Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 16:56
Akcie.cz»Diskuse»CETV

Diskuse CETV

Poslední příspěvky

26.6. 2026 16:56:19BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
103,00

-0,20 (-0,19%)

16:57 12.10. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 104 105 106 289

CETV:  Dolar posiluje

Cetv na 404 narazí. Čekám na to jak na smilování Boží abych to po roce držení prodal aspoň na nule.

CETV:  Dolar posiluje

Tak jestli se ani dnes korekce nespustila, tak už žádná nebude. Dolů to prostě poslat nechtějí. Odteď to bude jen růst nebo stagnovat.

CETV:  Dolar posiluje

KAšpaR je nějak z formy, ani kočičky dneska nebyly.)

CETV:  Zítra udeří kladivo

Zítra zasadím smrtící ránu Kitkatu a pošlu ho definitivně pod 180, protože to neustálé testování té hranice mi už leze na nervy.

CETV:  Nazor

Já jsem varoval. Pořád držím Kitkat za 190, čímž jsem stanovil strop do dalších měsíců. I už začalo stahování z kůže. Budu spokojený, jak dneska zavře pod 10,7. :-)

CETV:  Nazor

Pokud budu držet do září, tak cena bude max. 404. Pokud do léta příštího roku, tak až do léta příštího roku cena nepřekročí 404. :-)

CETV:  Nazor

Protože za 400 jsem nakupoval a už přes půl roku jsem ve ztrátě. Max. 404 abych to pustil bez ztráty.

CETV:  Nazor

Na co?

CETV:  Nazor

CETV nad 400 už nikdy nepůjde. Ale Kitkat. NEIN!!!. Doufám, že ta euforie opadne. Už aby ty indexy zkorigovaly aspoň 10 procent.

CETV:  Nazor

Lukas : Já Čumila občas taky jezdim při drobnejch korekcích...momentálně s ním ale nedisponuji...Podle mě ale až tak velký potenciál nemá, komunikační a marketingové strategie se budou stale více opírat o sociální sítě, kde mohou využít hypertargeting, takže bych neviděl moc prostoru pro zdražovaní reklamy. Když se divám na cenu akcie a zisk na akcii, tak mi to nepřijde taky nic extra. Vím že tady spousta lidí v tom vidí velky potencial, já tedy ne. Krátkodobě a střednědobě možná...

CETV:  Nazor

Tarasi skutečně velcí hráči vytvářejí vlastní (dez)informace a cílovky ale nezajímají je akcie malých, o kterých jsem mluvil

CETV:  Nazor

lukas : podle analytiků je CETV s Orcem nejperspektivnější akcie na BCPP v příštím půlroce, ale stát se může lecos

CETV:  Cetv

Tak už jede tím spravnym směrem :-)

CETV:  Cetv

Bohužel, je to mrcha :(

CETV:  Cetv

Tak jsem dneska za 376 Cetku prodal, snad to bylo dobry rozhonudí...nevěřim, že tam o tolik vzroste, jako u nás...to by při dolaru nějakech 16,45 ....musela jit na 22,85 :-)

CETV:  nějaké názory?

Strop je 404. Tam potřebuju prodat abych na tom nebyl ve ztrátě. Tam se to ale nedostane. Maxima budou tak cca 370. K tomu to pořád likviduje dolar...

CETV:  NWR

ještě jsem zapoměl že dax nemá nad 7200 co dělat

CETV:  NWR

tak jsem ted max.spokojený že jsem vydržel a neplašil,již jsem včetně připsané divi v plusu z nákupky v lednu a věřím že to ještě není konec,i když to až na 350 či 400 asi tak brzo neuvidíme ale i kdyby jo ,tak fakt supéér.ted ještě to podělaný cetv aby povylezlo na nějakou rozumnou hodnotu stačí do konce roku.gl všem věřícím , bezvěrcům a všem jim podobným -jestli potajmu nedokupovali- psychiatra.

CETV:  NWR

JaraKara: zdarec, vcera se JD priznal, ze to tu masiroval, aby si mohl jeste levne dokoupit...vcera konecne usoudil, ze bud to pojede bez neho, nebo si bude muset nakoupit za aktualni ceny....

ale mohl by zahlasit, jak to nakonec dopadlo....aby tady pak nelitali virtualni loty a nakupky....:o)))

CETV:  NWR

aby se nezacalo odpocitavat uz tento tyden...:) pristi tyden se poleti...pekne se nam Nerwacek sune UP, jen tak dale...:)

1 104 105 106 289

Graf Central European Media Enterprises Ltd.

26.06.2026
Graf - BAACETV


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz