CETV: O CME a dalších malých firmách v Praze:
Viděl jsem jen cca 2 min videa, stačilo. Toto nazývám ""chytáním hejlů"", jen houšť takových sračkových informací. Moje doporučení: NESLEDOVAT (pravděpodobnost jejich ""odborného"" odhadu je srovnatelná s mým odborně lékařským odhadem, že porodíte holčičku s 50% jistotou).
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2014 16:35|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: Další jízdy dolů se blíží.
http://zpravy.kurzy.cz/362391-cetv--znovu-problemy-s-likviditou/. Kdy že CETV ohlašuje výsledky? Tipuju pokles na 30 po nich, v lepším případě. Nereálných není ani 20. A bude následovat Krocan a jízda rovněž do oblasti 20 Kč.