zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 21:47
Akcie.cz»Diskuse»CETV

Diskuse CETV

Poslední příspěvky

26.6. 2026 21:47:42BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
103,00

-0,20 (-0,19%)

16:57 12.10. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 106 107 108 289

CETV:  Nazor

Tarasi skutečně velcí hráči vytvářejí vlastní (dez)informace a cílovky ale nezajímají je akcie malých, o kterých jsem mluvil

CETV:  Nazor

lukas : podle analytiků je CETV s Orcem nejperspektivnější akcie na BCPP v příštím půlroce, ale stát se může lecos

CETV:  Cetv

Tak už jede tím spravnym směrem :-)

CETV:  Cetv

Bohužel, je to mrcha :(

CETV:  Cetv

Tak jsem dneska za 376 Cetku prodal, snad to bylo dobry rozhonudí...nevěřim, že tam o tolik vzroste, jako u nás...to by při dolaru nějakech 16,45 ....musela jit na 22,85 :-)

CETV:  nějaké názory?

Strop je 404. Tam potřebuju prodat abych na tom nebyl ve ztrátě. Tam se to ale nedostane. Maxima budou tak cca 370. K tomu to pořád likviduje dolar...

CETV:  NWR

ještě jsem zapoměl že dax nemá nad 7200 co dělat

CETV:  NWR

tak jsem ted max.spokojený že jsem vydržel a neplašil,již jsem včetně připsané divi v plusu z nákupky v lednu a věřím že to ještě není konec,i když to až na 350 či 400 asi tak brzo neuvidíme ale i kdyby jo ,tak fakt supéér.ted ještě to podělaný cetv aby povylezlo na nějakou rozumnou hodnotu stačí do konce roku.gl všem věřícím , bezvěrcům a všem jim podobným -jestli potajmu nedokupovali- psychiatra.

CETV:  NWR

JaraKara: zdarec, vcera se JD priznal, ze to tu masiroval, aby si mohl jeste levne dokoupit...vcera konecne usoudil, ze bud to pojede bez neho, nebo si bude muset nakoupit za aktualni ceny....

ale mohl by zahlasit, jak to nakonec dopadlo....aby tady pak nelitali virtualni loty a nakupky....:o)))

CETV:  NWR

aby se nezacalo odpocitavat uz tento tyden...:) pristi tyden se poleti...pekne se nam Nerwacek sune UP, jen tak dale...:)

CETV:  aaa

mila.jira:to jsem moc nepochopil.špatné přirovnání,KB se velice dobře obchoduje i při této ceně, ale cena je 170 x vyšší a o zisku a divi se ani bavit nebudu.tak at se daří všem i těm co ty aaa mají v pf.

CETV:  aaa

oprava:,,placené,,

CETV:  aaa

taky jsem je kdysi dávnovo párkrát otočil s malým ziskem,ale mě šlo spíše o to ,,plcené ,,cílení na lidi z jejich strany,každý ať si koupí akcie jaký chce a jaký se mu líbí.:)

CETV:  aaa

zdravím všechny optimisty.zajímalo by mě kolik ten pan denny platí tisku i médiím,aby pořád zveřejňovali jejich ,,úspěšné,,prodejepodívejte se na objemy obchodů, zkuste si někdo spočítat kolik na 1 akcii mají asi zisk /při tom zisku 5,1 mil eu /kolik mají dluhů a kam chtějí zase expandovat.připadá mi to uměle honěné nahoru a hned zase dolů.

CETV:  NWR

Klokane: o tom nepochybuju :o)....nebo jedou na objednavku nejakeho fondu...a maji limit do 350 kupovat vse!!! :-)

Husak je davno s Pentou dohodnutej, akorat jim nepreje ministr Dobes, coz mozna bude vec zasadni...ja se jen bojim, aby z toho nebyla zase nejaka arbitraz pro nase kapsy....:-(

CETV:  NWR

JaraKara:tak vitam opet na palube! :-) koukam, ze na 290 PF kupuje vse, ze by beton a nejake info, o kterem my nevime...? :-)

CETV:  NWR

JaraKara: jinak ja sedim na vejcich tez a doufam, ze na zlatejch...3100 ks v prumeru za 281,5 i s poplatkama. :-)

Tesi me tez, ze ty objemy se zlepsuji...dalsi znameni, ze se bude neco dit..

CETV:  NWR

me se tez zda 50 CZK na NWR slusny vydelek, a jestli serozhodne pristoupit vys nad 3 kilech proc ne...ale hlavne ma realizovano..

JaraKara: takze jsi to koupil ted od tech co prodavali za 290-292? troufnu si tvrdit, ze to mozna bude jeste dobra cena....tuhle diskuzi jsem si prave prec na Patrii...

pro velke optimisty: http://www.patria.cz/akcie/NWRSsp.PR/nwr/diskuze.html

:-)

CETV:  NWR

tomm: je to mozne, pristi tyden zacina vysledkova sezona, tak uvidime i co uhlaci v zahranici, to by mohlo navnadit pred VH na NWR...kazdopadne mam dobry pocit,ze jsem nalezl a vystoupim snad az nad 3 kila. :)

CETV:  NWR

tommm: covece, jak bych se tve prognoze vubec nebranil, jenom s tim rozdilem, ze bych za tu cenu zrejme realizoval...:-)

Nerwak popojel nekde od urovni kolem 270 na urovne kolem 290, ted se bude nadechovat a pomalu pridavat hadam nekam na urovne pod 3 kila...

Pak bude zalezet co zahlasi za vyjednane ceny na 2 kvartal a HV za prvni kvartal, takze datum VH bude mozna start rakety a nebo osud Titaniku a nebo se taky nic nestane a Nerw se bude pohybovat ve vyvazene cene kolem 3 kil...:-)

Muj tip osobne se posune po VH nekde k urovnim kolem 310-325..

1 106 107 108 289

Graf Central European Media Enterprises Ltd.

26.06.2026
Graf - BAACETV


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz