reagovatzobrazit vlákno23.2. 2011 22:17|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: jo velice zajímavé říkal jsem to, že výsledky jsou ok v CETV
Ne, jen spekulativní vzorek nabraný za 340. Zbytek držím díle než půl roku, tak prodejem bych prodělal a nemohl si to odepsat. Mujsím čekat na ceny nad 400. Pak s nulou se toho zbavím. Půlroční držba a efekt žádný.
reagovatzobrazit vlákno23.2. 2011 20:27|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: jo velice zajímavé říkal jsem to, že výsledky jsou ok v CETV
Es-Age : Tys prodal veškerou CETV,jo? :o)
reagovatzobrazit vlákno23.2. 2011 16:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: jo velice zajímavé říkal jsem to, že výsledky jsou ok v CETV
No i EAF opět funguje. Prodej CETV za 334 ho nakonec katapultoval výše a Nervák, Plíny a Kitkat jsou bity jak pes. Sice prodej a nákupy nezafungovaly hned ale i efekt po pár dnech se počítá ne? :-)
reagovatzobrazit vlákno23.2. 2011 16:20|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: Ušakov
10,5% v Ušákově Up, hodně zajímavý :-)
reagovatzobrazit vlákno21.2. 2011 19:20|iv2|(88.146.0.xxx)
CETV: sledovanost.......
me nasrala prima cool v nedeli - chtel jsem se divat na planetu opic ale druhou reklamu behem 1/2 hodiny uz jsem nevydrzel a vypnul to :( .
reagovatzobrazit vlákno18.2. 2011 17:02|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: Zelená, zelená :-))
PODLE NĚKTERÝCH TO MÁ PRÝ ZNAMENAT 350 KČ A PODLE MNE A I VĚTŠINY ,CO MYSLÍ JAKO JÁ, BY TO MĚLO BÝT TĚCH 3,50 KČ NEBO 35 KČ?SÁM UŽ NEVÍM.PRO DNES KONČÍM,ZAVŘU KRÁM A JDU DOMŮ.
reagovatzobrazit vlákno18.2. 2011 16:43|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: Zelená, zelená :-))
NEW ING.:BUDU VESELEJŠÍ AŽ MI TO CETV A I NWR POPOJEDE TROŠKU NAHORU TŘEBA NA 0,35K
reagovatzobrazit vlákno18.2. 2011 16:25|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: Zelená, zelená :-))
nový slogan:Pátek ,zelená má svátek.
reagovatzobrazit vlákno11.2. 2011 11:24|iv2|(88.146.0.xxx)
CETV: Tipování
Pujde nekam nebo prijde zase s nejakou novou ptakovinou a lidi se zase na to budou divat ze zvedavosti a tak dale porad dokola ...
reagovatzobrazit vlákno11.2. 2011 10:41|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: Tipování
MartD: Co koukám na ty procenta, tak nato co to je za levnej šmejd, myslim že dobré...jako ty procenta pujdou ještě dost dolů, pač přeci jen čast lidí se nato koukla ze zvědavosti...co sem kdysi slyšel, tak jeden díl takovehle telenovely vyjde na 20 tisic...což se jim bude bohatě rentovat...
reagovatzobrazit vlákno11.2. 2011 10:23|iv2|(88.146.0.xxx)
CETV: sledovanost se asi jen tak nezmění..?
Me s tema reklamama akorat tak umi nasrat - viz treba Prima - strasne - program zacina treba o 5 minut pozdeji nez je v programu uvedeno - to je hnus velebnosti.
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2011 19:24|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: Tipování
Za 334. :-)
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2011 13:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Tipování
Nedávno prodej za 334. Můžem tipovat, kam až spadne:-). Já si myslím, že pod 330 nepůjde, jelikož bych na tom tím prodejem za 334 vydělal (kdybych zpět dokoupil) :-)
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2011 13:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Ještě k daním
No ale nakonec jsem nákup nehlásil. Stejně tak hranice 150 bylo pouze přáním plynoucím z nákupu, který nebyl. A ne, že jsem koupil a pak plíny byly skoro za 150. Nebyl ani nákup ani ceny tak nízko...
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2011 10:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Ještě k daním
Kdy? Unipetrol kolem 150 už hodně dlouho nebyl. Někdy na jaře minulého roku překročil natrvalo metu 150. Předtím jsem ho ale za 115 mydlil skoro 1,5 roku. Zatímco PX rostl, Plíny se po dosažení 150-ti korun několikrát vrátily zpět na oněch 115 i níž.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 19:21|Camel|(85.71.8.xxx)
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 16:56|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: Fund. info
no nějak se tomu zase dolu nechce,už to vypadalo že jo ale ten,,GS,rozuměj genz.+such.to nějak nechtěj spustit a ani helmut na daxu to nezjebnul a ještě přidal,jen ta praha troch proti proudu ale už koriguje.uvidíme ten konec jak to dopadne.cetv zatím necelé 1%+
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 16:32|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: Fund. info
J:K:sem se dlouho na diskusi nezasmál jak teď nad tvojim příspěvkem pro new ing.fakt dobrý hlavně ten GS
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 14:17|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Fund. info
Nedávno psali, že dno bude na úrovních 280. K tomu korekce indexů jednou příjde a doufám, že brzy. CETV určitě proti proudu nepůjde a bude padat rychleji než index.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 13:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Fund. info
No normálně to je množství o ničem ale v mém případě v minulosti jsem do krve šlehal některé tituly třeba jen jedním kusem :-). Už dva roky řežu Telekačenu za ceny 425 a 428 a od té doby výrazněji nad 400 ani nešla. Dva kusy s ní cvičí velmi úspěšně :-)