reagovatzobrazit vlákno9.12. 2013 18:43|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: CETV jiz startuje k vysinam
Takových bojů o kontrolu firmy už tu bylo...Orco, Kitd a jak to dopadlo. Neustálé vydávaní akcií vždy dostalo firmu do kolen. I velké firmy se semtam seknou. Mě se stačí podívat na Novu, na ten program, reklamy a je jasné, že konec se neodvratně blíží. Co sleduje TWX nevím ale záchranu Novy určitě ne.
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2013 13:05|kocan|(193.164.219.xxx)
CETV: Aktuální cena by měla být 2,48 x 20,11 = 49,87 nikoliv 48,95
To já lituju, že jsem ji nepustil na 120K ,vypad bych se ztrátou jan 2 litry ,po pádu to byla zase desítka.
CETV: Aktuální cena by měla být 2,48 x 20,11 = 49,87 nikoliv 48,95
dnes vyhozeno za 53.6 zisk 6.2% stačí ...bo riziko poklesu na 45 je příliš vysoké (LEPŠÍ vrabec v hrsti).