zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 3:58
Akcie.cz»Diskuse»CETV

Diskuse CETV

Poslední příspěvky

27.6. 2026 3:57:59BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
103,00

-0,20 (-0,19%)

16:57 12.10. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 109 110 111 289

CETV:  NWR

Klokane: o tom nepochybuju :o)....nebo jedou na objednavku nejakeho fondu...a maji limit do 350 kupovat vse!!! :-)

Husak je davno s Pentou dohodnutej, akorat jim nepreje ministr Dobes, coz mozna bude vec zasadni...ja se jen bojim, aby z toho nebyla zase nejaka arbitraz pro nase kapsy....:-(

CETV:  NWR

JaraKara:tak vitam opet na palube! :-) koukam, ze na 290 PF kupuje vse, ze by beton a nejake info, o kterem my nevime...? :-)

CETV:  NWR

JaraKara: jinak ja sedim na vejcich tez a doufam, ze na zlatejch...3100 ks v prumeru za 281,5 i s poplatkama. :-)

Tesi me tez, ze ty objemy se zlepsuji...dalsi znameni, ze se bude neco dit..

CETV:  NWR

me se tez zda 50 CZK na NWR slusny vydelek, a jestli serozhodne pristoupit vys nad 3 kilech proc ne...ale hlavne ma realizovano..

JaraKara: takze jsi to koupil ted od tech co prodavali za 290-292? troufnu si tvrdit, ze to mozna bude jeste dobra cena....tuhle diskuzi jsem si prave prec na Patrii...

pro velke optimisty: http://www.patria.cz/akcie/NWRSsp.PR/nwr/diskuze.html

:-)

CETV:  NWR

tomm: je to mozne, pristi tyden zacina vysledkova sezona, tak uvidime i co uhlaci v zahranici, to by mohlo navnadit pred VH na NWR...kazdopadne mam dobry pocit,ze jsem nalezl a vystoupim snad az nad 3 kila. :)

CETV:  NWR

tommm: covece, jak bych se tve prognoze vubec nebranil, jenom s tim rozdilem, ze bych za tu cenu zrejme realizoval...:-)

Nerwak popojel nekde od urovni kolem 270 na urovne kolem 290, ted se bude nadechovat a pomalu pridavat hadam nekam na urovne pod 3 kila...

Pak bude zalezet co zahlasi za vyjednane ceny na 2 kvartal a HV za prvni kvartal, takze datum VH bude mozna start rakety a nebo osud Titaniku a nebo se taky nic nestane a Nerw se bude pohybovat ve vyvazene cene kolem 3 kil...:-)

Muj tip osobne se posune po VH nekde k urovnim kolem 310-325..

CETV:  Co myslíte pomůže výsledková sezona v USA CME?

Žeby operativní leasing přezdívky ?:-)

CETV:  Fund. info

Až ho prodám aspoň na nule, což jsou ceny 404 resp. 418 a ty jen tak nebudou, jestli vůbec ještě někdy budou...Zatím se není třeba vzrušovat :-)

CETV:  Fund. info

No ani ne. Měl jsem ho dost málo. Zisk postačí jen na pár pivek...V malém to semtam i vydělám ale jak nakoupím pak ve velkém, tak je zle.Jenže PX už je hodně vysoko, evidentně nákup nezafungoval jak měl. Teď už věřím v korekci i bez mé pomoci :-)

CETV:  Co myslíte pomůže výsledková sezona v USA CME?

jen tak pro ifo CETV není /jenom / NOVA!

CETV:  Fund. info

Cílem je přesun prostředků z CETV do Kitkatu pod 180. Dokud ale pouze pod 200, takže zatím můžeš být klidný.

CETV:  Fund. info

Prodej Nerváka za 292, cesta vzhůru volná. Teď jdu číhat na Kitkat.

CETV:  Historické kurzy, žádost o pomoc

Já to už kašlu. Tady se zase nic neděje. Padnout pod 1150 to nechce, nahoru to taky nejde. Asi pošlu Bič Boží na dovolenou. Jelikož nemám teď žádný volný cash, což většinou znamená krveprolití, tak mě to diví.

CETV:  Rozluštil jsem téměř každý diskusní příspěvek a mohu konstatovat

shadye:DDD

CETV:  uhláci

dodatek:pokud to v japopnsku ,,nebouchne,, tak to vidím i díky leším výsledkum v améru pozitivně

CETV:  uhláci

new...ok,jinak śtále držím jak nerwa tak cetv ale jak psal ,,hrib,,měl jsem dnes cukání to vylít ,s tím že byto mohlo šupnout dolů ale zase jsem vydržel,vypadá to na celkový pomalý trend up s menším i větším výkyvem.ale kdyby to mělo zase zjebnout na 320 tak už bych to asi vylil,no ale kdo ví kam se to celé nakonec vydá.

CETV:  uhláci

new.ing:tak už se tím příště tolik nezaobírej a nakupuj /prodávej?/

CETV:  uhláci

michael..no nemáš za co to se stává i v lepších rodinách:-)

to new ing,taky se nauč psát jak nás učili ve škole.tojsou... se píše to jsou :(

CETV:  uhláci

veselacku, uz to vIdim.... :) kurnja stydim se...

CETV:  uhláci

michael..kujva dávej pozoj na ten pjavopis/ :-( /:-)

1 109 110 111 289

Graf Central European Media Enterprises Ltd.

27.06.2026
Graf - BAACETV


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz