reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 15:11|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: NWR
Klokane: o tom nepochybuju :o)....nebo jedou na objednavku nejakeho fondu...a maji limit do 350 kupovat vse!!! :-)
Husak je davno s Pentou dohodnutej, akorat jim nepreje ministr Dobes, coz mozna bude vec zasadni...ja se jen bojim, aby z toho nebyla zase nejaka arbitraz pro nase kapsy....:-(
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 14:52|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: NWR
JaraKara:tak vitam opet na palube! :-) koukam, ze na 290 PF kupuje vse, ze by beton a nejake info, o kterem my nevime...? :-)
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 14:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: NWR
JaraKara: jinak ja sedim na vejcich tez a doufam, ze na zlatejch...3100 ks v prumeru za 281,5 i s poplatkama. :-)
Tesi me tez, ze ty objemy se zlepsuji...dalsi znameni, ze se bude neco dit..
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 14:16|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: NWR
me se tez zda 50 CZK na NWR slusny vydelek, a jestli serozhodne pristoupit vys nad 3 kilech proc ne...ale hlavne ma realizovano..
JaraKara: takze jsi to koupil ted od tech co prodavali za 290-292? troufnu si tvrdit, ze to mozna bude jeste dobra cena....tuhle diskuzi jsem si prave prec na Patrii...
pro velke optimisty: http://www.patria.cz/akcie/NWRSsp.PR/nwr/diskuze.html
:-)
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 11:58|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: NWR
tomm: je to mozne, pristi tyden zacina vysledkova sezona, tak uvidime i co uhlaci v zahranici, to by mohlo navnadit pred VH na NWR...kazdopadne mam dobry pocit,ze jsem nalezl a vystoupim snad az nad 3 kila. :)
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 11:12|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: NWR
tommm: covece, jak bych se tve prognoze vubec nebranil, jenom s tim rozdilem, ze bych za tu cenu zrejme realizoval...:-)
Nerwak popojel nekde od urovni kolem 270 na urovne kolem 290, ted se bude nadechovat a pomalu pridavat hadam nekam na urovne pod 3 kila...
Pak bude zalezet co zahlasi za vyjednane ceny na 2 kvartal a HV za prvni kvartal, takze datum VH bude mozna start rakety a nebo osud Titaniku a nebo se taky nic nestane a Nerw se bude pohybovat ve vyvazene cene kolem 3 kil...:-)
Muj tip osobne se posune po VH nekde k urovnim kolem 310-325..
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 9:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Co myslíte pomůže výsledková sezona v USA CME?
Žeby operativní leasing přezdívky ?:-)
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 9:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Fund. info
Až ho prodám aspoň na nule, což jsou ceny 404 resp. 418 a ty jen tak nebudou, jestli vůbec ještě někdy budou...Zatím se není třeba vzrušovat :-)
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 9:52|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Fund. info
No ani ne. Měl jsem ho dost málo. Zisk postačí jen na pár pivek...V malém to semtam i vydělám ale jak nakoupím pak ve velkém, tak je zle.Jenže PX už je hodně vysoko, evidentně nákup nezafungoval jak měl. Teď už věřím v korekci i bez mé pomoci :-)
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 9:51|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: Co myslíte pomůže výsledková sezona v USA CME?
jen tak pro ifo CETV není /jenom / NOVA!
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 9:50|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Fund. info
Cílem je přesun prostředků z CETV do Kitkatu pod 180. Dokud ale pouze pod 200, takže zatím můžeš být klidný.
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 9:19|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Fund. info
Prodej Nerváka za 292, cesta vzhůru volná. Teď jdu číhat na Kitkat.
reagovatzobrazit vlákno29.3. 2011 15:09|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: Historické kurzy, žádost o pomoc
Já to už kašlu. Tady se zase nic neděje. Padnout pod 1150 to nechce, nahoru to taky nejde. Asi pošlu Bič Boží na dovolenou. Jelikož nemám teď žádný volný cash, což většinou znamená krveprolití, tak mě to diví.
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 20:09|Camel|(85.71.8.xxx)
CETV: Rozluštil jsem téměř každý diskusní příspěvek a mohu konstatovat
shadye:DDD
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 16:57|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: uhláci
dodatek:pokud to v japopnsku ,,nebouchne,, tak to vidím i díky leším výsledkum v améru pozitivně
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 16:55|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: uhláci
new...ok,jinak śtále držím jak nerwa tak cetv ale jak psal ,,hrib,,měl jsem dnes cukání to vylít ,s tím že byto mohlo šupnout dolů ale zase jsem vydržel,vypadá to na celkový pomalý trend up s menším i větším výkyvem.ale kdyby to mělo zase zjebnout na 320 tak už bych to asi vylil,no ale kdo ví kam se to celé nakonec vydá.
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 16:36|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: uhláci
new.ing:tak už se tím příště tolik nezaobírej a nakupuj /prodávej?/
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 16:23|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: uhláci
michael..no nemáš za co to se stává i v lepších rodinách:-)
to new ing,taky se nauč psát jak nás učili ve škole.tojsou... se píše to jsou :(
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 16:14|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: uhláci
veselacku, uz to vIdim.... :) kurnja stydim se...
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 16:06|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: uhláci
michael..kujva dávej pozoj na ten pjavopis/ :-( /:-)