CETV: CETV pod 200 Kč a je to tady
Tipoval bych že je to dno, teda druhé nepodařené dno W
| 25.6. 2026 13:38:41 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno13.9. 2011 12:38|Novicius|(90.181.111.xxx)
Tipoval bych že je to dno, teda druhé nepodařené dno W
reagovatzobrazit vlákno13.9. 2011 12:36|Novicius|(90.181.111.xxx)
No mám takové tušení že vystřelí nahoru někam k 400 konec tohoto měsíce a začátek řína. Je to ničím neopodstatněné, jen že spekulanti budou chtít na něakém titulu zarobit
reagovatzobrazit vlákno12.9. 2011 10:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já v ní jsem za 400 a 330. Čekám na 100 a pak začnu ředit s cílem průměrky <250.
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 15:48|Gambler|(90.178.225.xxx)
Rozhodně lepší než se snažit vysedět 275.)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 15:32|Edgar|(94.112.35.xxx)
A teď už je to v pre-marketu za 12,62 USD (-0,55%) - tak která strana se nachytá. Já sem to včera tedy také vyklopil a asi budu vyčkávat.
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 8:14|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pokud se dneska indexy po 14:30 otočí nahoru, tak bude nejlepší nabrat Nerváka, Krabici a Esteru a mým tajným tipem je Vigwam ovšem pouze pokud dneska nějak výrazně padne. Třeba někam k 800.
reagovatzobrazit vlákno22.7. 2011 8:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Mám za 305 a 330 a proto nad 305 to už asi nepůjde. Dlouhodobě ne.
reagovatzobrazit vlákno22.7. 2011 7:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já bych taky rád za 400 prodal ale za a nad 400 to už nikdy nebude.
reagovatzobrazit vlákno22.7. 2011 7:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Dneska bude zase pokles. Za 305 pořád držím takže přes tohle vlak nejede. Strop je nyní na cca 300 a za několik týdnů bude kolem 250. Kdo dnes neprodá, prodělá.
reagovatzobrazit vlákno21.7. 2011 11:10|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Tak jsem dnes dokoupil Cetku, na ředění už nemam penize, takže bych rád, kdyby už ta potvora šla UP :-)
reagovatzobrazit vlákno18.7. 2011 18:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Hm a na čem. V současné době na BCPP nemá nic sílu růst natož nějak výrazněji.
reagovatzobrazit vlákno18.7. 2011 18:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Těch 339 je drsných ale pořád o hodně přijatelnějších než mých 400 a 413...Přemýšlím, na jakých cenách nakoupit stejné množství jako za těch 400 a 413...abych vytvořil protiváhu a možnost, že to dohromady někdy prodám aspoň na nule...
reagovatzobrazit vlákno18.7. 2011 18:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No ani ne. Nakoupil jsem v pátek za 305 a teď budu čekat, co se z toho vyklube. Pod 280 začnu uvažovat o druhém ředění.Ale Kitkat mi začíná dělat radost. Jenže dolar je moc vysoko. Při takovém kurzu by to chtělo výlet pod 11 USD a takové štěstí mít nebudu.
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2011 9:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Stydím ale psal jsem pouze o záměru a ten se může nakonec změnit. Konkrétní nákup či prodej je však reálný.
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2011 9:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No i vidíš. Udeřil jsem za 305, takže nákup za 311 už se ziskem neprodáš.
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2011 9:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Lhal jsem' Další sekera smrti na návštěvě u Čumilů. Po úderu za 330 dnes přišla rána mezi oči za 305 a další budou následovat. Další úder očekávám kolem cen 280. Zatím pouze v menších množstvích. Větší nástup příjde ale až po poklesu v desítkách procent.
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2011 9:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Stahuju nákupní příkazy a začínám přemýšlet o prodeji balíků nabraných nad 400. Tahle akcie už půjde jenom dolů. V klesajícím trendu je víc než rok. Nad 400 se už nikdy nedostane tak na co čekat...
reagovatzobrazit vlákno11.7. 2011 17:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak Čumilové za to pořádně vzali. Bohužel dolar nás opět likviduje. Tyhlety ceny + dolar za cca 16,6, to by byla paráda. Jenže zatím to nevypadá, že by měl dolar zařvat.
reagovatzobrazit vlákno11.7. 2011 9:31|zany|(193.86.121.xxx)
Na těhle cenách bych dneska nekupoval, odpolko pujdem na 310,- Kč.
reagovatzobrazit vlákno4.7. 2011 9:45|Es-Age|(195.47.26.xxx)
:-). Za 3 kila příjde na návštěvu sekera smrti a dorazí ho až k 250. Dříve ale sekera nezasáhne, no, možná pod 315 příjde menší seknutí :-)
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.