CETV: Nákup
Stydím ale psal jsem pouze o záměru a ten se může nakonec změnit. Konkrétní nákup či prodej je však reálný.
| 25.6. 2026 23:30:05 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2011 9:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Stydím ale psal jsem pouze o záměru a ten se může nakonec změnit. Konkrétní nákup či prodej je však reálný.
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2011 9:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No i vidíš. Udeřil jsem za 305, takže nákup za 311 už se ziskem neprodáš.
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2011 9:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Lhal jsem' Další sekera smrti na návštěvě u Čumilů. Po úderu za 330 dnes přišla rána mezi oči za 305 a další budou následovat. Další úder očekávám kolem cen 280. Zatím pouze v menších množstvích. Větší nástup příjde ale až po poklesu v desítkách procent.
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2011 9:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Stahuju nákupní příkazy a začínám přemýšlet o prodeji balíků nabraných nad 400. Tahle akcie už půjde jenom dolů. V klesajícím trendu je víc než rok. Nad 400 se už nikdy nedostane tak na co čekat...
reagovatzobrazit vlákno11.7. 2011 17:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak Čumilové za to pořádně vzali. Bohužel dolar nás opět likviduje. Tyhlety ceny + dolar za cca 16,6, to by byla paráda. Jenže zatím to nevypadá, že by měl dolar zařvat.
reagovatzobrazit vlákno11.7. 2011 9:31|zany|(193.86.121.xxx)
Na těhle cenách bych dneska nekupoval, odpolko pujdem na 310,- Kč.
reagovatzobrazit vlákno4.7. 2011 9:45|Es-Age|(195.47.26.xxx)
:-). Za 3 kila příjde na návštěvu sekera smrti a dorazí ho až k 250. Dříve ale sekera nezasáhne, no, možná pod 315 příjde menší seknutí :-)
reagovatzobrazit vlákno4.7. 2011 9:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Závěr u Ušatých na 319 a u nás 325. Nemám slov. Jsou tam teď nějaké svátky?Jinak bude must přijít trest a propad hlouběji pod 19 USD.
reagovatzobrazit vlákno1.7. 2011 18:12|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak snad to spadne aspoň pod 310.Pod 19 to ale moc jít nechce.
reagovatzobrazit vlákno1.7. 2011 15:50|Es-Age|(195.47.26.xxx)
A nepude dolů. V premarketu za 19,22 a pod tu cenu se to ani nedostalo.
reagovatzobrazit vlákno1.7. 2011 11:06|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No chtěl jsem docílit cen 300 ale s tím, že tam naberu na long s cílem i něco vydělat. Při stropě 300 bych nevydělal nic.
reagovatzobrazit vlákno1.7. 2011 10:18|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No je to divné. V expertních tabulkách na krátké i dlouhé období je CETV mezi prvníma a teď taková cílovka. Trochu mám strach, jestli to není cílovka oprávněná. Přeci jen CETV je už víc jak rok v poklesu s malýma přestávkama. Aby zanedlouho nebyla cena 300 stropem.
reagovatzobrazit vlákno17.6. 2011 13:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak návrh, co jde do sněmovny, definitivně odmítá úplné zrušení reklamy na ČT. Nebude jen na ČT24, jinak zůstane ve velmi omezeném objemu. tuším 0,75 procent vysílacího času. Jinak chtěli po komerčních televizích, aby jim platily za ztráty kvůli absence reklamy.
reagovatzobrazit vlákno17.6. 2011 12:56|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já už to ale prodat nemůžu - mám déle jak 6 měsíců. Takže pokud to budu prodávat se ztrátou, chci mít nad 6 měsíců relevantní zisk...Věřím, že půjde nahoru ale vím, že nad 400 už nebude...
reagovatzobrazit vlákno17.6. 2011 10:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pokud naberu stejné množství jako za 400, za 330 a méně, tak mám šanci dostat se na nulu. Jinak ne. Co z toho, že mám hodně naloženo, když ten náklad sám v plusu už nikdy nebude...
reagovatzobrazit vlákno17.6. 2011 10:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zajímavé info. Přemýšlím tam uložit větší balík s ohledem na RSI a doporučení ""Expertů"". Jenže když bylo na 400, tak experti to taky dávali na první místa a kde je teď. Trochu se toho bojím. Čumilové mi zatím jen prodělávají.
reagovatzobrazit vlákno14.6. 2011 9:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Cílem dnešního nákupu CETV za 330 je dostat ho na úroveň 18-ti dolarů, cca 300. Tam naberu ve větším množství.
reagovatzobrazit vlákno9.6. 2011 15:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Taky čekám, že to na cca 320 ještě poletí. Přeci jen minima poslední doby byly cca 18 USD a k tomu to má ještě daleko.Ale na ceny nad 400 nečekej. Takové tam už nikdy nebudou. Bude zázrak, jak se to vrátí na cca 380.
reagovatzobrazit vlákno9.6. 2011 15:04|michaelzak|(213.29.248.xxx)
jadro tak to Ti gratuluju, udelal jsi vynikajici obchod....ja Cetku jel jen 2 x ale nic vyznamneho, neumim ji...:-) ale je tu nejak mrtvo, tak jsem na Tebe zareagoval...banky se nam nejak sunou dolu...jsem zvedavy kde se zastavi...hlavne KBcko.
reagovatzobrazit vlákno9.6. 2011 14:50|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jadro, mas to vymyslene pekne....;-)
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Míra rizika je zde extrémně vysoká, ale některé české firmy nyní podnikající na Ukrajině...
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.