zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 7:13
Akcie.cz»Diskuse»CETV

Diskuse CETV

Poslední příspěvky

22.6. 2026 7:13:44BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
103,00

-0,20 (-0,19%)

16:57 12.10. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 71 72 73 289

CETV:  Smíšený výsledek

CETV: né že by mi na této firmě záleželo - ale co takhle obvylá praxe: nechceš platit daně? No tak ""vyrob"" ztrátu !! Odpisy a účetnictví mohou být mocné čarodějky...

CETV:  Smíšený výsledek

TL555: Proč tak vysoko? :-)

CETV:  Výsledky CETV

Asi vynikající nebudou,ale že je na poloviční ceně protí loňsku tak relativně nemá kam moc padat.Spíš prohlásí,jak jsou vlastně s ohledem na krizi výsledky dobrý.

CETV:  Akicie

Gybonet: Cyklické akcie jsou takové, kde zisk těchto firem kolísá se stavem ekonomiky. Na pražšké burze se dá mezi tento typ akcií zařadit třeba CETV, NWR...

CETV:  cetvman je čas vyhodnotit predikci :-)

Dave11: Však směr byl dobře zachycen a skoro i intenzita...ale mě strašně iritovalo ""minimálně"" 190, což by byl rust 50%"" a horizont ""2 týdnů"", u tohodle horintu nemá v podstatě ani vliv fundamentální analýza...stačilo aby byla predikce umírněněnější a nic bych k tomu neměl :-)

Jinak k ty Cetce, se ted bojim jak jsou americky indexy u maxim a když by přišla nějaká drobnější korekce, tak nezustane ušetřena ani CETka...ale jak jsem již psal, jinak sem v delším časovém horizontu k tomuto titulu pozitivní v kontextu současných cen :-)

CETV:  cetvman je čas vyhodnotit predikci :-)

cetvman: Predikce minimálně 190Kč, do tohodle pátku se nenaplnila...a to o nějakejch cca 15% oproti ""nejlepšímu kurzu"" do tohoto dne :-)

Příště by to chtělo asi ještě jistější podklady, před oznáemení, tak bombastických cílových cen ;-)

CETV:  Zatím to jde nahoru

Na kurzy.cz mi nejde aktuální graf ERSTE v CZK. Kde dělám chybu?

CETV:  Zatím to jde nahoru

Erste políbila 500- je tu taky někdo s nákupkou za 290K?

CETV:  Amér

přes 10% v kontextu rustu indexu, super vysledek :-) ...tak ma co dohánět :-)

CETV:  CETV překročí 200kc

Tak to jsem nato zvědav, je to dost odvážné stanovisko 10.2. se uvidí, každopadně se připomenu :D ...ale moc tomu nevěřím, v takhle kratkym horizontu, jelikož americky indexy ted poměrně dost rostly a pokud přijde nějaka lehčí korekce, tak lidi se nebudou předbíhat v nakupních objednavkach na tenhle titul ...nicméně CETV má hodně dobrý růstový potencial...učetní hodnota na akcii nějakych cca 350 kaček...nějakejch 200 míču přišti rok za reklamu misto ČT...pokud bude za rok třeba za 220, tak se nikdo asi divit nebudeme :-)

CETV:  Cetka v USA

Koukam Cetka dneska v Ušákově + 7,61% , ještě že jsem dnes u nás kupoval, udělala mi radost, škoda jen že mam nakoupíno i ""za starý ceny"".

CETV:  Tak tak, začínají být negativní články o Cetce,

což znamená že by pomalu ale jistě mohla jít UP,
do mého vysněného 200-220 nebo i výše.

CETV:  Tak bude dnes těch 200-220 ?

Tak co bude těch 200 nebo to bude 220

CETV:  FAS-FAZ

To mi stačí. Lépe než koupit CETV a přijít o 50 procent minimálně.

CETV:  FAS-FAZ

Na to se už nejde dívat. Od příštího týdne jedu Kitkat pouze v Améru. Včera šlo krásně koupit kolem 8,5. U nás se cena dneska nehla z místa...Včera taktéž...

CETV:  DAX 6305

KLOKAN: :o)))!!! po precteni jsem sel k zemi...:-)))

Krachu, doted se tyo jebalo porad pri zemi, tak ted zasejc pojedeme hore, at
si pak na tech shortech neco vydelate....none?

Asjav: mozna se me ted budes smat, ale ja chci pouste Ester na 600 kil, 1st 1/4...10/2 mi konci 6 mesicni test, uvidim podle situace, ale mozna pockam a ocekavam Ester na cenach vyse jak 7 kil...ona umi rychle dolu, ale umi i pekne nahoru...proste je to holka ziva...ne ze ne.. :-)

CETV:  DAX 6305

Já doufám, že tyhlety nesmyslné nárůsty dostanou v příštím týdnu na frak a PX se vrátí pod 950, kam patří.

CETV:  DAX 6305

tak se mi zda, jestli nezacala opozdena podzimni rally prave dnes...:-)

J.D: ...jestli Te to nebude mrzet, tak hezky ses z tech sracek umazal a takhle opet riskujes...dneska zahlasi Sarky, ze dohodl na podporu EU zachr. fondu Cinou a nakonec to budou vsechno lepsit sikmaci a DAX budes chytat nekde nad 7 tis...kde samosebou nema co delat...:-)

CETV:  DAX 6305

Krachu: ja jsem rad, ze prispivas, vetsinou to indexy zene na sever coz je pro me ten spravny smer! :-)

Asjav: tak to vidim ja...prodeje az nad 6 kilo, prece jsem se celou dobu netrepal, abych uzavrel na svejch nebo ve ztrate. Na dluh nejedu, penize ted na nic nutneho nepotrebuju a podle me, vsichni budou chtit mit pekne Vanoce, i borci na burzach....:-)))

CETV:  DAX 6305

asjav: Ester za 600 do 2 mesicu...za 2 roky, kdoci co bude...:-)

1 71 72 73 289

Graf Central European Media Enterprises Ltd.

22.06.2026
Graf - BAACETV


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz