CETV: CETV
TL : no jak sám dobře víš, trošku to jistí stoupající dolar a myslím, že se akcie rychle vrátí k 23 USD. Ale jak říkám, lepší vrabec v hrsti
| 26.6. 2026 15:23:49 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2010 16:32|vavan|(77.240.97.xxx)
TL : no jak sám dobře víš, trošku to jistí stoupající dolar a myslím, že se akcie rychle vrátí k 23 USD. Ale jak říkám, lepší vrabec v hrsti
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2010 16:20|vavan|(77.240.97.xxx)
Dnešní loterie na CETV vyšla nad očekávání, za 5 hodin nad 2% čistého mne potěšilo. I když pravděpodobně ještě budu litovat, že jsem nepodržel. Ale podle pravidla o vrabci ...
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2010 15:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Fortuna je už těžce bičována...
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2010 10:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Closo v Améru 416. Co to je za bordel? Když ho před několika měsíci do indexu zařadili, tak to nerostlo, resp. rostlo a druhý den zase spadlo. Tak proč to padá teď?
reagovatzobrazit vlákno1.11. 2010 15:09|vavan|(77.240.97.xxx)
Mates : pro obchodování s českými akciemi je bohužel FIO z řady důvodů nejvhodnější, ale s.re mne, že jsou to takoví mrzáci na provoz systému
reagovatzobrazit vlákno1.11. 2010 12:52|vavan|(77.240.97.xxx)
Ve SPADu už zase asi hodinu FIO nejede. V poslední době je to tak 2x týdně a vždycky bez jakékoliv omluvy.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2010 18:28|Es-Age|(80.82.149.xxx)
No jo, kdo to mohl tušit, že to v aukci tak vystřelí nahoru. Jinak držím balíky za 413 a 400, target jsem ale posunul z 630 na 560.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2010 16:46|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Hlásím prodej čumilů za 426, nástup 421, zisk 0:-), teď už může růst.
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2010 15:26|Novicius|(85.71.13.xxx)
Dvouroční bych nesrovnával, to byl průser (ekonomicko-světový)a nevědělo se jestli padnou banky, KB 1600, CETV 200 atd,Jak se mocni k tomu postavi. Dnes víme že se snažili záchranit co se dá. KB je už na svým atd. A ekonomika pomalu se zmátořuje a zas najedou reklamy ve větším. Proto jsem napsal že otázkou je KDY?
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2010 15:10|Novicius|(85.71.13.xxx)
Souhlasím, ale odděl výsledky a výhled. Už jsi viděl výhled např. Erste aby dopředu říkala je to zpackané půjde to dolů??
A to přesně udělalo CETV. No nic můžu se splést , ale risknul jsem to a za své.
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2010 14:34|Novicius|(85.71.13.xxx)
na 450 určitě, tipuju kolem 30 - 40 US což je 600 - 800 Kč, otázkou je jen KDY? myslím si že do 6 měs. určitě, po výsledcích za 2010. Stačí se podivát na 1 dnoroční graf nebo 6 měs. Co Vy ostatní na to?
reagovatzobrazit vlákno8.7. 2010 8:44|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Dobre ranko vsem!:-)
zatr satr, to to vcera popojelo na muj vkus trohu moc hopem, ale budiz...:-)
MartD: ja mam NWR prumer nakupku za 228,5 a fakt podrzim az nad 300..je to takova moje zkouska trpelivosti...samosebou, kdyz si budu myslet, ze to pude silne dopr..tak prodam i nize..;-) Nicmene nad 300 je muj cil..
reagovatzobrazit vlákno7.7. 2010 22:33|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak se to nevyvíjí nicmoc co?Škoda těch čumilů, že jsem do nich tehdy nešel naplno přes tou nezaměstnaností u ušatých. A kdo to mohl dneska tušit, že po druhé to tam někdo na kobosu pustí až na 410. No nic, teď mi nezbývá než věřit, že se mi podaří pustit aspoň Kitkat kolem 200...Nebo čekat déle?
reagovatzobrazit vlákno6.7. 2010 12:51|Es-Age|(80.82.149.xxx)
No i klasika. Jak mají u nás zavřeno, tak burzy rostou. Ne, žeby bylo volno, tekla krev a člověk by pak bez nervů za ty dny volna nastoupil níže...
reagovatzobrazit vlákno2.7. 2010 15:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nedávno jsem nabral CETV za 421, držel do 500 ale nepustil, abych ho dostal zpět dolů. Podařilo se. Myslím si, že z dlouhodobého hlediska níže nakoupím CETV určitě, neboť pro ty poslední nákupy mám cílovku nad 600, což nehrozí, takže spíše budu přemýšlet, zda prodat s nulovým ziskem nebo se ztrátou za pár týdnů, možná už dnů. Nic, fičím na fotbal.
reagovatzobrazit vlákno2.7. 2010 15:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No jelikož jsem toho moc nepobral tak nemám ani co prodávat. Kašlu na to. A to jsem čekal, že za 405 CETV bych dneska urvat mohl.
reagovatzobrazit vlákno2.7. 2010 13:58|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Podle mě to 14:30 katapultuje akcie výše. Napětí roste a tituly s ním. Myslím, že levnější už to nebude. Dobré ceny jsem zaspal.Aspoň, že svítí slunce:-)
reagovatzobrazit vlákno2.7. 2010 12:14|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak a polovina čumildy už je v portfoliu za 413,5. Teď přemýšlím, zda risknout před 14:30 i ten zbytek nebo raději počkat. Nechtěl bych se dívat, jak to pak vystřelí nahoru a nebýt v pozici...Co myslíte?
reagovatzobrazit vlákno2.7. 2010 11:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zatím ne, ještě doprodávám Kitkat abych si uvolnil co nejvíce cashe.Přemýšlím, že polovinu čumilů naberu teď a s druhou polovinou počkám, až co se bude dít po 14:30
reagovatzobrazit vlákno2.7. 2010 8:43|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já si počkám na ty nezaměstnanosti v 11:00 a pak hlavně v 14:30. Tam doufám příjdou špatné zprávy, futra se propadnou hodně do mínusu a na závěr dne zkusím nastoupit. Na těch čumilech cítím velkou šanci na výdělek v dlouhém období, nástup za 400 by byl parádní, ale pokud se teda nedostaneme do mědvědího trhu, kde všechno bude klesat dalších X měsíců. Tohle ale zatím asi málokdo ví...
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka v loňském červenci byl podle skupiny...
Singapur zažívá technologický boom, jeho startupová scéna patří k nejsilnějším v Asii....
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.