Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 5:27
Akcie.cz»Diskuse»CETV

Diskuse CETV

Poslední příspěvky

25.6. 2026 5:27:23BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
103,00

-0,20 (-0,19%)

16:57 12.10. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 152 153 154 289

CETV:  CEZ

ted jsem mluvil s Kimem, prej se uz nalozil posledni niklak do sortu a jde se na to...:-) kdyz prej uz ty drogy tolik nenesou, tak udela jednu velkou ranu na sortech...:-))) 14:40:25..

CETV:  Fund. info

Díky. Ale měl jsem toho dost málo. Jsem plně ve Vigu ale za 860, tak přemýšlím, jestli to nepustit a nepočkat, jestli zas ještě nespadne. Tam se mi dobré ceny nepodařilo moc trefit. Nerva mám za 230, tak neočekávám, že půjde nad 234, co potřebuju, abych byl na nule. Ostatně pod těma cenama se už dneska zasekl.

CETV:  Fund. info

Es-Age: ocekavam tez, ze si jeste Nerwa naberu za 215..:-) snad...nechces si ho ted koupit...? ale ne, ze to pak bude jizda z 230 na 330..!!!:-)jinak gratuluju!

CETV:  Fund. info

Cetv prodáno za 570, jízda z 490 dokončena. Teď může přidat dalších 20 procent. Osobně si ale myslím, že tak jednoduché to na PX nebude. Objemy nicmoc, čekám, že se to alespoň jednou ještě zlomí dolů. Co na to jiní?

CETV:  Erste

Zdravim vsechny!

vsem drzitelum Erste gratuluju a obdivuju silne nervy!!! :) kam az poleze, to nechapu...

CETV:  CETV dobrý kandidát na šórt

No nevím, nevím jesli jsi měl dobrý nápad nasadit šértky. Zítra by mělo CETEVéčko zdolat 600. Pevně věřím že v druhé polovině r. padne 1000 Kč

CETV:  SP

morfe:....prave me prijemne UNI prekvapil, jak se drzel pri tech korekciich, nikomu se nechtelo prodavat, coz me utvrdilo v tom, ze se od tohoto papiru ocekava rust..no pristi dny a tydny nam ukazou..preju vsem brou noc.

CETV:  SP

....aneb slava vitezum, cest porazenym a chvala dobremu vinu.:-)

CETV:  SP

morfe morfe: ...to je vychutnanicko...po pravu...:-)) co ten UNIk...uz popoleze konecne...?? zase v nem mam 2/3 prtf... ;) 1/3 v NWR pred vysledkama se mi to zda jako dobry napad... :)

CETV:  Zálivka bude . .

smerem co mas rad...?:))

CETV:  Názor BIG EXPERTA :-)))

Chains: asi ten vytisk predikci drzel vzhuru nohama.

CETV:  SP

No nejsem ja trubka, ze jsem se zbavil ty KOBy? At uz jdou ""velký kluci"" s tema svyma predikce do ...
Takhle v ty kategorii retailu zustanu delsi dobu :)))

CETV:  Názor BIG EXPERTA :-)))

KaR+Free? sakra, je tohle, co se deje, ve vasem planu?

CETV:  PX

Ram: uz je venku za 3540 - bohuzel. Pred vysledky v USA, ted bych si ji jeste nechal. Ale znovu do ni nepolezu, kdyz nas tu porad masirujou mistni machri, jak to maj zmakli s velkejma klukama smerem k totalni destrukci. Dnes uz pry v totalni panice zastavi SP.

CETV:  Názor BIG EXPERTA :-)))

KaR: diky za info - tak to v tom retailu asi jeste nejakou dobu zustanu (jako jeden z mala tady).

Zkus se nekde mezi lidma projit s napisem ""milionar je skoro kazdy z vas"". Schvalne jak to dopadne :))

CETV:  Erste

free: hlasim, za ja jeste nejaky mam :)) A cekam na tu vasi predikovanou Erste za 17E - kdyze to bylo?

CETV:  PX

chains: dobry, konecne nejaka zabava :)))

CETV:  PX

KaR: jo, to je jasny. Ale ja si celou dobu myslel, ze tohle forum je predevsim o retailu, ke kteremu se hrde hlasim. Mmch do jakeho objemu je pocitan retail?

CETV:  PX

KaR a ""hajletrading"": a neni fajn se trochu svezt? Nebo je lepsi jenom cucet a cekat, jestli nahodou nemas pravdu a ono se to cele zriti? Kdybych treba ve utery odpo nekoupil Kobu, bylo by mi to ted docela lito.

CETV:  PX

all: nechme toho...
Máte někdo nejake vysvetleni pro to, ze trhy nereagovaly na ty mizerny trzby? Resp. reagovaly obracene?

1 152 153 154 289

Graf Central European Media Enterprises Ltd.

25.06.2026
Graf - BAACETV


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz