reagovatzobrazit vlákno17.6. 2011 13:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Fund. info
Tak návrh, co jde do sněmovny, definitivně odmítá úplné zrušení reklamy na ČT. Nebude jen na ČT24, jinak zůstane ve velmi omezeném objemu. tuším 0,75 procent vysílacího času. Jinak chtěli po komerčních televizích, aby jim platily za ztráty kvůli absence reklamy.
reagovatzobrazit vlákno17.6. 2011 12:56|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Fund. info
Já už to ale prodat nemůžu - mám déle jak 6 měsíců. Takže pokud to budu prodávat se ztrátou, chci mít nad 6 měsíců relevantní zisk...Věřím, že půjde nahoru ale vím, že nad 400 už nebude...
reagovatzobrazit vlákno17.6. 2011 10:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Fund. info
Pokud naberu stejné množství jako za 400, za 330 a méně, tak mám šanci dostat se na nulu. Jinak ne. Co z toho, že mám hodně naloženo, když ten náklad sám v plusu už nikdy nebude...
reagovatzobrazit vlákno17.6. 2011 10:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Fund. info
Zajímavé info. Přemýšlím tam uložit větší balík s ohledem na RSI a doporučení ""Expertů"". Jenže když bylo na 400, tak experti to taky dávali na první místa a kde je teď. Trochu se toho bojím. Čumilové mi zatím jen prodělávají.
reagovatzobrazit vlákno14.6. 2011 9:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Fund. info
Cílem dnešního nákupu CETV za 330 je dostat ho na úroveň 18-ti dolarů, cca 300. Tam naberu ve větším množství.
reagovatzobrazit vlákno9.6. 2011 15:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: dno na CETV
Taky čekám, že to na cca 320 ještě poletí. Přeci jen minima poslední doby byly cca 18 USD a k tomu to má ještě daleko.Ale na ceny nad 400 nečekej. Takové tam už nikdy nebudou. Bude zázrak, jak se to vrátí na cca 380.
reagovatzobrazit vlákno9.6. 2011 15:04|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: dno na CETV
jadro tak to Ti gratuluju, udelal jsi vynikajici obchod....ja Cetku jel jen 2 x ale nic vyznamneho, neumim ji...:-) ale je tu nejak mrtvo, tak jsem na Tebe zareagoval...banky se nam nejak sunou dolu...jsem zvedavy kde se zastavi...hlavne KBcko.
reagovatzobrazit vlákno9.6. 2011 14:50|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: dno na CETV
Jadro, mas to vymyslene pekne....;-)
reagovatzobrazit vlákno19.5. 2011 17:12|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: Jak naschvál
Pokud Ti jsou peníze milé, tak nenabízej. Já už jednou takovou nabídku využil. Kámošovi se dařilo a tak mi dal tipy. To, co jsem nakoupil, najednou záhadně přestalo být dobrým tipem. Buď měsíce stagnovalo v lepším případě, nebo bez pardónu dalo během pár dnů -10-20 procent dolů. Po čase jsem tipy přestal dostávat...Ale díky za nabídku.
reagovatzobrazit vlákno19.5. 2011 16:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Jak naschvál
Ty ztráty si už nemohu odepsat z daní, takže prodat už nemůžu, nic bych z toho neměl. A kdybych věděl na čem vydělat, tak už přisunu další prostředky a začnu znova...
reagovatzobrazit vlákno19.5. 2011 16:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
reagovatzobrazit vlákno19.5. 2011 16:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Jak naschvál
Čí, moje? To asi ne jelikož jsem od roku 2005 pořád ve ztrátě.
reagovatzobrazit vlákno19.5. 2011 15:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Jak naschvál
No protože se toho potřebuju zbavit aspoň s nulovým ziskem a nastoupit do Kitkatu. Jenže s takovou mi Kitkat uteče a pak už bude pozdě anebo neuteče ale bez ztráty to prodat nepůjde. Jinak je jsem nikdy nic jiného než voloviny nepsal. Podle toho taky vypadají ty moje dva portfolia...
reagovatzobrazit vlákno19.5. 2011 15:03|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Jak naschvál
To je masakr. Potřebuji první várku CETV prodat za 404. A najednou to výše nechce a drží mě to ve stejné ztrátě. Výš už to nepůjde. Poslední dny to jasně naznačují. Čeká se až prodám...
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 14:09|vavan|(77.240.96.xxx)
CETV: akcie a informace
Klokan : Tak být na tom tak, že bych mohl nainvestovat 40 milionů do jedné akcie, tak sem nejspíš nepíšu. Ale ono anonymně se dá blafat leccos.
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 14:00|vavan|(77.240.96.xxx)
CETV: Erste - divi
xsx : Přečti si pro začátek třeba na této stránce článek "" Jak daní příjmy z prodeje akcií fyzické osoby "". Jinak až bude čas daňových přiznání,tak tady na diskuzi bude mnoho zaručených rad, kterým raději moc nevěř, ale podívej se na internet na odborné stránky nebo se na konkretní věc zeptej odborníka.
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 13:34|vavan|(77.240.96.xxx)
CETV: akcie a informace
fredy : Chyba není v sw ale v tyých počtech. Přečti si znova názorný příklad, který dával feryultra, zamysli se, přepočítej a snad pochopíš.
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 13:30|vavan|(77.240.96.xxx)
CETV: akcie a informace
Klokan : Pro investora zcela nejlepší, jasná věc, ale tady se většina prezentuje jako trader a pak je dobře i o daních přemýšlet i když si myslím, že se to stejně týká jen menšího procenta přispívajících.
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 13:08|vavan|(77.240.96.xxx)
CETV: Erste - divi
jolly : pardon
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 13:06|vavan|(77.240.96.xxx)
CETV: Erste - divi
xsx : Připíšou ti asi v pátek na účet v EUR a po rakouském zdanění 25 %.