reagovatzobrazit vlákno11.6. 2010 15:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Fund. info - šortujte, vyděláte
No to jen dobře. Mám velké prostředky ve Vigwamu a těma nákupama dobíjím kurz čumilů. Pak jen přehodím z Vigwamu na čumile. Čím nižší cena čumilů, tím větší potenciál. Však ono to zase jednou nahoru půjde... Na kolik nevím ale těch 600 by to zase jednou mohlo dát...Reklama bude vždycky, tak jako cigarety. Jen to množství a cena za ně se mění...
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2010 15:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Fund. info - šortujte, vyděláte
Burzovní vrah opět odeřil. Nákup čumilů za 421, cílovka 350.
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2010 8:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Čumilové
No když se dívám přes fio brokera, tak je kolmice dolů jak prase úplně na závěr, spíše něco jako závěrečná aukce u nás.
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2010 8:17|many|(82.208.25.xxx)
CETV: Čumilové
jadro: Na Patrii byl včera rozhovor s maklerema, mimo jine o cetce. Odhadují pro zbytek letosniho roku min. 420 a max. 900. Ne ze bych jim moc veril, ale pri poslední takový predikci to trefili skoro na 100%.
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2010 8:05|many|(82.208.25.xxx)
CETV: Čumilové
Es-Age: kde prosím vidíš ten zářez na závěr? Já vidím konec na 20,49 a v after to samý.
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2010 6:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Čumilové
Zdravím. Tak Ušatí nám to trochu zkomplikovali. Kitkat skoro 9 procent up, takže to padá. Čumilové ale pěkně na závěr zařízli. Uvažuju tam na cenách pod 430 o big longu na několik měsíců s targetem nad 600. Váš názor?Je už čas nebo počkat, jestli nepůjde až na cca 15 USD?
reagovatzobrazit vlákno1.6. 2010 21:55|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: Tak jaký bude closet?
Tak dnešní závěr u Ušatých se mi zatím zamlouvá i když jsem čekal, že půjdou pod 10000. Akorát čumilové mě zklamali. Čekal jsem, že zítra budu zkoušet nastoupit pod 500. Nebo žeby Kitkat?Ale ten by mohl jít až pod 200...No ale hlavně doufám, že si vyšlápnu na Vigwam pod 840. Ve Vídni zavřeli celkem dobře a dnešní závěr Ušatých by jim ještě mohl trochu přisolit.Snad to ještě neotočí za těch pár minut...
reagovatzobrazit vlákno1.6. 2010 11:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Fund. info
Bič opět zasáhl CETV. Nástup za 530. První várka, cíl pod 500.
reagovatzobrazit vlákno28.5. 2010 11:30|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: CEZ
ted jsem mluvil s Kimem, prej se uz nalozil posledni niklak do sortu a jde se na to...:-) kdyz prej uz ty drogy tolik nenesou, tak udela jednu velkou ranu na sortech...:-))) 14:40:25..
reagovatzobrazit vlákno28.5. 2010 11:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Fund. info
Díky. Ale měl jsem toho dost málo. Jsem plně ve Vigu ale za 860, tak přemýšlím, jestli to nepustit a nepočkat, jestli zas ještě nespadne. Tam se mi dobré ceny nepodařilo moc trefit. Nerva mám za 230, tak neočekávám, že půjde nad 234, co potřebuju, abych byl na nule. Ostatně pod těma cenama se už dneska zasekl.
reagovatzobrazit vlákno28.5. 2010 10:45|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: Fund. info
Es-Age: ocekavam tez, ze si jeste Nerwa naberu za 215..:-) snad...nechces si ho ted koupit...? ale ne, ze to pak bude jizda z 230 na 330..!!!:-)jinak gratuluju!
reagovatzobrazit vlákno28.5. 2010 10:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Fund. info
Cetv prodáno za 570, jízda z 490 dokončena. Teď může přidat dalších 20 procent. Osobně si ale myslím, že tak jednoduché to na PX nebude. Objemy nicmoc, čekám, že se to alespoň jednou ještě zlomí dolů. Co na to jiní?
reagovatzobrazit vlákno13.4. 2010 10:39|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: Erste
Zdravim vsechny!
vsem drzitelum Erste gratuluju a obdivuju silne nervy!!! :) kam az poleze, to nechapu...
reagovatzobrazit vlákno12.4. 2010 22:28|Novicius|(85.71.13.xxx)
CETV: CETV dobrý kandidát na šórt
No nevím, nevím jesli jsi měl dobrý nápad nasadit šértky. Zítra by mělo CETEVéčko zdolat 600. Pevně věřím že v druhé polovině r. padne 1000 Kč
CETV: SP
morfe:....prave me prijemne UNI prekvapil, jak se drzel pri tech korekciich, nikomu se nechtelo prodavat, coz me utvrdilo v tom, ze se od tohoto papiru ocekava rust..no pristi dny a tydny nam ukazou..preju vsem brou noc.
CETV: SP
....aneb slava vitezum, cest porazenym a chvala dobremu vinu.:-)
CETV: SP
morfe morfe: ...to je vychutnanicko...po pravu...:-)) co ten UNIk...uz popoleze konecne...?? zase v nem mam 2/3 prtf... ;) 1/3 v NWR pred vysledkama se mi to zda jako dobry napad... :)
CETV: Zálivka bude . .
smerem co mas rad...?:))
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 16:51|many|(82.208.25.xxx)
CETV: Názor BIG EXPERTA :-)))
Chains: asi ten vytisk predikci drzel vzhuru nohama.
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 16:07|many|(82.208.25.xxx)
CETV: SP
No nejsem ja trubka, ze jsem se zbavil ty KOBy? At uz jdou ""velký kluci"" s tema svyma predikce do ...
Takhle v ty kategorii retailu zustanu delsi dobu :)))