reagovatzobrazit vlákno11.2. 2012 11:48|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: cetvman je čas vyhodnotit predikci :-)
Dave11: Však směr byl dobře zachycen a skoro i intenzita...ale mě strašně iritovalo ""minimálně"" 190, což by byl rust 50%"" a horizont ""2 týdnů"", u tohodle horintu nemá v podstatě ani vliv fundamentální analýza...stačilo aby byla predikce umírněněnější a nic bych k tomu neměl :-)
Jinak k ty Cetce, se ted bojim jak jsou americky indexy u maxim a když by přišla nějaká drobnější korekce, tak nezustane ušetřena ani CETka...ale jak jsem již psal, jinak sem v delším časovém horizontu k tomuto titulu pozitivní v kontextu současných cen :-)
reagovatzobrazit vlákno11.2. 2012 0:27|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: cetvman je čas vyhodnotit predikci :-)
cetvman: Predikce minimálně 190Kč, do tohodle pátku se nenaplnila...a to o nějakejch cca 15% oproti ""nejlepšímu kurzu"" do tohoto dne :-)
Příště by to chtělo asi ještě jistější podklady, před oznáemení, tak bombastických cílových cen ;-)
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2012 16:21|kocan|(95.85.240.xxx)
CETV: Zatím to jde nahoru
Na kurzy.cz mi nejde aktuální graf ERSTE v CZK. Kde dělám chybu?
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2012 16:15|kocan|(95.85.240.xxx)
CETV: Zatím to jde nahoru
Erste políbila 500- je tu taky někdo s nákupkou za 290K?
reagovatzobrazit vlákno2.2. 2012 20:32|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: Amér
přes 10% v kontextu rustu indexu, super vysledek :-) ...tak ma co dohánět :-)
reagovatzobrazit vlákno2.2. 2012 14:23|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: CETV překročí 200kc
Tak to jsem nato zvědav, je to dost odvážné stanovisko 10.2. se uvidí, každopadně se připomenu :D ...ale moc tomu nevěřím, v takhle kratkym horizontu, jelikož americky indexy ted poměrně dost rostly a pokud přijde nějaka lehčí korekce, tak lidi se nebudou předbíhat v nakupních objednavkach na tenhle titul ...nicméně CETV má hodně dobrý růstový potencial...učetní hodnota na akcii nějakych cca 350 kaček...nějakejch 200 míču přišti rok za reklamu misto ČT...pokud bude za rok třeba za 220, tak se nikdo asi divit nebudeme :-)
reagovatzobrazit vlákno18.1. 2012 22:30|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: Cetka v USA
Koukam Cetka dneska v Ušákově + 7,61% , ještě že jsem dnes u nás kupoval, udělala mi radost, škoda jen že mam nakoupíno i ""za starý ceny"".
reagovatzobrazit vlákno12.12. 2011 9:43|Novicius|(90.181.111.xxx)
CETV: Tak tak, začínají být negativní články o Cetce,
což znamená že by pomalu ale jistě mohla jít UP,
do mého vysněného 200-220 nebo i výše.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 9:01|Novicius|(90.181.111.xxx)
CETV: Tak bude dnes těch 200-220 ?
Tak co bude těch 200 nebo to bude 220
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 19:15|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: FAS-FAZ
To mi stačí. Lépe než koupit CETV a přijít o 50 procent minimálně.
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 19:07|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: FAS-FAZ
Na to se už nejde dívat. Od příštího týdne jedu Kitkat pouze v Améru. Včera šlo krásně koupit kolem 8,5. U nás se cena dneska nehla z místa...Včera taktéž...
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 15:37|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: DAX 6305
KLOKAN: :o)))!!! po precteni jsem sel k zemi...:-)))
Krachu, doted se tyo jebalo porad pri zemi, tak ted zasejc pojedeme hore, at
si pak na tech shortech neco vydelate....none?
Asjav: mozna se me ted budes smat, ale ja chci pouste Ester na 600 kil, 1st 1/4...10/2 mi konci 6 mesicni test, uvidim podle situace, ale mozna pockam a ocekavam Ester na cenach vyse jak 7 kil...ona umi rychle dolu, ale umi i pekne nahoru...proste je to holka ziva...ne ze ne.. :-)
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 15:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: DAX 6305
Já doufám, že tyhlety nesmyslné nárůsty dostanou v příštím týdnu na frak a PX se vrátí pod 950, kam patří.
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 15:12|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: DAX 6305
tak se mi zda, jestli nezacala opozdena podzimni rally prave dnes...:-)
J.D: ...jestli Te to nebude mrzet, tak hezky ses z tech sracek umazal a takhle opet riskujes...dneska zahlasi Sarky, ze dohodl na podporu EU zachr. fondu Cinou a nakonec to budou vsechno lepsit sikmaci a DAX budes chytat nekde nad 7 tis...kde samosebou nema co delat...:-)
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 14:27|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: DAX 6305
Krachu: ja jsem rad, ze prispivas, vetsinou to indexy zene na sever coz je pro me ten spravny smer! :-)
Asjav: tak to vidim ja...prodeje az nad 6 kilo, prece jsem se celou dobu netrepal, abych uzavrel na svejch nebo ve ztrate. Na dluh nejedu, penize ted na nic nutneho nepotrebuju a podle me, vsichni budou chtit mit pekne Vanoce, i borci na burzach....:-)))
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 14:01|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: DAX 6305
asjav: Ester za 600 do 2 mesicu...za 2 roky, kdoci co bude...:-)
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 13:20|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Chains na scénu a křepčit .....
Jenže futra se nerovná všechny tituly. U nás taky rostou skoro jen finanční akcie, ostatní nicmoc. Takže se klidně může stát, že Kitkat dneska otevře jak zavřel včera. Na nárůst na Nasdaqu taky nijak nereagoval. Aby byly dnešní ceny u nás ospravedlněné, tak by musel dneska v Améru růst tak 4,5-5 procent. No, nevím...Šort u J&T nebo Patrií by snad udělat šlo ne? Nebo kdo tam u nás dělá MM..?
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 12:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Chains na scénu a křepčit .....
Jdu do šortu na Kitkatu. Smilstvo, co se tam zas dneska děje, bude šeredně potrestáno 15:30. Nedávno jsem prodával za 164. USd byl cca 18 a Kitkat za 9,10. Dnes je USD 17,75 a Kitkat za 8,7 USD. Přesto se u nás prodává za 165!!!. Tohle bude jistý zisk cca 5 procent bez rizika.
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 12:25|many|(85.207.10.xxx)
CETV: Chains na scénu a křepčit .....
KaR: hýkání a slaboduchý rýmovačky produkuješ sám. Na to nikoho nepotřebuješ...
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 11:53|Novicius|(90.181.111.xxx)
CETV: Tak jak dneska? Sever nebo Jih?
není podstatné dne, podstatné bude v pondělí. dnes odpoledne v USA, zítra odpoledne v USA , to bude fičák 31.10.2011 Ale kam ?