Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.6.2026 21:30
Akcie.cz»Diskuse»CETV

Diskuse CETV

Poslední příspěvky

23.6. 2026 21:30:51BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
103,00

-0,20 (-0,19%)

16:57 12.10. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 86 87 88 289

CETV:  Chains na scénu a křepčit .....

Jenže futra se nerovná všechny tituly. U nás taky rostou skoro jen finanční akcie, ostatní nicmoc. Takže se klidně může stát, že Kitkat dneska otevře jak zavřel včera. Na nárůst na Nasdaqu taky nijak nereagoval. Aby byly dnešní ceny u nás ospravedlněné, tak by musel dneska v Améru růst tak 4,5-5 procent. No, nevím...Šort u J&T nebo Patrií by snad udělat šlo ne? Nebo kdo tam u nás dělá MM..?

CETV:  Chains na scénu a křepčit .....

Jdu do šortu na Kitkatu. Smilstvo, co se tam zas dneska děje, bude šeredně potrestáno 15:30. Nedávno jsem prodával za 164. USd byl cca 18 a Kitkat za 9,10. Dnes je USD 17,75 a Kitkat za 8,7 USD. Přesto se u nás prodává za 165!!!. Tohle bude jistý zisk cca 5 procent bez rizika.

CETV:  Chains na scénu a křepčit .....

KaR: hýkání a slaboduchý rýmovačky produkuješ sám. Na to nikoho nepotřebuješ...

CETV:  Tak jak dneska? Sever nebo Jih?

není podstatné dne, podstatné bude v pondělí. dnes odpoledne v USA, zítra odpoledne v USA , to bude fičák 31.10.2011 Ale kam ?

CETV:  Tak jak dneska? Sever nebo Jih?

Hele, to já bych taky rád věděl. Včera sem očekával, že se Cetka zvedne, když US indexy šly do plusu, ale po výletu UP nastoupili prodejci a jen tak tak se v závěru urdžela na svém minulém US závěru. 980 tisíc kousků je docela dost, ale třeba to byl jenom plašan, co bral jistotu před koncem summitu. Cetka přeci jen po nedávném propadu šla v procentech hodně nahoru. Navím, zda jí tohle v tuto chvíli nelimituje. Jinak median kolem 19 USD bych docela bral :-) Hlavně rychle pryč od toho 8 dolarovýho strašáka.

CETV:  CETV drtivě překonala očekávání, konsensus byla ztráta 50 UScents/share, skutečností je zisk...

Můžeš klidně odignorovat zpět, stačí zrušit křížek na ignorelistu.)

CETV:  FASUJEM...:-)))

To je zas dojeb. Pokles v Améru vydržel jen jeden den. Snad to dneska summit pošle do zdrcujích ztrát.

CETV:  CETV drtivě překonala očekávání, konsensus byla ztráta 50 UScents/share, skutečností je zisk...

loudal: toho kříku pro datuma nelituj. Na jednoduchý otázky neodpovídá, každou chvíli mění kabát a plevelí tu rádoby světovýma kravinama. Takže ode mě ho má taky:)

CETV:  Dobrá nebo špatná zpráva

No já si myslím jednoznačně dobrá. jen by bylo dobré vědět z čeho pramení ta ztráta. Sarbu je lišák, jestli je to jen hypotetická ztráta při ocenění aktiv (akcie, dluhopisy atd) tak při konečně ceně na konci roku a účetních uzavěrkách ( v případě regenerace trhu) všechno může být jinač a to diamentálně.

CETV:  Dobrá nebo špatná zpráva

Tak já nevím, zda dnešní zpráva je dobrá nebo špatná. Sice provozní zisk je 8,9 mil USD oproti očekávaným 4,8 mil USD, ale celková vykázaná ztráta je 82,2 mil USD oproti očekávaným 50 mil USD. Takže kam dle vás? Sever nebo jih po dorovnání včerejšího US propadu?

CETV:  CETV drtivě překonala očekávání, konsensus byla ztráta 50 UScents/share, skutečností je zisk...

datum: zdravím - jak to koresponduje s tím megašortem? Podají si tlapky?

CETV:  DAX

No, takže žeby začátek korekce?Doufám, že zítřek spustí masakr a nakoupím Kitkat zpět opět za 155. Dnešní pokles byl sice hezký ale je to málo...

CETV:  Nebuď GIBA (klient ČS), víš, že podrobnosti se neuvádějí !!!

Ač nerad ( nebo vlastně rád) protože se přešlapuje na místě a nervy jsou napnute do zítřka nebo čtvrtka, ta musím vyjadřít názor že ""Datum"" jen tak kecá na tak velký šort se nikdy nejede za své, jo při nevyjití to i může být za za své. Ale drobás na to nemá.

CETV:  Nepanikař :)

Nákupku mám nad 400 a pak nad 300. V ceny vyrazněji nad 250 nevěřím a tak jsem chtěl stejné množství nakoupit za 100 abych dostal průměr na 250 a pak to celé prodal aspoň na nule.

CETV:  Nepanikař :)

Ahoj Es, kdysi jsem tě doslova hltal, pak s respektem předčital, pak už to šlo kolo mě, no ta teď jsem usoudil že jinač konáš a jinač píšeš domů.
Pokud bys měl kolem 350 nákupku tak bys ji logický dávno naředil, pokud je za co, i za cenu páky. A to Ty víš moc dobře.

Co se týče středy tak taky si myslím že to hodně poskočí, rep. je to přání pač méma obchodama to absolutně neovlivním. A to že naši MM ( teda takzavni MM) se jen opičí a dorovnavaj po USA a nemaj jsou logiku (anebo mají strategii a maskujou jí) tak to mi vrtá hlavou.

CETV:  Nepanikař :)

Já pořád věřím v nákup za 100 CZK/kus Přeci jen cílovka od GS, či kdo to dal, je 8USD, takže dlouhodobě je vše jasné. Tenhle růst mě nijak zvlášť neštve. Je to dvakrát dražší, než potřebuju na nákup a dvakrát levnější, než potřebuju na prodej. Takže mi je celkem jedno, jestli to stojí 150 nebo 300...

CETV:  Nepanikař :)

To já zase věřím a doufám, že to po zítřku poletí prudce dolů. Trend nemám rád. Mohlo by zůstat divoké nahoru dolů.

CETV:  .... to loudal: Každý růst má své limity, od 4.10.2011 již CETV získala téměř 90%, je čas na korekci

loudal: to já jen, že datum vyvolává rádoby axiom - 8$ MUSÍ být! Ale prdky, nic nemusí:) Kdyby to bylo tak jednoduchý ....

CETV:  .... to loudal: Každý růst má své limity, od 4.10.2011 již CETV získala téměř 90%, je čas na korekci

jo a tohle je taky zajímavý krátký počteníčko:
https://www.patria.cz/zpravodajstvi/1933153/vypada-to-ze-fed-prijde-s-dalsi-stimulaci.html

CETV:  .... to loudal: Každý růst má své limity, od 4.10.2011 již CETV získala téměř 90%, je čas na korekci

datum: no uvidíme. Ale docela se těším - myslím, že ten svůj balík budete muset s brekem šoupnout do velmi omezené nabídky. Ona cetka umí vystřelit i bezdůvodně - těch 7 stovek v 2009 taky nemělo logický opodstatnění.

1 86 87 88 289

Graf Central European Media Enterprises Ltd.

23.06.2026
Graf - BAACETV


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz