CETV: Zatím to jde nahoru
Na kurzy.cz mi nejde aktuální graf ERSTE v CZK. Kde dělám chybu?
| 22.6. 2026 11:28:50 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2012 16:21|kocan|(95.85.240.xxx)
Na kurzy.cz mi nejde aktuální graf ERSTE v CZK. Kde dělám chybu?
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2012 16:15|kocan|(95.85.240.xxx)
Erste políbila 500- je tu taky někdo s nákupkou za 290K?
reagovatzobrazit vlákno2.2. 2012 20:32|SuperGro|(90.177.160.xxx)
přes 10% v kontextu rustu indexu, super vysledek :-) ...tak ma co dohánět :-)
reagovatzobrazit vlákno2.2. 2012 14:23|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Tak to jsem nato zvědav, je to dost odvážné stanovisko 10.2. se uvidí, každopadně se připomenu :D ...ale moc tomu nevěřím, v takhle kratkym horizontu, jelikož americky indexy ted poměrně dost rostly a pokud přijde nějaka lehčí korekce, tak lidi se nebudou předbíhat v nakupních objednavkach na tenhle titul ...nicméně CETV má hodně dobrý růstový potencial...učetní hodnota na akcii nějakych cca 350 kaček...nějakejch 200 míču přišti rok za reklamu misto ČT...pokud bude za rok třeba za 220, tak se nikdo asi divit nebudeme :-)
reagovatzobrazit vlákno18.1. 2012 22:30|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Koukam Cetka dneska v Ušákově + 7,61% , ještě že jsem dnes u nás kupoval, udělala mi radost, škoda jen že mam nakoupíno i ""za starý ceny"".
reagovatzobrazit vlákno12.12. 2011 9:43|Novicius|(90.181.111.xxx)
což znamená že by pomalu ale jistě mohla jít UP,
do mého vysněného 200-220 nebo i výše.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 9:01|Novicius|(90.181.111.xxx)
Tak co bude těch 200 nebo to bude 220
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 19:15|Es-Age|(80.82.149.xxx)
To mi stačí. Lépe než koupit CETV a přijít o 50 procent minimálně.
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 19:07|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Na to se už nejde dívat. Od příštího týdne jedu Kitkat pouze v Améru. Včera šlo krásně koupit kolem 8,5. U nás se cena dneska nehla z místa...Včera taktéž...
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 15:37|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KLOKAN: :o)))!!! po precteni jsem sel k zemi...:-)))
Krachu, doted se tyo jebalo porad pri zemi, tak ted zasejc pojedeme hore, at
si pak na tech shortech neco vydelate....none?
Asjav: mozna se me ted budes smat, ale ja chci pouste Ester na 600 kil, 1st 1/4...10/2 mi konci 6 mesicni test, uvidim podle situace, ale mozna pockam a ocekavam Ester na cenach vyse jak 7 kil...ona umi rychle dolu, ale umi i pekne nahoru...proste je to holka ziva...ne ze ne.. :-)
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 15:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já doufám, že tyhlety nesmyslné nárůsty dostanou v příštím týdnu na frak a PX se vrátí pod 950, kam patří.
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 15:12|michaelzak|(213.29.248.xxx)
tak se mi zda, jestli nezacala opozdena podzimni rally prave dnes...:-)
J.D: ...jestli Te to nebude mrzet, tak hezky ses z tech sracek umazal a takhle opet riskujes...dneska zahlasi Sarky, ze dohodl na podporu EU zachr. fondu Cinou a nakonec to budou vsechno lepsit sikmaci a DAX budes chytat nekde nad 7 tis...kde samosebou nema co delat...:-)
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 14:27|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Krachu: ja jsem rad, ze prispivas, vetsinou to indexy zene na sever coz je pro me ten spravny smer! :-)
Asjav: tak to vidim ja...prodeje az nad 6 kilo, prece jsem se celou dobu netrepal, abych uzavrel na svejch nebo ve ztrate. Na dluh nejedu, penize ted na nic nutneho nepotrebuju a podle me, vsichni budou chtit mit pekne Vanoce, i borci na burzach....:-)))
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 14:01|michaelzak|(213.29.248.xxx)
asjav: Ester za 600 do 2 mesicu...za 2 roky, kdoci co bude...:-)
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 13:20|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jenže futra se nerovná všechny tituly. U nás taky rostou skoro jen finanční akcie, ostatní nicmoc. Takže se klidně může stát, že Kitkat dneska otevře jak zavřel včera. Na nárůst na Nasdaqu taky nijak nereagoval. Aby byly dnešní ceny u nás ospravedlněné, tak by musel dneska v Améru růst tak 4,5-5 procent. No, nevím...Šort u J&T nebo Patrií by snad udělat šlo ne? Nebo kdo tam u nás dělá MM..?
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 12:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jdu do šortu na Kitkatu. Smilstvo, co se tam zas dneska děje, bude šeredně potrestáno 15:30. Nedávno jsem prodával za 164. USd byl cca 18 a Kitkat za 9,10. Dnes je USD 17,75 a Kitkat za 8,7 USD. Přesto se u nás prodává za 165!!!. Tohle bude jistý zisk cca 5 procent bez rizika.
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 12:25|many|(85.207.10.xxx)
KaR: hýkání a slaboduchý rýmovačky produkuješ sám. Na to nikoho nepotřebuješ...
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 11:53|Novicius|(90.181.111.xxx)
není podstatné dne, podstatné bude v pondělí. dnes odpoledne v USA, zítra odpoledne v USA , to bude fičák 31.10.2011 Ale kam ?
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 11:21|Edgar|(82.113.55.xxx)
Hele, to já bych taky rád věděl. Včera sem očekával, že se Cetka zvedne, když US indexy šly do plusu, ale po výletu UP nastoupili prodejci a jen tak tak se v závěru urdžela na svém minulém US závěru. 980 tisíc kousků je docela dost, ale třeba to byl jenom plašan, co bral jistotu před koncem summitu. Cetka přeci jen po nedávném propadu šla v procentech hodně nahoru. Navím, zda jí tohle v tuto chvíli nelimituje. Jinak median kolem 19 USD bych docela bral :-) Hlavně rychle pryč od toho 8 dolarovýho strašáka.
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 15:38|Gambler|(90.178.225.xxx)
Můžeš klidně odignorovat zpět, stačí zrušit křížek na ignorelistu.)
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Zlato zůstává pod tlakem vyšších sazeb
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Menší zásilky do 150 eur ze třetích zemí podraží. Státy EU na ně od 1. července začnou...
Prodej majetku zajištěného v trestních řízeních například v souvislosti s investičními...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.