reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 16:21|many|(85.207.10.xxx)
CETV: .... to many: Máš smůlu ten CEO CETV již vystřílel všechen prach v pátek (+11%), nyní jen korekce a.
datum: jo, long jsem od cca 150,-, 5lotů. Stop limit nastavenej na 190,-, ale myslím, že ve středu prodám líp než dneska. Nebo si jenom o nějakou desetikačku posunu SL. Takže já jsem v absolutním klídku. Ale v šortu bych teď teda klidnej nebyl :)
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 15:44|many|(85.207.10.xxx)
CETV: ....leveraged time of EU!!!
datum: kam až hodláte držet ten megašort na Cetku? Pozítří vyhlásí výsledky nad očekávání s pozitivním výhledem:) Tak abych věděl, kdy poletí kurz přes těch vašich 500000ks do nebes!
reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 21:22|Novicius|(90.181.111.xxx)
CETV: CETV se již nedotkne horního Bollingera nejméně 30 dnů, 11 USD není možno dosáhnout, jediná je cesta
Co do toho pleteš grafy, křivky a pásma. Může to být pořádný start když se sejdou dvě až tři kladne zprávy. první uklidní se EU aspoň na prozatím a všchny trhy budou positivní, druhá 26.10 se budou referovat výsledky za 3Q,a třetí končí reklama na ČT a vidina přesunu inzerce směrem ke komerční Nově a Primě
reagovatzobrazit vlákno19.10. 2011 18:44|many|(85.207.10.xxx)
CETV: .....CESTA DOLŮ!!!
hele datume, přestaň se ztrapňovat - další výkřiky jsou zbytečný. Dneska to už přeci (cituji z minulého pátku) mělo být o 30% dole, možná i za 100,-. To je ale blbý, že někdo tak namachrovanej se tak těžce plete :))
reagovatzobrazit vlákno19.10. 2011 10:10|Novicius|(90.181.111.xxx)
CETV: Vy ani nevíte, co vás na CETV čeká, ha-ha-ha!!! Odložený přirozený pokles jen znásobí pád!!!
Nehisterči ""24.10.1929"". To se stává že to špatně ohodnotíš a nasadíš šortky, pak jsi nasraný že musíš za dražší cenu kupovat.
Holt máš ztráto tak to ber sportovně. A 26.10 to nesletí nýbrž vyletí. Tak se rychle zbav šortů nebo se z toho zlázníš.
Už klakasika říká vědět kdy skončít, neber úplatky , neber šorty...
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 13:21|Novicius|(90.181.111.xxx)
CETV: Pádla ...
tak jo, na mě je to moc komplikované. Ukazatel pro mě bude 26.10 tj report za 3Q. Fakt je že po raportu bude pozdě jak naskakovat v případě startu vzhůru, tak vypadnout v případě poklesu. proto se neřidím doporučěním ani indexami, ale insider (nákupy-prodeje).
A tady to vychází jednoznačně. manažeři a ekonomičtí zvlášť vědí co máj pod palcem. Stačí si pročíst pár příspěvků na Googlu na CETV.
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 13:21|Novicius|(90.181.111.xxx)
CETV: Pádla ...
tak jo, na mě je to moc komplikované. Ukazatel pro mě bude 26.10 tj report za 3Q. Fakt je že po raportu bude pozdě jak naskakovat v případě startu vzhůru, tak vypadnout v případě poklesu. proto se neřidím doporučěním ani indexami, ale insider (nákupy-prodeje).
A tady to vychází jednoznačně. manažeři a ekonomičtí zvlášť vědí co máj pod palcem. Stačí si pročíst pár příspěvků na Googlu na CETV.
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 10:18|many|(85.207.10.xxx)
CETV: CETV
datum: teda tuhle predikci si dám do rámečku a budu hlídat její pravdivist. Obávám se ale, že ve středu sklidíš brutální výsměch ,,,,
reagovatzobrazit vlákno12.10. 2011 19:57|Novicius|(90.181.111.xxx)
CETV: Pádla ...
Přečti si to po sobě, tak píšeš že hned ráno jsi to vysypal a před koncem zase vysypal, to znamená žes musel nakoupit a pak se ziskem prodat. Tak co se stěžuješ? Anebo kecáš. A propo na korekci by to nemělo vypadat ale právě naopak pomalu ale jistě vzhůru.
reagovatzobrazit vlákno22.9. 2011 16:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Krásně to jede
Už jen 35 procent dolů na Čumilech a ředím. Do konce příštího týdne tam ty ceny budou.
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2011 9:37|Novicius|(90.181.111.xxx)
CETV: cetv
Nebude to drachma, ale Euro2 a nebude to v říjnu toho roku ale v říjnu příštího roku. A CETV bude 400-500 kč za ks
reagovatzobrazit vlákno13.9. 2011 12:38|Novicius|(90.181.111.xxx)
CETV: CETV pod 200 Kč a je to tady
Tipoval bych že je to dno, teda druhé nepodařené dno W
reagovatzobrazit vlákno13.9. 2011 12:36|Novicius|(90.181.111.xxx)
CETV: cetv
No mám takové tušení že vystřelí nahoru někam k 400 konec tohoto měsíce a začátek řína. Je to ničím neopodstatněné, jen že spekulanti budou chtít na něakém titulu zarobit
reagovatzobrazit vlákno12.9. 2011 10:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: cetv
Já v ní jsem za 400 a 330. Čekám na 100 a pak začnu ředit s cílem průměrky <250.
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 15:48|Gambler|(90.178.225.xxx)
CETV: Přituhuje, přituhuje!!
Rozhodně lepší než se snažit vysedět 275.)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 15:32|Edgar|(94.112.35.xxx)
CETV: Přituhuje, přituhuje!!
A teď už je to v pre-marketu za 12,62 USD (-0,55%) - tak která strana se nachytá. Já sem to včera tedy také vyklopil a asi budu vyčkávat.
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 8:14|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: CETV 270 Kč a možná i méně :)
Pokud se dneska indexy po 14:30 otočí nahoru, tak bude nejlepší nabrat Nerváka, Krabici a Esteru a mým tajným tipem je Vigwam ovšem pouze pokud dneska nějak výrazně padne. Třeba někam k 800.
reagovatzobrazit vlákno22.7. 2011 8:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: CETV
Mám za 305 a 330 a proto nad 305 to už asi nepůjde. Dlouhodobě ne.
reagovatzobrazit vlákno22.7. 2011 7:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: CETV
Já bych taky rád za 400 prodal ale za a nad 400 to už nikdy nebude.
reagovatzobrazit vlákno22.7. 2011 7:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: CETV
Dneska bude zase pokles. Za 305 pořád držím takže přes tohle vlak nejede. Strop je nyní na cca 300 a za několik týdnů bude kolem 250. Kdo dnes neprodá, prodělá.