CETV: CETV 270 Kč a možná i méně :)
Pokud se dneska indexy po 14:30 otočí nahoru, tak bude nejlepší nabrat Nerváka, Krabici a Esteru a mým tajným tipem je Vigwam ovšem pouze pokud dneska nějak výrazně padne. Třeba někam k 800.
| 25.6. 2026 20:04:22 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 8:14|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pokud se dneska indexy po 14:30 otočí nahoru, tak bude nejlepší nabrat Nerváka, Krabici a Esteru a mým tajným tipem je Vigwam ovšem pouze pokud dneska nějak výrazně padne. Třeba někam k 800.
reagovatzobrazit vlákno22.7. 2011 8:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Mám za 305 a 330 a proto nad 305 to už asi nepůjde. Dlouhodobě ne.
reagovatzobrazit vlákno22.7. 2011 7:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já bych taky rád za 400 prodal ale za a nad 400 to už nikdy nebude.
reagovatzobrazit vlákno22.7. 2011 7:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Dneska bude zase pokles. Za 305 pořád držím takže přes tohle vlak nejede. Strop je nyní na cca 300 a za několik týdnů bude kolem 250. Kdo dnes neprodá, prodělá.
reagovatzobrazit vlákno21.7. 2011 11:10|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Tak jsem dnes dokoupil Cetku, na ředění už nemam penize, takže bych rád, kdyby už ta potvora šla UP :-)
reagovatzobrazit vlákno18.7. 2011 18:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Hm a na čem. V současné době na BCPP nemá nic sílu růst natož nějak výrazněji.
reagovatzobrazit vlákno18.7. 2011 18:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Těch 339 je drsných ale pořád o hodně přijatelnějších než mých 400 a 413...Přemýšlím, na jakých cenách nakoupit stejné množství jako za těch 400 a 413...abych vytvořil protiváhu a možnost, že to dohromady někdy prodám aspoň na nule...
reagovatzobrazit vlákno18.7. 2011 18:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No ani ne. Nakoupil jsem v pátek za 305 a teď budu čekat, co se z toho vyklube. Pod 280 začnu uvažovat o druhém ředění.Ale Kitkat mi začíná dělat radost. Jenže dolar je moc vysoko. Při takovém kurzu by to chtělo výlet pod 11 USD a takové štěstí mít nebudu.
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2011 9:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Stydím ale psal jsem pouze o záměru a ten se může nakonec změnit. Konkrétní nákup či prodej je však reálný.
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2011 9:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No i vidíš. Udeřil jsem za 305, takže nákup za 311 už se ziskem neprodáš.
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2011 9:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Lhal jsem' Další sekera smrti na návštěvě u Čumilů. Po úderu za 330 dnes přišla rána mezi oči za 305 a další budou následovat. Další úder očekávám kolem cen 280. Zatím pouze v menších množstvích. Větší nástup příjde ale až po poklesu v desítkách procent.
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2011 9:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Stahuju nákupní příkazy a začínám přemýšlet o prodeji balíků nabraných nad 400. Tahle akcie už půjde jenom dolů. V klesajícím trendu je víc než rok. Nad 400 se už nikdy nedostane tak na co čekat...
reagovatzobrazit vlákno11.7. 2011 17:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak Čumilové za to pořádně vzali. Bohužel dolar nás opět likviduje. Tyhlety ceny + dolar za cca 16,6, to by byla paráda. Jenže zatím to nevypadá, že by měl dolar zařvat.
reagovatzobrazit vlákno11.7. 2011 9:31|zany|(193.86.121.xxx)
Na těhle cenách bych dneska nekupoval, odpolko pujdem na 310,- Kč.
reagovatzobrazit vlákno4.7. 2011 9:45|Es-Age|(195.47.26.xxx)
:-). Za 3 kila příjde na návštěvu sekera smrti a dorazí ho až k 250. Dříve ale sekera nezasáhne, no, možná pod 315 příjde menší seknutí :-)
reagovatzobrazit vlákno4.7. 2011 9:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Závěr u Ušatých na 319 a u nás 325. Nemám slov. Jsou tam teď nějaké svátky?Jinak bude must přijít trest a propad hlouběji pod 19 USD.
reagovatzobrazit vlákno1.7. 2011 18:12|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak snad to spadne aspoň pod 310.Pod 19 to ale moc jít nechce.
reagovatzobrazit vlákno1.7. 2011 15:50|Es-Age|(195.47.26.xxx)
A nepude dolů. V premarketu za 19,22 a pod tu cenu se to ani nedostalo.
reagovatzobrazit vlákno1.7. 2011 11:06|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No chtěl jsem docílit cen 300 ale s tím, že tam naberu na long s cílem i něco vydělat. Při stropě 300 bych nevydělal nic.
reagovatzobrazit vlákno1.7. 2011 10:18|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No je to divné. V expertních tabulkách na krátké i dlouhé období je CETV mezi prvníma a teď taková cílovka. Trochu mám strach, jestli to není cílovka oprávněná. Přeci jen CETV je už víc jak rok v poklesu s malýma přestávkama. Aby zanedlouho nebyla cena 300 stropem.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.