Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 3:38
Akcie.cz»Diskuse»CETV

Diskuse CETV

Poslední příspěvky

25.6. 2026 3:38:32BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
103,00

-0,20 (-0,19%)

16:57 12.10. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 88 89 90 289

CETV:  DAX

No, takže žeby začátek korekce?Doufám, že zítřek spustí masakr a nakoupím Kitkat zpět opět za 155. Dnešní pokles byl sice hezký ale je to málo...

CETV:  Nebuď GIBA (klient ČS), víš, že podrobnosti se neuvádějí !!!

Ač nerad ( nebo vlastně rád) protože se přešlapuje na místě a nervy jsou napnute do zítřka nebo čtvrtka, ta musím vyjadřít názor že ""Datum"" jen tak kecá na tak velký šort se nikdy nejede za své, jo při nevyjití to i může být za za své. Ale drobás na to nemá.

CETV:  Nepanikař :)

Nákupku mám nad 400 a pak nad 300. V ceny vyrazněji nad 250 nevěřím a tak jsem chtěl stejné množství nakoupit za 100 abych dostal průměr na 250 a pak to celé prodal aspoň na nule.

CETV:  Nepanikař :)

Ahoj Es, kdysi jsem tě doslova hltal, pak s respektem předčital, pak už to šlo kolo mě, no ta teď jsem usoudil že jinač konáš a jinač píšeš domů.
Pokud bys měl kolem 350 nákupku tak bys ji logický dávno naředil, pokud je za co, i za cenu páky. A to Ty víš moc dobře.

Co se týče středy tak taky si myslím že to hodně poskočí, rep. je to přání pač méma obchodama to absolutně neovlivním. A to že naši MM ( teda takzavni MM) se jen opičí a dorovnavaj po USA a nemaj jsou logiku (anebo mají strategii a maskujou jí) tak to mi vrtá hlavou.

CETV:  Nepanikař :)

Já pořád věřím v nákup za 100 CZK/kus Přeci jen cílovka od GS, či kdo to dal, je 8USD, takže dlouhodobě je vše jasné. Tenhle růst mě nijak zvlášť neštve. Je to dvakrát dražší, než potřebuju na nákup a dvakrát levnější, než potřebuju na prodej. Takže mi je celkem jedno, jestli to stojí 150 nebo 300...

CETV:  Nepanikař :)

To já zase věřím a doufám, že to po zítřku poletí prudce dolů. Trend nemám rád. Mohlo by zůstat divoké nahoru dolů.

CETV:  .... to loudal: Každý růst má své limity, od 4.10.2011 již CETV získala téměř 90%, je čas na korekci

loudal: to já jen, že datum vyvolává rádoby axiom - 8$ MUSÍ být! Ale prdky, nic nemusí:) Kdyby to bylo tak jednoduchý ....

CETV:  .... to loudal: Každý růst má své limity, od 4.10.2011 již CETV získala téměř 90%, je čas na korekci

jo a tohle je taky zajímavý krátký počteníčko:
https://www.patria.cz/zpravodajstvi/1933153/vypada-to-ze-fed-prijde-s-dalsi-stimulaci.html

CETV:  .... to loudal: Každý růst má své limity, od 4.10.2011 již CETV získala téměř 90%, je čas na korekci

datum: no uvidíme. Ale docela se těším - myslím, že ten svůj balík budete muset s brekem šoupnout do velmi omezené nabídky. Ona cetka umí vystřelit i bezdůvodně - těch 7 stovek v 2009 taky nemělo logický opodstatnění.

CETV:  .... to many: Máš smůlu ten CEO CETV již vystřílel všechen prach v pátek (+11%), nyní jen korekce a.

datum: jo, long jsem od cca 150,-, 5lotů. Stop limit nastavenej na 190,-, ale myslím, že ve středu prodám líp než dneska. Nebo si jenom o nějakou desetikačku posunu SL. Takže já jsem v absolutním klídku. Ale v šortu bych teď teda klidnej nebyl :)

CETV:  ....leveraged time of EU!!!

datum: kam až hodláte držet ten megašort na Cetku? Pozítří vyhlásí výsledky nad očekávání s pozitivním výhledem:) Tak abych věděl, kdy poletí kurz přes těch vašich 500000ks do nebes!

CETV:  CETV se již nedotkne horního Bollingera nejméně 30 dnů, 11 USD není možno dosáhnout, jediná je cesta


Co do toho pleteš grafy, křivky a pásma. Může to být pořádný start když se sejdou dvě až tři kladne zprávy. první uklidní se EU aspoň na prozatím a všchny trhy budou positivní, druhá 26.10 se budou referovat výsledky za 3Q,a třetí končí reklama na ČT a vidina přesunu inzerce směrem ke komerční Nově a Primě

CETV:  .....CESTA DOLŮ!!!

hele datume, přestaň se ztrapňovat - další výkřiky jsou zbytečný. Dneska to už přeci (cituji z minulého pátku) mělo být o 30% dole, možná i za 100,-. To je ale blbý, že někdo tak namachrovanej se tak těžce plete :))

CETV:  Vy ani nevíte, co vás na CETV čeká, ha-ha-ha!!! Odložený přirozený pokles jen znásobí pád!!!

Nehisterči ""24.10.1929"". To se stává že to špatně ohodnotíš a nasadíš šortky, pak jsi nasraný že musíš za dražší cenu kupovat.
Holt máš ztráto tak to ber sportovně. A 26.10 to nesletí nýbrž vyletí. Tak se rychle zbav šortů nebo se z toho zlázníš.
Už klakasika říká vědět kdy skončít, neber úplatky , neber šorty...

CETV:  Pádla ...

tak jo, na mě je to moc komplikované. Ukazatel pro mě bude 26.10 tj report za 3Q. Fakt je že po raportu bude pozdě jak naskakovat v případě startu vzhůru, tak vypadnout v případě poklesu. proto se neřidím doporučěním ani indexami, ale insider (nákupy-prodeje).
A tady to vychází jednoznačně. manažeři a ekonomičtí zvlášť vědí co máj pod palcem. Stačí si pročíst pár příspěvků na Googlu na CETV.

CETV:  Pádla ...

tak jo, na mě je to moc komplikované. Ukazatel pro mě bude 26.10 tj report za 3Q. Fakt je že po raportu bude pozdě jak naskakovat v případě startu vzhůru, tak vypadnout v případě poklesu. proto se neřidím doporučěním ani indexami, ale insider (nákupy-prodeje).
A tady to vychází jednoznačně. manažeři a ekonomičtí zvlášť vědí co máj pod palcem. Stačí si pročíst pár příspěvků na Googlu na CETV.

CETV:  CETV

datum: teda tuhle predikci si dám do rámečku a budu hlídat její pravdivist. Obávám se ale, že ve středu sklidíš brutální výsměch ,,,,

CETV:  Pádla ...

Přečti si to po sobě, tak píšeš že hned ráno jsi to vysypal a před koncem zase vysypal, to znamená žes musel nakoupit a pak se ziskem prodat. Tak co se stěžuješ? Anebo kecáš. A propo na korekci by to nemělo vypadat ale právě naopak pomalu ale jistě vzhůru.

CETV:  Krásně to jede

Už jen 35 procent dolů na Čumilech a ředím. Do konce příštího týdne tam ty ceny budou.

CETV:  cetv

Nebude to drachma, ale Euro2 a nebude to v říjnu toho roku ale v říjnu příštího roku. A CETV bude 400-500 kč za ks

1 88 89 90 289

Graf Central European Media Enterprises Ltd.

25.06.2026
Graf - BAACETV


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz