CETV: dno na CETV
Jadro, mas to vymyslene pekne....;-)
| 26.6. 2026 10:49:11 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno9.6. 2011 14:50|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jadro, mas to vymyslene pekne....;-)
reagovatzobrazit vlákno19.5. 2011 17:12|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Pokud Ti jsou peníze milé, tak nenabízej. Já už jednou takovou nabídku využil. Kámošovi se dařilo a tak mi dal tipy. To, co jsem nakoupil, najednou záhadně přestalo být dobrým tipem. Buď měsíce stagnovalo v lepším případě, nebo bez pardónu dalo během pár dnů -10-20 procent dolů. Po čase jsem tipy přestal dostávat...Ale díky za nabídku.
reagovatzobrazit vlákno19.5. 2011 16:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ty ztráty si už nemohu odepsat z daní, takže prodat už nemůžu, nic bych z toho neměl. A kdybych věděl na čem vydělat, tak už přisunu další prostředky a začnu znova...
reagovatzobrazit vlákno19.5. 2011 16:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ne.
reagovatzobrazit vlákno19.5. 2011 16:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Čí, moje? To asi ne jelikož jsem od roku 2005 pořád ve ztrátě.
reagovatzobrazit vlákno19.5. 2011 15:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No protože se toho potřebuju zbavit aspoň s nulovým ziskem a nastoupit do Kitkatu. Jenže s takovou mi Kitkat uteče a pak už bude pozdě anebo neuteče ale bez ztráty to prodat nepůjde. Jinak je jsem nikdy nic jiného než voloviny nepsal. Podle toho taky vypadají ty moje dva portfolia...
reagovatzobrazit vlákno19.5. 2011 15:03|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To je masakr. Potřebuji první várku CETV prodat za 404. A najednou to výše nechce a drží mě to ve stejné ztrátě. Výš už to nepůjde. Poslední dny to jasně naznačují. Čeká se až prodám...
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 14:09|vavan|(77.240.96.xxx)
Klokan : Tak být na tom tak, že bych mohl nainvestovat 40 milionů do jedné akcie, tak sem nejspíš nepíšu. Ale ono anonymně se dá blafat leccos.
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 14:00|vavan|(77.240.96.xxx)
xsx : Přečti si pro začátek třeba na této stránce článek "" Jak daní příjmy z prodeje akcií fyzické osoby "". Jinak až bude čas daňových přiznání,tak tady na diskuzi bude mnoho zaručených rad, kterým raději moc nevěř, ale podívej se na internet na odborné stránky nebo se na konkretní věc zeptej odborníka.
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 13:34|vavan|(77.240.96.xxx)
fredy : Chyba není v sw ale v tyých počtech. Přečti si znova názorný příklad, který dával feryultra, zamysli se, přepočítej a snad pochopíš.
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 13:30|vavan|(77.240.96.xxx)
Klokan : Pro investora zcela nejlepší, jasná věc, ale tady se většina prezentuje jako trader a pak je dobře i o daních přemýšlet i když si myslím, že se to stejně týká jen menšího procenta přispívajících.
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 13:08|vavan|(77.240.96.xxx)
jolly : pardon
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 13:06|vavan|(77.240.96.xxx)
xsx : Připíšou ti asi v pátek na účet v EUR a po rakouském zdanění 25 %.
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 12:45|vavan|(77.240.96.xxx)
fredy : Jsi vedle jak ta jedle. Samozřejmě samotným nákupem těsně před divi a prodejem po většinou nevyděláš a jen zaplatíš poplatky. Ale pokud máš zisk ke zdanění z jiných akcií tak ho touto operací můžeš eliminovat a vyhnout se placení daně. Pokud jseš ve ztrátě či na daně kašleš tak to ovšem pro tebe nemá význam.
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 10:08|vavan|(77.240.96.xxx)
feryultra : Samozřejmě máš pravdu, stejný model ( nákup před divi a prodej po ) jsem také už několikrát použil a je to stará známá metoda k optimalizaci daní z příjmů. Klokan si jenom v tomto případě zapomněl poposednout.
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2011 16:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nějaké mám z roku 2008. Vše samozřejmě ve ztrátě. Tam budu ještě hodně dlouho sedět než vysedím aspoň nulu : kapitálová ztráta + dividenda za několik desítek let...
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2011 15:54|Gambler|(90.178.225.xxx)
Es-Age, měl by jsi kupovat spíš divi tituly, na těch můžeš aspoň něco vysedět za rok.)
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2011 15:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já nákup 400 a 413 bez možnosti prodeje na nule a jak to tak vidím, tak skoro roční bída bude pokračovat...
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2011 15:34|Es-Age|(195.47.26.xxx)
A CETV zase jde k zemi. S takovou tu akcií bez ztráty už neprodám. Měl jsem ty peníze nechat na účtu. Tam bych měl aspoň procento...
reagovatzobrazit vlákno6.5. 2011 17:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Cetv na 404 narazí. Čekám na to jak na smilování Boží abych to po roce držení prodal aspoň na nule.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka v loňském červenci byl podle skupiny...
Singapur zažívá technologický boom, jeho startupová scéna patří k nejsilnějším v Asii....
Míra rizika je zde extrémně vysoká, ale některé české firmy nyní podnikající na Ukrajině...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.