reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 11:36|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: Čeká nás zběsilá jízda UP?
Jirka.Donat : JJ, to máš určitě pravdu, taky si myslim, že se ted bude využivvat hlavně cílená reklama, na druhou ti starší 30+, již maj určitej navyk na sledovaní TV a je psychologicky dáno, že většina lidí nerado zkouší nové věci...já věřím v mírnej UP, s tím že ale 400 jen tak brzo nepadne :-)
reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 11:50|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Čeká nás zběsilá jízda UP?
Přemýšlím naředit ale teď je absolutně nevhodná situace. PX na maximech. Když začne u nás a u ušatých korekce tak minimum neminimum CETV pojede dolů taky a toho se bojím.
reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 12:11|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: Čeká nás zběsilá jízda UP?
Es-Age : Vzhledem k tomu, že v tom už máš dost prašulí, tak bych se taky bál.
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2011 22:54|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: CETV
jadro : Vypadá to tak,že bude tancovat kolem 360
ES-AGE : Jakou část portfolia ti CETka zabíra?
reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 6:56|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: CETV
55-60% za nákupky 400, 413 a 418(malá pozice)
reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 9:24|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: CETV
no já jsem v cetce taky za podobný peníze 1 lotík,včera mírný dokupcca 400 ks ale mohl jsem klidně počkat až na dnes.jinak uhláci v us v celku do zelena ale u nás se nwr?nechápu ale držím.
reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 9:29|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: CETV
Es-Age : Tak si v tom docela dost navezenej, tak doufam že to pujde hezky nahoru, naředil sem na 358 :-)
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2011 16:40|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: CETV
No já dneska nabral...a stačilo by mi kdyby to šlo na 390, ať nežeru :-)
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2011 18:13|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: CETV
Já měl původní cílovku při nákupu za 400 před půl rokem 630, pak jsem snížil na 560 a poté na 450. Teď už mám jediný cíl, po půl roce se toho zbavit aspoň za 404, abych nebyl ve ztrátě, kterou si už za chvíli stejně nebudu moct odepsat z daní...To jsem to mohl dát radši do banky, tam bych dostal možná i procento zisku...
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2011 16:21|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: CETV a Sarbu
omlouvám se 100 a 200 ks!!!