CETV: CETV a Sarbu
cetv taky držím,troch v mínusu ,no ale na remosce krásný dva obchody po 100 ks 372 a 375 ,že by sarbu dokupoval zpět???kam se hrabe amerika
| 26.6. 2026 23:20:12 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2011 16:20|mvesely|(83.208.122.xxx)
cetv taky držím,troch v mínusu ,no ale na remosce krásný dva obchody po 100 ks 372 a 375 ,že by sarbu dokupoval zpět???kam se hrabe amerika
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2011 16:14|many|(82.208.25.xxx)
MartD: Sarba (podle posledních info) prodal 200k akcií a 2700k jich stále drží. Takže prodej je zanedbatelný, spíše vyvolává spekulace, co tím sleduje. Mmch jiní z mng zatím nakupovali. Že by byli zcela tupí?
reagovatzobrazit vlákno4.1. 2011 11:59|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já zase doufám, že aspoň jednou v tomto roce bude CETV aspoň 560. Při jednom ale uvažuju, zda nebude lepší něco prodat teď s nulovou ztrátou za 404...Co když takové ceny zase dlouho nebudou...
reagovatzobrazit vlákno15.12. 2010 10:13|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Nerw me prekvapuje, ocekaval jsem, ze se dnes urcite podiva pod 240..ale jeste ma cas..ne ze bych si to pral. :) zrejme je tam zajem veliky..
reagovatzobrazit vlákno14.12. 2010 21:32|michaelzak|(94.230.144.xxx)
Spaderman: ale zapomnel jsi dodat, kolik jeste tech akcii drzi...myslim, ze to bylo neco pres pul milionu kusu....:-)
reagovatzobrazit vlákno26.11. 2010 11:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No jo no...A tehdy jsem na chvíli pustil jen jednu várku. Zásoba nabrána za 413 ve velkém a spekulativní za 418 zůstala...Přemýšlím, jestli ještě něco teď nedobrat. Klesá to asi kvůli tomu, že k 30.11 to bude vyřazeno z toho indexu...Nebo víte o něčem jiném? Počkat ještě nebo to za 360 risknout. Těžko říct, kam to až dotlačí i když ten hlavní prodejní tah byl na začátku dne,teď jen občasně někdo pouští...
NWR mám akorát likvidační várku ale za 275, takže teď už to moc asi nefunguje...
reagovatzobrazit vlákno26.11. 2010 9:54|michaelzak|(213.29.248.xxx)
mipu: to uz bude rozhodnute v PO, ne?
reagovatzobrazit vlákno26.11. 2010 9:34|michaelzak|(213.29.248.xxx)
mipu: me uklidnuje jeden dulezity fakt: Bakala jede za svy...a tamni management nejsou vlastnici...z toho vyvbozuji, ze Bakalar se bude o svy setsakramentsky starat..a schopnej je na to dost..:) ja se jen modlim aby tahle cena vydrzela jeste aspon do pristi St....prijde mi dalsi strelivo.:-)
reagovatzobrazit vlákno26.11. 2010 9:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak vidím, že na CETV se z investice na půl roku stala asi investice doživotní...Jeden prodej za druhým. Snad se mi to ještě někdy podaří prodat aspoň za 420.
reagovatzobrazit vlákno25.11. 2010 10:28|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Es-Age : Spíš cyklistickej výlet :-)
reagovatzobrazit vlákno25.11. 2010 9:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Prý rally startuje...Rally bude, až bude CETV stát přes 600...
reagovatzobrazit vlákno17.11. 2010 11:30|Novicius|(90.181.111.xxx)
Hansi, určtě bude a i za více tak kolem 700-800 tak z jara příštího roku. Je to takový nepsaný zákon periody. tak jako dolárek zas bude za 20 - 21. Kdysi to byly vlnka dolárku a marky,
teď dolárek versus svět.
reagovatzobrazit vlákno16.11. 2010 12:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Myslíte, že ještě někdy bude CETV aspoň za 450?
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2010 16:32|vavan|(77.240.97.xxx)
TL : no jak sám dobře víš, trošku to jistí stoupající dolar a myslím, že se akcie rychle vrátí k 23 USD. Ale jak říkám, lepší vrabec v hrsti
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2010 16:20|vavan|(77.240.97.xxx)
Dnešní loterie na CETV vyšla nad očekávání, za 5 hodin nad 2% čistého mne potěšilo. I když pravděpodobně ještě budu litovat, že jsem nepodržel. Ale podle pravidla o vrabci ...
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2010 15:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Fortuna je už těžce bičována...
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2010 10:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Closo v Améru 416. Co to je za bordel? Když ho před několika měsíci do indexu zařadili, tak to nerostlo, resp. rostlo a druhý den zase spadlo. Tak proč to padá teď?
reagovatzobrazit vlákno1.11. 2010 15:09|vavan|(77.240.97.xxx)
Mates : pro obchodování s českými akciemi je bohužel FIO z řady důvodů nejvhodnější, ale s.re mne, že jsou to takoví mrzáci na provoz systému
reagovatzobrazit vlákno1.11. 2010 12:52|vavan|(77.240.97.xxx)
Ve SPADu už zase asi hodinu FIO nejede. V poslední době je to tak 2x týdně a vždycky bez jakékoliv omluvy.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2010 18:28|Es-Age|(80.82.149.xxx)
No jo, kdo to mohl tušit, že to v aukci tak vystřelí nahoru. Jinak držím balíky za 413 a 400, target jsem ale posunul z 630 na 560.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.