Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 13:49
Akcie.cz»Diskuse»CETV

Diskuse CETV

Poslední příspěvky

26.6. 2026 13:49:39BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
103,00

-0,20 (-0,19%)

16:57 12.10. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 103 104 105 289

CETV:  akcie a informace

fredy : Jsi vedle jak ta jedle. Samozřejmě samotným nákupem těsně před divi a prodejem po většinou nevyděláš a jen zaplatíš poplatky. Ale pokud máš zisk ke zdanění z jiných akcií tak ho touto operací můžeš eliminovat a vyhnout se placení daně. Pokud jseš ve ztrátě či na daně kašleš tak to ovšem pro tebe nemá význam.

CETV:  akcie a informace

feryultra : Samozřejmě máš pravdu, stejný model ( nákup před divi a prodej po ) jsem také už několikrát použil a je to stará známá metoda k optimalizaci daní z příjmů. Klokan si jenom v tomto případě zapomněl poposednout.

CETV:  akcie a informace

Nějaké mám z roku 2008. Vše samozřejmě ve ztrátě. Tam budu ještě hodně dlouho sedět než vysedím aspoň nulu : kapitálová ztráta + dividenda za několik desítek let...

CETV:  akcie a informace

Es-Age, měl by jsi kupovat spíš divi tituly, na těch můžeš aspoň něco vysedět za rok.)

CETV:  akcie a informace

Já nákup 400 a 413 bez možnosti prodeje na nule a jak to tak vidím, tak skoro roční bída bude pokračovat...

CETV:  Shit jde opět dolů

A CETV zase jde k zemi. S takovou tu akcií bez ztráty už neprodám. Měl jsem ty peníze nechat na účtu. Tam bych měl aspoň procento...

CETV:  Dolar posiluje

Cetv na 404 narazí. Čekám na to jak na smilování Boží abych to po roce držení prodal aspoň na nule.

CETV:  Dolar posiluje

Tak jestli se ani dnes korekce nespustila, tak už žádná nebude. Dolů to prostě poslat nechtějí. Odteď to bude jen růst nebo stagnovat.

CETV:  Dolar posiluje

KAšpaR je nějak z formy, ani kočičky dneska nebyly.)

CETV:  Zítra udeří kladivo

Zítra zasadím smrtící ránu Kitkatu a pošlu ho definitivně pod 180, protože to neustálé testování té hranice mi už leze na nervy.

CETV:  Nazor

Já jsem varoval. Pořád držím Kitkat za 190, čímž jsem stanovil strop do dalších měsíců. I už začalo stahování z kůže. Budu spokojený, jak dneska zavře pod 10,7. :-)

CETV:  Nazor

Pokud budu držet do září, tak cena bude max. 404. Pokud do léta příštího roku, tak až do léta příštího roku cena nepřekročí 404. :-)

CETV:  Nazor

Protože za 400 jsem nakupoval a už přes půl roku jsem ve ztrátě. Max. 404 abych to pustil bez ztráty.

CETV:  Nazor

Na co?

CETV:  Nazor

CETV nad 400 už nikdy nepůjde. Ale Kitkat. NEIN!!!. Doufám, že ta euforie opadne. Už aby ty indexy zkorigovaly aspoň 10 procent.

CETV:  Nazor

Lukas : Já Čumila občas taky jezdim při drobnejch korekcích...momentálně s ním ale nedisponuji...Podle mě ale až tak velký potenciál nemá, komunikační a marketingové strategie se budou stale více opírat o sociální sítě, kde mohou využít hypertargeting, takže bych neviděl moc prostoru pro zdražovaní reklamy. Když se divám na cenu akcie a zisk na akcii, tak mi to nepřijde taky nic extra. Vím že tady spousta lidí v tom vidí velky potencial, já tedy ne. Krátkodobě a střednědobě možná...

CETV:  Nazor

Tarasi skutečně velcí hráči vytvářejí vlastní (dez)informace a cílovky ale nezajímají je akcie malých, o kterých jsem mluvil

CETV:  Nazor

lukas : podle analytiků je CETV s Orcem nejperspektivnější akcie na BCPP v příštím půlroce, ale stát se může lecos

CETV:  Cetv

Tak už jede tím spravnym směrem :-)

CETV:  Cetv

Bohužel, je to mrcha :(

1 103 104 105 289

Graf Central European Media Enterprises Ltd.

26.06.2026
Graf - BAACETV


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz