUP:  co s librama za stock?

ČEZ mi přijde drahej, onehdá jsem si ho vyhodnotil, že mu sluší cenovka okolo 600, a myslímže od tý doby zase taková inflace nebyla - bral jsem ho před lety ve slevě, takže na něm mám celkem slušnou průměrnou nákupku 493,05 ... každopádně při aktuální ceně mi tvoří pětinu portfolia, takže tam přidávat nechci, ledaže by zas přišla sleva jako 2016-17 ... prostor pro růst mě moc nezajímá, chci to držet, takže řeším výplatní poměr k ceně - jako jo, že ještě chvilku půjde nahoru také věřím, a za nějakou pěknou cenu bych si dal říct i s prodejem, za takových 1500 bych neváhal ani minutku, ale prostě růst není to, co teď hledám

čímž vlastně odpovídám i na ten Pfizer ... zisky vystřelily a s nimi i cena, ale správný čas na nákup jsem prošvihl tak před třičtvrtě rokem

každopádně děkuju za reakci

momentálně váhám, jestli to v rámci diverzifikace nenalít do těch nemovitostí, co jsem tu nedávno zmiňoval, že zkouším[*], ale jednak nevím, jak se osvědčí (potřeboval bych skočit pár let dopředu v čase :-)), a jednak si nerad míchám hromádky, prachy z akcií chci dávat do akcií

[*] přpomínám, že pokud by mi někdo chtěl udělat radost - a sobě stejnou měrou také - s referral bonusem, tak můj link je https://estateguru.co/investor-referral/?userPromotionCode=EGU754621 ;-)

STOCK SPIRITS GROUP:  co s librama za stock?

Mozno este jeden zaujimavy typ by som mal. Tym, ze teraz klesa zlato, dalo by sa vstupit do miningov. Okrem inych mam aj Newmont mining, kde je tiez velmi slusna dividenda. Momentalne lepsia ako napr: Shell.

STOCK SPIRITS GROUP:  co s librama za stock?

Alebo Barrick gold, ktory tiez vyrazne klesol. Este viac ak NM.

STOCK SPIRITS GROUP:  :-(

A je jesté, ze Stock odejde? Pegas tu po prevzeti majority dlouho zustal.

STOCK SPIRITS GROUP:  :-(

Je to prohlášení CVC. Nemusí tuto nabídku odsouhlasit VH Stocku? Holt nevíme,jaký mají pravidla v GB, kam asi patří.

STOCK SPIRITS GROUP:  :-(

Mám ho nakoupený za 40Kč v roce 15, na divi.Sice zisk 197%, ale další z portfolia pryč? A to jsem chtěl přikupovat,ale mrzelo mě kazit nákupku,čekal jsem tak na 70.

STOCK SPIRITS GROUP:  :-(

Je to ale jako včera s Avastem. Kdo za všechny akcionáře jednal? nebo jen ohlásili,kdo prodá dostane tolik?
A v tom Avastu vždy zůstane trochu Nortona ,jak jsem tu zkopíroval.
Nechci nějaké papírky,jako mám Pixel.
a taky aby to nebyl horor s vyplacením,jako to bylo s Fortunou.

STOCK SPIRITS GROUP:  :-(

No každopádně, vedení Stocku je jiné kafe, než confident PPF Spurný, když správně a nezkorumpovaně odmítli 4 předchozí nabídky jako nedostatečné, tak snad vše půjde po drátkách bez okradeni drobasů, ne jako u fortuny,cetinu, o2 atd, jako zlodějské squeeze outy po česku

STOCK SPIRITS GROUP:  :-(

Možná se to ještě ""zkomplikuje"" ;-)

Analytik Shore Capital Greg Johnson označil nabídku CVC z hlediska valuačních násobků za „skromnou“ ve srovnání s ohodnocením jiných firem z odvětví.

Johnson čeká, zda některý z konkurentů nepředloží protinabídku (za potenciálně vyšší cenu). Vedoucí pozici napříč několika trhy a silný růstový potenciál v České republice a Polsku jako argument pro akvizici Stock Spirits Group uznává.

STOCK SPIRITS GROUP:  :-(

To mě po přečtení analytika právě připadá,že tam mají taky ""Spurnýho"",tady se jmenuje Maloney.Podobnost velmi nápadná-i tady ho nechají ředitelovat,ale jak jsem psal včera- musí přesvědčit Valnou hromadu.
Co ty kecy o dlouhodobých perspektivách? Když u toho už nebudem.To jsou řeči pro CVC a ne pro akcionáře:
Předseda představenstva Stock Spirits Group David Maloney říká: „Ředitelé společnosti Stock Spirits jsou přesvědčeni o dlouhodobých perspektivách Stock Spirits Group a věří, že nabídka odráží naši silnou pozici a představuje přesvědčivou hodnotu pro akcionáře Stock Spirits. Stock Spirits nepřestává prokazovat extrémně odolný výkon a pro své vynikající značky má ještě věrnější a angažovanější spotřebitelskou základnu. Věříme, že podpora naší stávající strategie a investic ze strany CVC, které hodlá provést za účelem růstu našeho podnikání znamená, že tato nabídka bude přínosem pro všechny zúčastněné strany Stock Spirits. Jednomyslně proto přijetí nabídky akcionářům Stock Spirits doporučujeme.“
Pokud to má prodat,tak má dát veřejnou výzvu k podání nabídek-ale to by mohli taky doředitelovat.

STOCK SPIRITS GROUP:  :-(

Kocane, je jasné, že každý zde v Česku, kdo vytěsňoval, tak okrádal drobasy,a za to děkujeme ODS a jeho iniciátoru zákonů o vytěsnění panu Doleželovi (jejich znalec a metody s rizikovými přirážkami) A mj. i ti velcí se snahou o férovost si nastavili vždy nejpříhodnější dobu, s greenmailery se vyrovnali mimospudně a ostatní odrbali, na to jsou Češi experti..Stock až tak špatně nedopadl (např oproti Fortuně,Telefonice, Mittalu, nehovoře o Monetě a kolaborantu PPF Spurném), čekal jsem to hůře, ale ještě není všem dnům konec, třeba přijde i vyšší nabídka i s divi

STOCK SPIRITS GROUP:  :-(

Tak Špiritus zítra končí,nákupku mám 40Kč,zisk 190%. I tak je to škoda,peníze budou až 13. 12. Jestli to nebude automaticky ,tak zas bude problém.

1 2 17

Graf STOCK SPIRITS GROUP PLC

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ?T24.cz