CETV: Dolar posiluje
Cetv na 404 narazí. Čekám na to jak na smilování Boží abych to po roce držení prodal aspoň na nule.
| 26.6. 2026 15:23:49 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno6.5. 2011 17:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Cetv na 404 narazí. Čekám na to jak na smilování Boží abych to po roce držení prodal aspoň na nule.
reagovatzobrazit vlákno6.5. 2011 15:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak jestli se ani dnes korekce nespustila, tak už žádná nebude. Dolů to prostě poslat nechtějí. Odteď to bude jen růst nebo stagnovat.
reagovatzobrazit vlákno6.5. 2011 14:59|Gambler|(90.178.225.xxx)
KAšpaR je nějak z formy, ani kočičky dneska nebyly.)
reagovatzobrazit vlákno5.5. 2011 22:13|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Zítra zasadím smrtící ránu Kitkatu a pošlu ho definitivně pod 180, protože to neustálé testování té hranice mi už leze na nervy.
reagovatzobrazit vlákno2.5. 2011 17:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já jsem varoval. Pořád držím Kitkat za 190, čímž jsem stanovil strop do dalších měsíců. I už začalo stahování z kůže. Budu spokojený, jak dneska zavře pod 10,7. :-)
reagovatzobrazit vlákno2.5. 2011 17:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pokud budu držet do září, tak cena bude max. 404. Pokud do léta příštího roku, tak až do léta příštího roku cena nepřekročí 404. :-)
reagovatzobrazit vlákno2.5. 2011 15:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Protože za 400 jsem nakupoval a už přes půl roku jsem ve ztrátě. Max. 404 abych to pustil bez ztráty.
reagovatzobrazit vlákno2.5. 2011 14:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Na co?
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2011 16:01|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV nad 400 už nikdy nepůjde. Ale Kitkat. NEIN!!!. Doufám, že ta euforie opadne. Už aby ty indexy zkorigovaly aspoň 10 procent.
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2011 14:41|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Lukas : Já Čumila občas taky jezdim při drobnejch korekcích...momentálně s ním ale nedisponuji...Podle mě ale až tak velký potenciál nemá, komunikační a marketingové strategie se budou stale více opírat o sociální sítě, kde mohou využít hypertargeting, takže bych neviděl moc prostoru pro zdražovaní reklamy. Když se divám na cenu akcie a zisk na akcii, tak mi to nepřijde taky nic extra. Vím že tady spousta lidí v tom vidí velky potencial, já tedy ne. Krátkodobě a střednědobě možná...
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2011 13:37|vavan|(77.240.96.xxx)
Tarasi skutečně velcí hráči vytvářejí vlastní (dez)informace a cílovky ale nezajímají je akcie malých, o kterých jsem mluvil
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2011 12:49|vavan|(77.240.96.xxx)
lukas : podle analytiků je CETV s Orcem nejperspektivnější akcie na BCPP v příštím půlroce, ale stát se může lecos
reagovatzobrazit vlákno27.4. 2011 16:14|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Tak už jede tím spravnym směrem :-)
reagovatzobrazit vlákno27.4. 2011 15:59|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Bohužel, je to mrcha :(
reagovatzobrazit vlákno27.4. 2011 15:54|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Tak jsem dneska za 376 Cetku prodal, snad to bylo dobry rozhonudí...nevěřim, že tam o tolik vzroste, jako u nás...to by při dolaru nějakech 16,45 ....musela jit na 22,85 :-)
reagovatzobrazit vlákno27.4. 2011 9:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Strop je 404. Tam potřebuju prodat abych na tom nebyl ve ztrátě. Tam se to ale nedostane. Maxima budou tak cca 370. K tomu to pořád likviduje dolar...
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2011 14:32|mvesely|(83.208.122.xxx)
ještě jsem zapoměl že dax nemá nad 7200 co dělat
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2011 14:30|mvesely|(83.208.122.xxx)
tak jsem ted max.spokojený že jsem vydržel a neplašil,již jsem včetně připsané divi v plusu z nákupky v lednu a věřím že to ještě není konec,i když to až na 350 či 400 asi tak brzo neuvidíme ale i kdyby jo ,tak fakt supéér.ted ještě to podělaný cetv aby povylezlo na nějakou rozumnou hodnotu stačí do konce roku.gl všem věřícím , bezvěrcům a všem jim podobným -jestli potajmu nedokupovali- psychiatra.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2011 12:46|michaelzak|(213.29.248.xxx)
JaraKara: zdarec, vcera se JD priznal, ze to tu masiroval, aby si mohl jeste levne dokoupit...vcera konecne usoudil, ze bud to pojede bez neho, nebo si bude muset nakoupit za aktualni ceny....
ale mohl by zahlasit, jak to nakonec dopadlo....aby tady pak nelitali virtualni loty a nakupky....:o)))
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2011 11:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
aby se nezacalo odpocitavat uz tento tyden...:) pristi tyden se poleti...pekne se nam Nerwacek sune UP, jen tak dale...:)
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka v loňském červenci byl podle skupiny...
Singapur zažívá technologický boom, jeho startupová scéna patří k nejsilnějším v Asii....
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.