reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 12:45|vavan|(77.240.96.xxx)
CETV: akcie a informace
fredy : Jsi vedle jak ta jedle. Samozřejmě samotným nákupem těsně před divi a prodejem po většinou nevyděláš a jen zaplatíš poplatky. Ale pokud máš zisk ke zdanění z jiných akcií tak ho touto operací můžeš eliminovat a vyhnout se placení daně. Pokud jseš ve ztrátě či na daně kašleš tak to ovšem pro tebe nemá význam.
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 10:08|vavan|(77.240.96.xxx)
CETV: akcie a informace
feryultra : Samozřejmě máš pravdu, stejný model ( nákup před divi a prodej po ) jsem také už několikrát použil a je to stará známá metoda k optimalizaci daní z příjmů. Klokan si jenom v tomto případě zapomněl poposednout.
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2011 16:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: akcie a informace
Nějaké mám z roku 2008. Vše samozřejmě ve ztrátě. Tam budu ještě hodně dlouho sedět než vysedím aspoň nulu : kapitálová ztráta + dividenda za několik desítek let...
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2011 15:54|Gambler|(90.178.225.xxx)
CETV: akcie a informace
Es-Age, měl by jsi kupovat spíš divi tituly, na těch můžeš aspoň něco vysedět za rok.)
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2011 15:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: akcie a informace
Já nákup 400 a 413 bez možnosti prodeje na nule a jak to tak vidím, tak skoro roční bída bude pokračovat...
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2011 15:34|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Shit jde opět dolů
A CETV zase jde k zemi. S takovou tu akcií bez ztráty už neprodám. Měl jsem ty peníze nechat na účtu. Tam bych měl aspoň procento...
reagovatzobrazit vlákno6.5. 2011 17:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Dolar posiluje
Cetv na 404 narazí. Čekám na to jak na smilování Boží abych to po roce držení prodal aspoň na nule.
reagovatzobrazit vlákno6.5. 2011 15:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Dolar posiluje
Tak jestli se ani dnes korekce nespustila, tak už žádná nebude. Dolů to prostě poslat nechtějí. Odteď to bude jen růst nebo stagnovat.
reagovatzobrazit vlákno6.5. 2011 14:59|Gambler|(90.178.225.xxx)
CETV: Dolar posiluje
KAšpaR je nějak z formy, ani kočičky dneska nebyly.)
reagovatzobrazit vlákno5.5. 2011 22:13|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: Zítra udeří kladivo
Zítra zasadím smrtící ránu Kitkatu a pošlu ho definitivně pod 180, protože to neustálé testování té hranice mi už leze na nervy.
reagovatzobrazit vlákno2.5. 2011 17:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Nazor
Já jsem varoval. Pořád držím Kitkat za 190, čímž jsem stanovil strop do dalších měsíců. I už začalo stahování z kůže. Budu spokojený, jak dneska zavře pod 10,7. :-)
reagovatzobrazit vlákno2.5. 2011 17:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Nazor
Pokud budu držet do září, tak cena bude max. 404. Pokud do léta příštího roku, tak až do léta příštího roku cena nepřekročí 404. :-)
reagovatzobrazit vlákno2.5. 2011 15:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Nazor
Protože za 400 jsem nakupoval a už přes půl roku jsem ve ztrátě. Max. 404 abych to pustil bez ztráty.
reagovatzobrazit vlákno2.5. 2011 14:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2011 16:01|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: Nazor
CETV nad 400 už nikdy nepůjde. Ale Kitkat. NEIN!!!. Doufám, že ta euforie opadne. Už aby ty indexy zkorigovaly aspoň 10 procent.
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2011 14:41|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: Nazor
Lukas : Já Čumila občas taky jezdim při drobnejch korekcích...momentálně s ním ale nedisponuji...Podle mě ale až tak velký potenciál nemá, komunikační a marketingové strategie se budou stale více opírat o sociální sítě, kde mohou využít hypertargeting, takže bych neviděl moc prostoru pro zdražovaní reklamy. Když se divám na cenu akcie a zisk na akcii, tak mi to nepřijde taky nic extra. Vím že tady spousta lidí v tom vidí velky potencial, já tedy ne. Krátkodobě a střednědobě možná...
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2011 13:37|vavan|(77.240.96.xxx)
CETV: Nazor
Tarasi skutečně velcí hráči vytvářejí vlastní (dez)informace a cílovky ale nezajímají je akcie malých, o kterých jsem mluvil
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2011 12:49|vavan|(77.240.96.xxx)
CETV: Nazor
lukas : podle analytiků je CETV s Orcem nejperspektivnější akcie na BCPP v příštím půlroce, ale stát se může lecos
reagovatzobrazit vlákno27.4. 2011 16:14|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: Cetv
Tak už jede tím spravnym směrem :-)
reagovatzobrazit vlákno27.4. 2011 15:59|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: Cetv
Bohužel, je to mrcha :(