Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 18:29
Akcie.cz»Diskuse»CETV

Diskuse CETV

Poslední příspěvky

22.6. 2026 18:29:18BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
103,00

-0,20 (-0,19%)

16:57 12.10. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 77 78 79 289

CETV:  Cetka v USA

Koukam Cetka dneska v Ušákově + 7,61% , ještě že jsem dnes u nás kupoval, udělala mi radost, škoda jen že mam nakoupíno i ""za starý ceny"".

CETV:  Tak tak, začínají být negativní články o Cetce,

což znamená že by pomalu ale jistě mohla jít UP,
do mého vysněného 200-220 nebo i výše.

CETV:  Tak bude dnes těch 200-220 ?

Tak co bude těch 200 nebo to bude 220

CETV:  FAS-FAZ

To mi stačí. Lépe než koupit CETV a přijít o 50 procent minimálně.

CETV:  FAS-FAZ

Na to se už nejde dívat. Od příštího týdne jedu Kitkat pouze v Améru. Včera šlo krásně koupit kolem 8,5. U nás se cena dneska nehla z místa...Včera taktéž...

CETV:  DAX 6305

KLOKAN: :o)))!!! po precteni jsem sel k zemi...:-)))

Krachu, doted se tyo jebalo porad pri zemi, tak ted zasejc pojedeme hore, at
si pak na tech shortech neco vydelate....none?

Asjav: mozna se me ted budes smat, ale ja chci pouste Ester na 600 kil, 1st 1/4...10/2 mi konci 6 mesicni test, uvidim podle situace, ale mozna pockam a ocekavam Ester na cenach vyse jak 7 kil...ona umi rychle dolu, ale umi i pekne nahoru...proste je to holka ziva...ne ze ne.. :-)

CETV:  DAX 6305

Já doufám, že tyhlety nesmyslné nárůsty dostanou v příštím týdnu na frak a PX se vrátí pod 950, kam patří.

CETV:  DAX 6305

tak se mi zda, jestli nezacala opozdena podzimni rally prave dnes...:-)

J.D: ...jestli Te to nebude mrzet, tak hezky ses z tech sracek umazal a takhle opet riskujes...dneska zahlasi Sarky, ze dohodl na podporu EU zachr. fondu Cinou a nakonec to budou vsechno lepsit sikmaci a DAX budes chytat nekde nad 7 tis...kde samosebou nema co delat...:-)

CETV:  DAX 6305

Krachu: ja jsem rad, ze prispivas, vetsinou to indexy zene na sever coz je pro me ten spravny smer! :-)

Asjav: tak to vidim ja...prodeje az nad 6 kilo, prece jsem se celou dobu netrepal, abych uzavrel na svejch nebo ve ztrate. Na dluh nejedu, penize ted na nic nutneho nepotrebuju a podle me, vsichni budou chtit mit pekne Vanoce, i borci na burzach....:-)))

CETV:  DAX 6305

asjav: Ester za 600 do 2 mesicu...za 2 roky, kdoci co bude...:-)

CETV:  Chains na scénu a křepčit .....

Jenže futra se nerovná všechny tituly. U nás taky rostou skoro jen finanční akcie, ostatní nicmoc. Takže se klidně může stát, že Kitkat dneska otevře jak zavřel včera. Na nárůst na Nasdaqu taky nijak nereagoval. Aby byly dnešní ceny u nás ospravedlněné, tak by musel dneska v Améru růst tak 4,5-5 procent. No, nevím...Šort u J&T nebo Patrií by snad udělat šlo ne? Nebo kdo tam u nás dělá MM..?

CETV:  Chains na scénu a křepčit .....

Jdu do šortu na Kitkatu. Smilstvo, co se tam zas dneska děje, bude šeredně potrestáno 15:30. Nedávno jsem prodával za 164. USd byl cca 18 a Kitkat za 9,10. Dnes je USD 17,75 a Kitkat za 8,7 USD. Přesto se u nás prodává za 165!!!. Tohle bude jistý zisk cca 5 procent bez rizika.

CETV:  Chains na scénu a křepčit .....

KaR: hýkání a slaboduchý rýmovačky produkuješ sám. Na to nikoho nepotřebuješ...

CETV:  Tak jak dneska? Sever nebo Jih?

není podstatné dne, podstatné bude v pondělí. dnes odpoledne v USA, zítra odpoledne v USA , to bude fičák 31.10.2011 Ale kam ?

CETV:  Tak jak dneska? Sever nebo Jih?

Hele, to já bych taky rád věděl. Včera sem očekával, že se Cetka zvedne, když US indexy šly do plusu, ale po výletu UP nastoupili prodejci a jen tak tak se v závěru urdžela na svém minulém US závěru. 980 tisíc kousků je docela dost, ale třeba to byl jenom plašan, co bral jistotu před koncem summitu. Cetka přeci jen po nedávném propadu šla v procentech hodně nahoru. Navím, zda jí tohle v tuto chvíli nelimituje. Jinak median kolem 19 USD bych docela bral :-) Hlavně rychle pryč od toho 8 dolarovýho strašáka.

CETV:  CETV drtivě překonala očekávání, konsensus byla ztráta 50 UScents/share, skutečností je zisk...

Můžeš klidně odignorovat zpět, stačí zrušit křížek na ignorelistu.)

CETV:  FASUJEM...:-)))

To je zas dojeb. Pokles v Améru vydržel jen jeden den. Snad to dneska summit pošle do zdrcujích ztrát.

CETV:  CETV drtivě překonala očekávání, konsensus byla ztráta 50 UScents/share, skutečností je zisk...

loudal: toho kříku pro datuma nelituj. Na jednoduchý otázky neodpovídá, každou chvíli mění kabát a plevelí tu rádoby světovýma kravinama. Takže ode mě ho má taky:)

CETV:  Dobrá nebo špatná zpráva

No já si myslím jednoznačně dobrá. jen by bylo dobré vědět z čeho pramení ta ztráta. Sarbu je lišák, jestli je to jen hypotetická ztráta při ocenění aktiv (akcie, dluhopisy atd) tak při konečně ceně na konci roku a účetních uzavěrkách ( v případě regenerace trhu) všechno může být jinač a to diamentálně.

CETV:  Dobrá nebo špatná zpráva

Tak já nevím, zda dnešní zpráva je dobrá nebo špatná. Sice provozní zisk je 8,9 mil USD oproti očekávaným 4,8 mil USD, ale celková vykázaná ztráta je 82,2 mil USD oproti očekávaným 50 mil USD. Takže kam dle vás? Sever nebo jih po dorovnání včerejšího US propadu?

1 77 78 79 289

Graf Central European Media Enterprises Ltd.

22.06.2026
Graf - BAACETV


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz