CETV: Fund. info
To je nesmysl. FIFO je závazné pouze pro podnikatelské účty. Informoval jsem se na to už před léty.
| 27.6. 2026 14:32:16 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 10:18|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To je nesmysl. FIFO je závazné pouze pro podnikatelské účty. Informoval jsem se na to už před léty.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 10:16|Novicius|(90.181.111.xxx)
Pokud to máš za svůj názor nebudu Ti ho vyvracet, ale nemáš pravdu.
Proč o tom píšu ne proto abych Tě kritikoval, ale proto že sám mám obdobný problém. také ho mám víceméně hafo za 415 na prostě nemůžu na něm vlnkovat.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 10:12|Novicius|(90.181.111.xxx)
To že jsi pustil jen toto množství je možné, ale v tomto státě platí FIFO a nemůžeš pouštět ty poslední nýbrž ty první. To je prostě fakt.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 10:11|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jinak je na mě, jak si to kalkuluji. Kdybych dával daňové přiznání, tak je na mě, které akcie si vyberu. Za 400 nebo za 340, pokud by oboje splňovalo 6-ti měsíční test. Fyzické osoby si to mohou zvolit tak, aby to bylo pro ně nejvýhodnější.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 10:06|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nene. Pustil jsem přesně to množství, co jsem nabral za 340. Kdybych pustil množství nabrané za 400, tak do konce týdne je CETV za cca 450.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 10:03|Novicius|(90.181.111.xxx)
Ahoj Es-Age,
to co jsi napsal je nemožné a tudíž nepravdivé. Víš jak se pohybuje kurz, víme to i my. Tak pokud jsi měl hafo za +-400 a pak dokoupil vzorek za 340 a teď pustil za 330 tak jsi upustil z toho (plného za 400). Víš to Ty nejsi ""jelimánek"", ale proč mystifikuješ ostatní je mě záhadou.
reagovatzobrazit vlákno7.2. 2011 16:47|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Ne, protože za 400 mám první velkou várku. Do zisku už nepůjdu takže CETV nad 404 taky tím pádem ne.
reagovatzobrazit vlákno7.2. 2011 16:09|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Vzorek nabraný za 340 prodán se ztrátou za 334. Teď už to půjde jen nahoru až na ceny pod 400.
reagovatzobrazit vlákno4.2. 2011 11:33|mvesely|(83.208.122.xxx)
teda jsem se díval na graf a spíše to vypadá r.08,09,10 a začátek 11 na poklesy,na který graf ses díval
reagovatzobrazit vlákno1.2. 2011 16:31|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Pěkně nám ta mrška v Ušákově roste :-)
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2011 12:45|Novicius|(90.181.111.xxx)
Na CETV jde vždy o spekulací. Divi nedává a nebude dávat.
Investovní je dle mého tam kde ji dáváj dlouhodobě, PM, Tele, ČEZ nebo KB.
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2011 12:12|Es-Age|(80.82.149.xxx)
I opět se ukazuje, že dokud nerozsekám Nerváka a Telekačenu, tak žádná korekce nebude. Před rokem taky tak Nervák hrál na nervy, až za 275 dostal po pysku a skončil až skoro na 200 korunách. Asi budu muset opět zakročit, jinak se ničeho nedočkáme.
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2011 12:03|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Neprodal. Měl jsem ještě nějaké volné drobné.
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2011 11:56|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Tys nakonec prodal CETku, jo? Za kolik?
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2011 11:54|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Jinak hlásím ještě pro přehlednost dnešní rány bičem. Nákup za 237 Kitkat a Štístko za 100. Takžee čekejte min. 10 procent dolů na obou v příštích dnech.
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2011 10:54|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak to já Ti budu přát, ať jsi aspoň na nule. Za Tvou nákupku jsem chtěl ty pozice odprodávat. No, nevím.Po 6-ti měsících se z toho stane doživotní investice, jelikož daň. základ nesnížím.
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2011 10:51|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak to je síla. V takovém množství nejedu, takže tak špatně jako Ty na tom nejsem. Záleží ale, jak jsi na tom celkově...
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2011 10:32|mvesely|(83.208.122.xxx)
taky jsem zasekanej v cetce ale věřím že se to časem vylepší,nebude to za týden ani za mšsíc ale než realizovat ztrátu -nemalou-tak si počkám i rok či dva.kdosi tady psal že to dopadne jako Z1.jen pro info ta měla sledovanost pod 1% ale jen nova má cca 30%?/nevím jak je na tom celkově cetv v globále/neříkám že nemůže být hůř ale ti co dnes plašily a prodali cca za 213 i méně ted litují a ti co od plašek dobře nakoupiály jsou již ted vysmátí.ale jak se píše každý za svý
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2011 10:26|Novicius|(90.181.111.xxx)
Tos myslím neudělal dobře Jeníku....
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2011 10:23|Novicius|(90.181.111.xxx)
Hoj, pokud nekecáš tak tak máme společnou nákupku ( já 415)a to na 10 lotech. Jak mi je si asi dovedeš představit. Ale zařekl jsem si že to vysedím do 6 měs.testu a pak buď se to zmátoři zpátky k nákupce a výš, nebo těsně před tím zrealizuju ztrátu.
Ale adrealin to je.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.