CETV: .....CESTA DOLŮ!!!
hele datume, přestaň se ztrapňovat - další výkřiky jsou zbytečný. Dneska to už přeci (cituji z minulého pátku) mělo být o 30% dole, možná i za 100,-. To je ale blbý, že někdo tak namachrovanej se tak těžce plete :))
| 25.6. 2026 10:17:29 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno19.10. 2011 18:44|many|(85.207.10.xxx)
hele datume, přestaň se ztrapňovat - další výkřiky jsou zbytečný. Dneska to už přeci (cituji z minulého pátku) mělo být o 30% dole, možná i za 100,-. To je ale blbý, že někdo tak namachrovanej se tak těžce plete :))
reagovatzobrazit vlákno19.10. 2011 10:10|Novicius|(90.181.111.xxx)
Nehisterči ""24.10.1929"". To se stává že to špatně ohodnotíš a nasadíš šortky, pak jsi nasraný že musíš za dražší cenu kupovat.
Holt máš ztráto tak to ber sportovně. A 26.10 to nesletí nýbrž vyletí. Tak se rychle zbav šortů nebo se z toho zlázníš.
Už klakasika říká vědět kdy skončít, neber úplatky , neber šorty...
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 13:21|Novicius|(90.181.111.xxx)
tak jo, na mě je to moc komplikované. Ukazatel pro mě bude 26.10 tj report za 3Q. Fakt je že po raportu bude pozdě jak naskakovat v případě startu vzhůru, tak vypadnout v případě poklesu. proto se neřidím doporučěním ani indexami, ale insider (nákupy-prodeje).
A tady to vychází jednoznačně. manažeři a ekonomičtí zvlášť vědí co máj pod palcem. Stačí si pročíst pár příspěvků na Googlu na CETV.
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 13:21|Novicius|(90.181.111.xxx)
tak jo, na mě je to moc komplikované. Ukazatel pro mě bude 26.10 tj report za 3Q. Fakt je že po raportu bude pozdě jak naskakovat v případě startu vzhůru, tak vypadnout v případě poklesu. proto se neřidím doporučěním ani indexami, ale insider (nákupy-prodeje).
A tady to vychází jednoznačně. manažeři a ekonomičtí zvlášť vědí co máj pod palcem. Stačí si pročíst pár příspěvků na Googlu na CETV.
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 10:18|many|(85.207.10.xxx)
datum: teda tuhle predikci si dám do rámečku a budu hlídat její pravdivist. Obávám se ale, že ve středu sklidíš brutální výsměch ,,,,
reagovatzobrazit vlákno12.10. 2011 19:57|Novicius|(90.181.111.xxx)
Přečti si to po sobě, tak píšeš že hned ráno jsi to vysypal a před koncem zase vysypal, to znamená žes musel nakoupit a pak se ziskem prodat. Tak co se stěžuješ? Anebo kecáš. A propo na korekci by to nemělo vypadat ale právě naopak pomalu ale jistě vzhůru.
reagovatzobrazit vlákno22.9. 2011 16:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Už jen 35 procent dolů na Čumilech a ředím. Do konce příštího týdne tam ty ceny budou.
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2011 9:37|Novicius|(90.181.111.xxx)
Nebude to drachma, ale Euro2 a nebude to v říjnu toho roku ale v říjnu příštího roku. A CETV bude 400-500 kč za ks
reagovatzobrazit vlákno13.9. 2011 12:38|Novicius|(90.181.111.xxx)
Tipoval bych že je to dno, teda druhé nepodařené dno W
reagovatzobrazit vlákno13.9. 2011 12:36|Novicius|(90.181.111.xxx)
No mám takové tušení že vystřelí nahoru někam k 400 konec tohoto měsíce a začátek řína. Je to ničím neopodstatněné, jen že spekulanti budou chtít na něakém titulu zarobit
reagovatzobrazit vlákno12.9. 2011 10:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já v ní jsem za 400 a 330. Čekám na 100 a pak začnu ředit s cílem průměrky <250.
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 15:48|Gambler|(90.178.225.xxx)
Rozhodně lepší než se snažit vysedět 275.)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 15:32|Edgar|(94.112.35.xxx)
A teď už je to v pre-marketu za 12,62 USD (-0,55%) - tak která strana se nachytá. Já sem to včera tedy také vyklopil a asi budu vyčkávat.
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 8:14|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pokud se dneska indexy po 14:30 otočí nahoru, tak bude nejlepší nabrat Nerváka, Krabici a Esteru a mým tajným tipem je Vigwam ovšem pouze pokud dneska nějak výrazně padne. Třeba někam k 800.
reagovatzobrazit vlákno22.7. 2011 8:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Mám za 305 a 330 a proto nad 305 to už asi nepůjde. Dlouhodobě ne.
reagovatzobrazit vlákno22.7. 2011 7:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já bych taky rád za 400 prodal ale za a nad 400 to už nikdy nebude.
reagovatzobrazit vlákno22.7. 2011 7:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Dneska bude zase pokles. Za 305 pořád držím takže přes tohle vlak nejede. Strop je nyní na cca 300 a za několik týdnů bude kolem 250. Kdo dnes neprodá, prodělá.
reagovatzobrazit vlákno21.7. 2011 11:10|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Tak jsem dnes dokoupil Cetku, na ředění už nemam penize, takže bych rád, kdyby už ta potvora šla UP :-)
reagovatzobrazit vlákno18.7. 2011 18:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Hm a na čem. V současné době na BCPP nemá nic sílu růst natož nějak výrazněji.
reagovatzobrazit vlákno18.7. 2011 18:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Těch 339 je drsných ale pořád o hodně přijatelnějších než mých 400 a 413...Přemýšlím, na jakých cenách nakoupit stejné množství jako za těch 400 a 413...abych vytvořil protiváhu a možnost, že to dohromady někdy prodám aspoň na nule...
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Potravináři varují před doručováním potravin a doplňků stravy do výdejních boxů. V...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.