CETV: Smíšený výsledek
Škoda, že indexy nejedou více dolů. Pošilhávám po nákupu Vigwamu. Na 32e by se snad do konce týdne dostat mohl. Tam je hranice. Buď se odrazí, nebo se pojede pod 700..
| 22.6. 2026 4:17:35 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno22.2. 2012 21:02|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Škoda, že indexy nejedou více dolů. Pošilhávám po nákupu Vigwamu. Na 32e by se snad do konce týdne dostat mohl. Tam je hranice. Buď se odrazí, nebo se pojede pod 700..
reagovatzobrazit vlákno22.2. 2012 20:58|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Ještě bych ale mohl počkat na globální korekci, po které bych se snad i svých 5 USD nákupu dočkal...Potřebuji naředit tu várka za ceny nad 400 a proto se chci s ředidlem dostat po 100, abych měl aspoň malou šanci, že tu ztrátu aspoň trochu stáhnu...
reagovatzobrazit vlákno22.2. 2012 20:54|Es-Age|(80.82.149.xxx)
No a já zase přemýšlím, že bych ji zítra koupil. Mohla by dát ještě nějaké to procento dolů. Nad 120 se mi ji brát moc nechce
reagovatzobrazit vlákno22.2. 2012 10:41|many|(85.207.10.xxx)
CETV: né že by mi na této firmě záleželo - ale co takhle obvylá praxe: nechceš platit daně? No tak ""vyrob"" ztrátu !! Odpisy a účetnictví mohou být mocné čarodějky...
reagovatzobrazit vlákno22.2. 2012 10:14|SuperGro|(90.177.160.xxx)
TL555: Proč tak vysoko? :-)
reagovatzobrazit vlákno21.2. 2012 14:34|kocan|(95.85.240.xxx)
Asi vynikající nebudou,ale že je na poloviční ceně protí loňsku tak relativně nemá kam moc padat.Spíš prohlásí,jak jsou vlastně s ohledem na krizi výsledky dobrý.
reagovatzobrazit vlákno15.2. 2012 22:15|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Gybonet: Cyklické akcie jsou takové, kde zisk těchto firem kolísá se stavem ekonomiky. Na pražšké burze se dá mezi tento typ akcií zařadit třeba CETV, NWR...
reagovatzobrazit vlákno11.2. 2012 11:48|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Dave11: Však směr byl dobře zachycen a skoro i intenzita...ale mě strašně iritovalo ""minimálně"" 190, což by byl rust 50%"" a horizont ""2 týdnů"", u tohodle horintu nemá v podstatě ani vliv fundamentální analýza...stačilo aby byla predikce umírněněnější a nic bych k tomu neměl :-)
Jinak k ty Cetce, se ted bojim jak jsou americky indexy u maxim a když by přišla nějaká drobnější korekce, tak nezustane ušetřena ani CETka...ale jak jsem již psal, jinak sem v delším časovém horizontu k tomuto titulu pozitivní v kontextu současných cen :-)
reagovatzobrazit vlákno11.2. 2012 0:27|SuperGro|(90.177.160.xxx)
cetvman: Predikce minimálně 190Kč, do tohodle pátku se nenaplnila...a to o nějakejch cca 15% oproti ""nejlepšímu kurzu"" do tohoto dne :-)
Příště by to chtělo asi ještě jistější podklady, před oznáemení, tak bombastických cílových cen ;-)
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2012 16:21|kocan|(95.85.240.xxx)
Na kurzy.cz mi nejde aktuální graf ERSTE v CZK. Kde dělám chybu?
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2012 16:15|kocan|(95.85.240.xxx)
Erste políbila 500- je tu taky někdo s nákupkou za 290K?
reagovatzobrazit vlákno2.2. 2012 20:32|SuperGro|(90.177.160.xxx)
přes 10% v kontextu rustu indexu, super vysledek :-) ...tak ma co dohánět :-)
reagovatzobrazit vlákno2.2. 2012 14:23|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Tak to jsem nato zvědav, je to dost odvážné stanovisko 10.2. se uvidí, každopadně se připomenu :D ...ale moc tomu nevěřím, v takhle kratkym horizontu, jelikož americky indexy ted poměrně dost rostly a pokud přijde nějaka lehčí korekce, tak lidi se nebudou předbíhat v nakupních objednavkach na tenhle titul ...nicméně CETV má hodně dobrý růstový potencial...učetní hodnota na akcii nějakych cca 350 kaček...nějakejch 200 míču přišti rok za reklamu misto ČT...pokud bude za rok třeba za 220, tak se nikdo asi divit nebudeme :-)
reagovatzobrazit vlákno18.1. 2012 22:30|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Koukam Cetka dneska v Ušákově + 7,61% , ještě že jsem dnes u nás kupoval, udělala mi radost, škoda jen že mam nakoupíno i ""za starý ceny"".
reagovatzobrazit vlákno12.12. 2011 9:43|Novicius|(90.181.111.xxx)
což znamená že by pomalu ale jistě mohla jít UP,
do mého vysněného 200-220 nebo i výše.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 9:01|Novicius|(90.181.111.xxx)
Tak co bude těch 200 nebo to bude 220
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 19:15|Es-Age|(80.82.149.xxx)
To mi stačí. Lépe než koupit CETV a přijít o 50 procent minimálně.
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 19:07|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Na to se už nejde dívat. Od příštího týdne jedu Kitkat pouze v Améru. Včera šlo krásně koupit kolem 8,5. U nás se cena dneska nehla z místa...Včera taktéž...
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 15:37|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KLOKAN: :o)))!!! po precteni jsem sel k zemi...:-)))
Krachu, doted se tyo jebalo porad pri zemi, tak ted zasejc pojedeme hore, at
si pak na tech shortech neco vydelate....none?
Asjav: mozna se me ted budes smat, ale ja chci pouste Ester na 600 kil, 1st 1/4...10/2 mi konci 6 mesicni test, uvidim podle situace, ale mozna pockam a ocekavam Ester na cenach vyse jak 7 kil...ona umi rychle dolu, ale umi i pekne nahoru...proste je to holka ziva...ne ze ne.. :-)
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 15:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já doufám, že tyhlety nesmyslné nárůsty dostanou v příštím týdnu na frak a PX se vrátí pod 950, kam patří.
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Zlato zůstává pod tlakem vyšších sazeb
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Menší zásilky do 150 eur ze třetích zemí podraží. Státy EU na ně od 1. července začnou...
Prodej majetku zajištěného v trestních řízeních například v souvislosti s investičními...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.