CETV: NWR
ještě jsem zapoměl že dax nemá nad 7200 co dělat
| 26.6. 2026 21:47:58 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2011 14:32|mvesely|(83.208.122.xxx)
ještě jsem zapoměl že dax nemá nad 7200 co dělat
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2011 14:30|mvesely|(83.208.122.xxx)
tak jsem ted max.spokojený že jsem vydržel a neplašil,již jsem včetně připsané divi v plusu z nákupky v lednu a věřím že to ještě není konec,i když to až na 350 či 400 asi tak brzo neuvidíme ale i kdyby jo ,tak fakt supéér.ted ještě to podělaný cetv aby povylezlo na nějakou rozumnou hodnotu stačí do konce roku.gl všem věřícím , bezvěrcům a všem jim podobným -jestli potajmu nedokupovali- psychiatra.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2011 12:46|michaelzak|(213.29.248.xxx)
JaraKara: zdarec, vcera se JD priznal, ze to tu masiroval, aby si mohl jeste levne dokoupit...vcera konecne usoudil, ze bud to pojede bez neho, nebo si bude muset nakoupit za aktualni ceny....
ale mohl by zahlasit, jak to nakonec dopadlo....aby tady pak nelitali virtualni loty a nakupky....:o)))
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2011 11:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
aby se nezacalo odpocitavat uz tento tyden...:) pristi tyden se poleti...pekne se nam Nerwacek sune UP, jen tak dale...:)
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2011 10:46|mvesely|(83.208.122.xxx)
mila.jira:to jsem moc nepochopil.špatné přirovnání,KB se velice dobře obchoduje i při této ceně, ale cena je 170 x vyšší a o zisku a divi se ani bavit nebudu.tak at se daří všem i těm co ty aaa mají v pf.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2011 10:08|mvesely|(83.208.122.xxx)
oprava:,,placené,,
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2011 10:07|mvesely|(83.208.122.xxx)
taky jsem je kdysi dávnovo párkrát otočil s malým ziskem,ale mě šlo spíše o to ,,plcené ,,cílení na lidi z jejich strany,každý ať si koupí akcie jaký chce a jaký se mu líbí.:)
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2011 9:58|mvesely|(83.208.122.xxx)
zdravím všechny optimisty.zajímalo by mě kolik ten pan denny platí tisku i médiím,aby pořád zveřejňovali jejich ,,úspěšné,,prodejepodívejte se na objemy obchodů, zkuste si někdo spočítat kolik na 1 akcii mají asi zisk /při tom zisku 5,1 mil eu /kolik mají dluhů a kam chtějí zase expandovat.připadá mi to uměle honěné nahoru a hned zase dolů.
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 15:11|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Klokane: o tom nepochybuju :o)....nebo jedou na objednavku nejakeho fondu...a maji limit do 350 kupovat vse!!! :-)
Husak je davno s Pentou dohodnutej, akorat jim nepreje ministr Dobes, coz mozna bude vec zasadni...ja se jen bojim, aby z toho nebyla zase nejaka arbitraz pro nase kapsy....:-(
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 14:52|michaelzak|(213.29.248.xxx)
JaraKara:tak vitam opet na palube! :-) koukam, ze na 290 PF kupuje vse, ze by beton a nejake info, o kterem my nevime...? :-)
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 14:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
JaraKara: jinak ja sedim na vejcich tez a doufam, ze na zlatejch...3100 ks v prumeru za 281,5 i s poplatkama. :-)
Tesi me tez, ze ty objemy se zlepsuji...dalsi znameni, ze se bude neco dit..
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 14:16|michaelzak|(213.29.248.xxx)
me se tez zda 50 CZK na NWR slusny vydelek, a jestli serozhodne pristoupit vys nad 3 kilech proc ne...ale hlavne ma realizovano..
JaraKara: takze jsi to koupil ted od tech co prodavali za 290-292? troufnu si tvrdit, ze to mozna bude jeste dobra cena....tuhle diskuzi jsem si prave prec na Patrii...
pro velke optimisty: http://www.patria.cz/akcie/NWRSsp.PR/nwr/diskuze.html
:-)
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 11:58|michaelzak|(213.29.248.xxx)
tomm: je to mozne, pristi tyden zacina vysledkova sezona, tak uvidime i co uhlaci v zahranici, to by mohlo navnadit pred VH na NWR...kazdopadne mam dobry pocit,ze jsem nalezl a vystoupim snad az nad 3 kila. :)
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 11:12|michaelzak|(213.29.248.xxx)
tommm: covece, jak bych se tve prognoze vubec nebranil, jenom s tim rozdilem, ze bych za tu cenu zrejme realizoval...:-)
Nerwak popojel nekde od urovni kolem 270 na urovne kolem 290, ted se bude nadechovat a pomalu pridavat hadam nekam na urovne pod 3 kila...
Pak bude zalezet co zahlasi za vyjednane ceny na 2 kvartal a HV za prvni kvartal, takze datum VH bude mozna start rakety a nebo osud Titaniku a nebo se taky nic nestane a Nerw se bude pohybovat ve vyvazene cene kolem 3 kil...:-)
Muj tip osobne se posune po VH nekde k urovnim kolem 310-325..
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 9:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Žeby operativní leasing přezdívky ?:-)
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 9:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Až ho prodám aspoň na nule, což jsou ceny 404 resp. 418 a ty jen tak nebudou, jestli vůbec ještě někdy budou...Zatím se není třeba vzrušovat :-)
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 9:52|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No ani ne. Měl jsem ho dost málo. Zisk postačí jen na pár pivek...V malém to semtam i vydělám ale jak nakoupím pak ve velkém, tak je zle.Jenže PX už je hodně vysoko, evidentně nákup nezafungoval jak měl. Teď už věřím v korekci i bez mé pomoci :-)
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 9:51|mvesely|(83.208.122.xxx)
jen tak pro ifo CETV není /jenom / NOVA!
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 9:50|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Cílem je přesun prostředků z CETV do Kitkatu pod 180. Dokud ale pouze pod 200, takže zatím můžeš být klidný.
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 9:19|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Prodej Nerváka za 292, cesta vzhůru volná. Teď jdu číhat na Kitkat.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.