CETV: akcie a informace
Klokan : Tak být na tom tak, že bych mohl nainvestovat 40 milionů do jedné akcie, tak sem nejspíš nepíšu. Ale ono anonymně se dá blafat leccos.
| 26.6. 2026 13:49:39 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 14:09|vavan|(77.240.96.xxx)
Klokan : Tak být na tom tak, že bych mohl nainvestovat 40 milionů do jedné akcie, tak sem nejspíš nepíšu. Ale ono anonymně se dá blafat leccos.
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 14:00|vavan|(77.240.96.xxx)
xsx : Přečti si pro začátek třeba na této stránce článek "" Jak daní příjmy z prodeje akcií fyzické osoby "". Jinak až bude čas daňových přiznání,tak tady na diskuzi bude mnoho zaručených rad, kterým raději moc nevěř, ale podívej se na internet na odborné stránky nebo se na konkretní věc zeptej odborníka.
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 13:34|vavan|(77.240.96.xxx)
fredy : Chyba není v sw ale v tyých počtech. Přečti si znova názorný příklad, který dával feryultra, zamysli se, přepočítej a snad pochopíš.
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 13:30|vavan|(77.240.96.xxx)
Klokan : Pro investora zcela nejlepší, jasná věc, ale tady se většina prezentuje jako trader a pak je dobře i o daních přemýšlet i když si myslím, že se to stejně týká jen menšího procenta přispívajících.
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 13:08|vavan|(77.240.96.xxx)
jolly : pardon
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 13:06|vavan|(77.240.96.xxx)
xsx : Připíšou ti asi v pátek na účet v EUR a po rakouském zdanění 25 %.
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 12:45|vavan|(77.240.96.xxx)
fredy : Jsi vedle jak ta jedle. Samozřejmě samotným nákupem těsně před divi a prodejem po většinou nevyděláš a jen zaplatíš poplatky. Ale pokud máš zisk ke zdanění z jiných akcií tak ho touto operací můžeš eliminovat a vyhnout se placení daně. Pokud jseš ve ztrátě či na daně kašleš tak to ovšem pro tebe nemá význam.
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 10:08|vavan|(77.240.96.xxx)
feryultra : Samozřejmě máš pravdu, stejný model ( nákup před divi a prodej po ) jsem také už několikrát použil a je to stará známá metoda k optimalizaci daní z příjmů. Klokan si jenom v tomto případě zapomněl poposednout.
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2011 16:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nějaké mám z roku 2008. Vše samozřejmě ve ztrátě. Tam budu ještě hodně dlouho sedět než vysedím aspoň nulu : kapitálová ztráta + dividenda za několik desítek let...
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2011 15:54|Gambler|(90.178.225.xxx)
Es-Age, měl by jsi kupovat spíš divi tituly, na těch můžeš aspoň něco vysedět za rok.)
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2011 15:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já nákup 400 a 413 bez možnosti prodeje na nule a jak to tak vidím, tak skoro roční bída bude pokračovat...
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2011 15:34|Es-Age|(195.47.26.xxx)
A CETV zase jde k zemi. S takovou tu akcií bez ztráty už neprodám. Měl jsem ty peníze nechat na účtu. Tam bych měl aspoň procento...
reagovatzobrazit vlákno6.5. 2011 17:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Cetv na 404 narazí. Čekám na to jak na smilování Boží abych to po roce držení prodal aspoň na nule.
reagovatzobrazit vlákno6.5. 2011 15:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak jestli se ani dnes korekce nespustila, tak už žádná nebude. Dolů to prostě poslat nechtějí. Odteď to bude jen růst nebo stagnovat.
reagovatzobrazit vlákno6.5. 2011 14:59|Gambler|(90.178.225.xxx)
KAšpaR je nějak z formy, ani kočičky dneska nebyly.)
reagovatzobrazit vlákno5.5. 2011 22:13|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Zítra zasadím smrtící ránu Kitkatu a pošlu ho definitivně pod 180, protože to neustálé testování té hranice mi už leze na nervy.
reagovatzobrazit vlákno2.5. 2011 17:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já jsem varoval. Pořád držím Kitkat za 190, čímž jsem stanovil strop do dalších měsíců. I už začalo stahování z kůže. Budu spokojený, jak dneska zavře pod 10,7. :-)
reagovatzobrazit vlákno2.5. 2011 17:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pokud budu držet do září, tak cena bude max. 404. Pokud do léta příštího roku, tak až do léta příštího roku cena nepřekročí 404. :-)
reagovatzobrazit vlákno2.5. 2011 15:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Protože za 400 jsem nakupoval a už přes půl roku jsem ve ztrátě. Max. 404 abych to pustil bez ztráty.
reagovatzobrazit vlákno2.5. 2011 14:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Na co?
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka v loňském červenci byl podle skupiny...
Singapur zažívá technologický boom, jeho startupová scéna patří k nejsilnějším v Asii....
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.