reagovatzobrazit vlákno9.2. 2011 10:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Ještě k daním
Kdy? Unipetrol kolem 150 už hodně dlouho nebyl. Někdy na jaře minulého roku překročil natrvalo metu 150. Předtím jsem ho ale za 115 mydlil skoro 1,5 roku. Zatímco PX rostl, Plíny se po dosažení 150-ti korun několikrát vrátily zpět na oněch 115 i níž.
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2011 13:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Ještě k daním
No ale nakonec jsem nákup nehlásil. Stejně tak hranice 150 bylo pouze přáním plynoucím z nákupu, který nebyl. A ne, že jsem koupil a pak plíny byly skoro za 150. Nebyl ani nákup ani ceny tak nízko...
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 14:17|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Fund. info
Nedávno psali, že dno bude na úrovních 280. K tomu korekce indexů jednou příjde a doufám, že brzy. CETV určitě proti proudu nepůjde a bude padat rychleji než index.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 16:32|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: Fund. info
J:K:sem se dlouho na diskusi nezasmál jak teď nad tvojim příspěvkem pro new ing.fakt dobrý hlavně ten GS
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 16:56|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: Fund. info
no nějak se tomu zase dolu nechce,už to vypadalo že jo ale ten,,GS,rozuměj genz.+such.to nějak nechtěj spustit a ani helmut na daxu to nezjebnul a ještě přidal,jen ta praha troch proti proudu ale už koriguje.uvidíme ten konec jak to dopadne.cetv zatím necelé 1%+
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 19:21|Camel|(85.71.8.xxx)
reagovatzobrazit vlákno4.2. 2011 11:33|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: CME v únorech vždy roste
teda jsem se díval na graf a spíše to vypadá r.08,09,10 a začátek 11 na poklesy,na který graf ses díval