CETV: uhláci
kua ti uhláci v ameru nějak po stále pomaloučku posilují jak to tak sleduji.že by ještě nejen němci ale i francouzi a ostatní /po tvrdých testech/ v brzké době nějakou jadernou elektrárnu odstavily.to by to pošupalo pěkně nahoru.
| 27.6. 2026 23:13:48 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 15:33|mvesely|(83.208.122.xxx)
kua ti uhláci v ameru nějak po stále pomaloučku posilují jak to tak sleduji.že by ještě nejen němci ale i francouzi a ostatní /po tvrdých testech/ v brzké době nějakou jadernou elektrárnu odstavily.to by to pošupalo pěkně nahoru.
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 14:28|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jsem zvědav na další vývoj Kitkatu a CETV. Prodej CETV za 355, nahoru se mu nechce kvůli těch balíkům nad 400 :-). Mě už stačí prodej s nulovým ziskem, hlavně bez ztráty. Snad se mi za 404 resp. 418 podaří tento rok prodat. Bude to sice skoro roční držba úplně k ničemu ale alespoň bych dostal co jsem vložil...Ještě kdyby tak to bylo v době, co Kitkat bude pod 200, tak by to bylo super. Stejně si myslím, že nějaká větší korekce příjde. Nahoru se už ničemu nechce. Chce to jen nějaký větší impuls...
reagovatzobrazit vlákno20.3. 2011 21:54|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Mám velké pozice nad 400 ale ty už prodat nemohu, neboť je mám víc jak půlrok. Taky věřím, že se na cca 460 ještě dostane ale...Kitkat má podle mě větší šanci o těch 20 procent jít nahoru než nyní CETV. A to původní cílovka na CETV byla 630, pak 560 a nakonec 460 ale to už se šlo pod 400...Teď chci prodat aspoň tak, aby ztráta nebyla. V zisk už nedoufám...
reagovatzobrazit vlákno20.3. 2011 14:38|Es-Age|(80.82.149.xxx)
V pondělí ho chci prodat s 20-ti procentní ztrátou a přestoupit do Kitkatu.
Jinak : ty teroristy z OSN by už měl někdo pořádně vyškolit. Je to jasné napomáhání povstalcům a ne zabránění válce. Sypou Kaddáfího aby se stáhl ale to, že povstalci začínají zase postupovat dopředu, nikoho nezajímá. Je to taktéž porušování příměří. Proč je nesypou bombama? Je to hnus.
reagovatzobrazit vlákno7.3. 2011 16:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já to něchápu. Proč to zase letí dolů?Proč takový Kitkat nedostane alespoň dvacítku...Alespoň mi Kůň dělá radost. Ještě tak na 420 a nabírám vzorek.
reagovatzobrazit vlákno7.3. 2011 16:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já to něchápu. Proč to zase letí dolů?Proč takový Kitkat nedostane alespoň dvacítku...Alespoň mi Kůň dělá radost. Ještě tak na 420 a nabírám vzorek.
reagovatzobrazit vlákno7.3. 2011 16:40|mvesely|(83.208.122.xxx)
tak jsem tady byl jen ráno,musel jsem pryč a ted jsem zase nakoukl a vidím že se nic neděje.jen ta cetky v améru mě zlobía a že zase praha jede proti proudu.no klasika
reagovatzobrazit vlákno7.3. 2011 16:12|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Tak jsem prodanou čast za 358 dokoupil zpátky :-)
reagovatzobrazit vlákno3.3. 2011 18:06|michaelzak|(94.230.144.xxx)
Morfiku, doufam ze nemas nejake vazne osobni neprijemnost? Muzes pls poslat tez i me mejla o KOBA....? michaelzak@centrum.cz predem diky.
reagovatzobrazit vlákno3.3. 2011 16:32|SuperGro|(90.177.160.xxx)
shadye : Když tak pak dokoupim při nižších hodnotách, škoda že jsem do cetky naskočil moc brzo, když šla dolu, uvidíme co bude dál :-)
reagovatzobrazit vlákno3.3. 2011 12:56|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Trošku jsem se bál openu v Americe + navíc slabý dolar, takže jsem raději pulku prodal za 358,- :-)
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2011 15:47|mvesely|(83.208.122.xxx)
nebudu ti říkat za kolik mám lot ale budu držet asi dýl,356 byl dobrý signál ale brzo vyhořel.horší myslím že to už nebude,pomaloučku ,po koruce s malými vlnkami up i nerwák.
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2011 15:32|mvesely|(83.208.122.xxx)
to dole bylo pro newing:
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2011 15:28|mvesely|(83.208.122.xxx)
panika a spekulace ,pro velké hráče největší byznys,pořád dokola,nejen saudové ale opec celkem,a o těch zásobách zase jen spekulace na cenu ropy.
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2011 15:15|mvesely|(83.208.122.xxx)
dodatek pro new ing.:a kdyby šla cena uhlí ruku v ruce s cenou ropy tak už byl nerv za 350
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2011 15:11|mvesely|(83.208.122.xxx)
new ing. tak třeba nerw vlastnící také okd zrovna netěží /tedy většinu/uhlí jen pro topení ale větší část pro průmysl a ten se jeví jako nastartovaný a nemyslím si že když je zvýšená poptávka po uhlí tak by cena dramaticky klesla,a uhlí rostlo ještě před ,,krizí ,,u arabů a navíc ropa korigovala ty spekulativní ceny,když saudové oznámily že bude dostatek ropy, že výpadek lybie v poho nahradí a i ,,ekonomové,,psali že se lybie podílí na celkové ekonomice světa co se ropy týká 1% !!!
reagovatzobrazit vlákno23.2. 2011 22:17|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Ne, jen spekulativní vzorek nabraný za 340. Zbytek držím díle než půl roku, tak prodejem bych prodělal a nemohl si to odepsat. Mujsím čekat na ceny nad 400. Pak s nulou se toho zbavím. Půlroční držba a efekt žádný.
reagovatzobrazit vlákno23.2. 2011 20:27|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Es-Age : Tys prodal veškerou CETV,jo? :o)
reagovatzobrazit vlákno23.2. 2011 16:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No i EAF opět funguje. Prodej CETV za 334 ho nakonec katapultoval výše a Nervák, Plíny a Kitkat jsou bity jak pes. Sice prodej a nákupy nezafungovaly hned ale i efekt po pár dnech se počítá ne? :-)
reagovatzobrazit vlákno23.2. 2011 16:20|SuperGro|(90.177.160.xxx)
10,5% v Ušákově Up, hodně zajímavý :-)
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.