Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 18:37
Akcie.cz»Diskuse»CETV

Diskuse CETV

Poslední příspěvky

26.6. 2026 18:37:30BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
103,00

-0,20 (-0,19%)

16:57 12.10. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 135 136 137 289

CETV:  Další K.O.

No jo no...A tehdy jsem na chvíli pustil jen jednu várku. Zásoba nabrána za 413 ve velkém a spekulativní za 418 zůstala...Přemýšlím, jestli ještě něco teď nedobrat. Klesá to asi kvůli tomu, že k 30.11 to bude vyřazeno z toho indexu...Nebo víte o něčem jiném? Počkat ještě nebo to za 360 risknout. Těžko říct, kam to až dotlačí i když ten hlavní prodejní tah byl na začátku dne,teď jen občasně někdo pouští...

NWR mám akorát likvidační várku ale za 275, takže teď už to moc asi nefunguje...

CETV:  Další K.O.

mipu: to uz bude rozhodnute v PO, ne?

CETV:  Další K.O.

mipu: me uklidnuje jeden dulezity fakt: Bakala jede za svy...a tamni management nejsou vlastnici...z toho vyvbozuji, ze Bakalar se bude o svy setsakramentsky starat..a schopnej je na to dost..:) ja se jen modlim aby tahle cena vydrzela jeste aspon do pristi St....prijde mi dalsi strelivo.:-)

CETV:  Další K.O.

Tak vidím, že na CETV se z investice na půl roku stala asi investice doživotní...Jeden prodej za druhým. Snad se mi to ještě někdy podaří prodat aspoň za 420.

CETV:  Prý rally...

Es-Age : Spíš cyklistickej výlet :-)

CETV:  Prý rally...

Prý rally startuje...Rally bude, až bude CETV stát přes 600...

CETV:  K.O.

Hansi, určtě bude a i za více tak kolem 700-800 tak z jara příštího roku. Je to takový nepsaný zákon periody. tak jako dolárek zas bude za 20 - 21. Kdysi to byly vlnka dolárku a marky,
teď dolárek versus svět.

CETV:  K.O.

Myslíte, že ještě někdy bude CETV aspoň za 450?

CETV:  CETV

TL : no jak sám dobře víš, trošku to jistí stoupající dolar a myslím, že se akcie rychle vrátí k 23 USD. Ale jak říkám, lepší vrabec v hrsti

CETV:  CETV

Dnešní loterie na CETV vyšla nad očekávání, za 5 hodin nad 2% čistého mne potěšilo. I když pravděpodobně ještě budu litovat, že jsem nepodržel. Ale podle pravidla o vrabci ...

CETV:  Fortuna pod palbou

Fortuna je už těžce bičována...

CETV:  pekný prepad

Closo v Améru 416. Co to je za bordel? Když ho před několika měsíci do indexu zařadili, tak to nerostlo, resp. rostlo a druhý den zase spadlo. Tak proč to padá teď?

CETV:  FIO no sláva, už jede

Mates : pro obchodování s českými akciemi je bohužel FIO z řady důvodů nejvhodnější, ale s.re mne, že jsou to takoví mrzáci na provoz systému

CETV:  FIO nejede

Ve SPADu už zase asi hodinu FIO nejede. V poslední době je to tak 2x týdně a vždycky bez jakékoliv omluvy.

CETV:  Fund. info

No jo, kdo to mohl tušit, že to v aukci tak vystřelí nahoru. Jinak držím balíky za 413 a 400, target jsem ale posunul z 630 na 560.

CETV:  Fund. info

Hlásím prodej čumilů za 426, nástup 421, zisk 0:-), teď už může růst.

CETV:  Asie

Dvouroční bych nesrovnával, to byl průser (ekonomicko-světový)a nevědělo se jestli padnou banky, KB 1600, CETV 200 atd,Jak se mocni k tomu postavi. Dnes víme že se snažili záchranit co se dá. KB je už na svým atd. A ekonomika pomalu se zmátořuje a zas najedou reklamy ve větším. Proto jsem napsal že otázkou je KDY?

CETV:  CETV

Souhlasím, ale odděl výsledky a výhled. Už jsi viděl výhled např. Erste aby dopředu říkala je to zpackané půjde to dolů??
A to přesně udělalo CETV. No nic můžu se splést , ale risknul jsem to a za své.

CETV:  Asie


na 450 určitě, tipuju kolem 30 - 40 US což je 600 - 800 Kč, otázkou je jen KDY? myslím si že do 6 měs. určitě, po výsledcích za 2010. Stačí se podivát na 1 dnoroční graf nebo 6 měs. Co Vy ostatní na to?

CETV:  Asie

Dobre ranko vsem!:-)

zatr satr, to to vcera popojelo na muj vkus trohu moc hopem, ale budiz...:-)

MartD: ja mam NWR prumer nakupku za 228,5 a fakt podrzim az nad 300..je to takova moje zkouska trpelivosti...samosebou, kdyz si budu myslet, ze to pude silne dopr..tak prodam i nize..;-) Nicmene nad 300 je muj cil..

1 135 136 137 289

Graf Central European Media Enterprises Ltd.

26.06.2026
Graf - BAACETV


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz