CETV: NWR
tomm: je to mozne, pristi tyden zacina vysledkova sezona, tak uvidime i co uhlaci v zahranici, to by mohlo navnadit pred VH na NWR...kazdopadne mam dobry pocit,ze jsem nalezl a vystoupim snad az nad 3 kila. :)
| 27.6. 2026 5:35:56 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 11:58|michaelzak|(213.29.248.xxx)
tomm: je to mozne, pristi tyden zacina vysledkova sezona, tak uvidime i co uhlaci v zahranici, to by mohlo navnadit pred VH na NWR...kazdopadne mam dobry pocit,ze jsem nalezl a vystoupim snad az nad 3 kila. :)
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 11:12|michaelzak|(213.29.248.xxx)
tommm: covece, jak bych se tve prognoze vubec nebranil, jenom s tim rozdilem, ze bych za tu cenu zrejme realizoval...:-)
Nerwak popojel nekde od urovni kolem 270 na urovne kolem 290, ted se bude nadechovat a pomalu pridavat hadam nekam na urovne pod 3 kila...
Pak bude zalezet co zahlasi za vyjednane ceny na 2 kvartal a HV za prvni kvartal, takze datum VH bude mozna start rakety a nebo osud Titaniku a nebo se taky nic nestane a Nerw se bude pohybovat ve vyvazene cene kolem 3 kil...:-)
Muj tip osobne se posune po VH nekde k urovnim kolem 310-325..
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 9:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Žeby operativní leasing přezdívky ?:-)
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 9:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Až ho prodám aspoň na nule, což jsou ceny 404 resp. 418 a ty jen tak nebudou, jestli vůbec ještě někdy budou...Zatím se není třeba vzrušovat :-)
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 9:52|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No ani ne. Měl jsem ho dost málo. Zisk postačí jen na pár pivek...V malém to semtam i vydělám ale jak nakoupím pak ve velkém, tak je zle.Jenže PX už je hodně vysoko, evidentně nákup nezafungoval jak měl. Teď už věřím v korekci i bez mé pomoci :-)
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 9:51|mvesely|(83.208.122.xxx)
jen tak pro ifo CETV není /jenom / NOVA!
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 9:50|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Cílem je přesun prostředků z CETV do Kitkatu pod 180. Dokud ale pouze pod 200, takže zatím můžeš být klidný.
reagovatzobrazit vlákno5.4. 2011 9:19|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Prodej Nerváka za 292, cesta vzhůru volná. Teď jdu číhat na Kitkat.
reagovatzobrazit vlákno29.3. 2011 15:09|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Já to už kašlu. Tady se zase nic neděje. Padnout pod 1150 to nechce, nahoru to taky nejde. Asi pošlu Bič Boží na dovolenou. Jelikož nemám teď žádný volný cash, což většinou znamená krveprolití, tak mě to diví.
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 20:09|Camel|(85.71.8.xxx)
shadye:DDD
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 16:57|mvesely|(83.208.122.xxx)
dodatek:pokud to v japopnsku ,,nebouchne,, tak to vidím i díky leším výsledkum v améru pozitivně
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 16:55|mvesely|(83.208.122.xxx)
new...ok,jinak śtále držím jak nerwa tak cetv ale jak psal ,,hrib,,měl jsem dnes cukání to vylít ,s tím že byto mohlo šupnout dolů ale zase jsem vydržel,vypadá to na celkový pomalý trend up s menším i větším výkyvem.ale kdyby to mělo zase zjebnout na 320 tak už bych to asi vylil,no ale kdo ví kam se to celé nakonec vydá.
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 16:36|mvesely|(83.208.122.xxx)
new.ing:tak už se tím příště tolik nezaobírej a nakupuj /prodávej?/
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 16:23|mvesely|(83.208.122.xxx)
michael..no nemáš za co to se stává i v lepších rodinách:-)
to new ing,taky se nauč psát jak nás učili ve škole.tojsou... se píše to jsou :(
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 16:14|michaelzak|(213.29.248.xxx)
veselacku, uz to vIdim.... :) kurnja stydim se...
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 16:06|mvesely|(83.208.122.xxx)
michael..kujva dávej pozoj na ten pjavopis/ :-( /:-)
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 16:03|mvesely|(83.208.122.xxx)
JK.dekujy za přýzpěvek :-)))budu si muset dávat kujva pozoj,jak by řekl v seriálu ,,okesní přebor,,
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 16:01|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Zdarec JaraKara, jeste drzis Nerwa nebo vyckavas? zdaji se jako polibeni zivou vodou, konecne jsem ziskal presvedceni, ze do vyhlaseni cen pod 270 nepujdou, spise to vydim na pomale schody na ceny kolem 285 pred vyhlasenim...co Ty? jak to vidis?
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 15:44|mvesely|(83.208.122.xxx)
no zase ten pravopys,ale na to už sy tadi snad přecy nehrajem :)
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 15:33|mvesely|(83.208.122.xxx)
kua ti uhláci v ameru nějak po stále pomaloučku posilují jak to tak sleduji.že by ještě nejen němci ale i francouzi a ostatní /po tvrdých testech/ v brzké době nějakou jadernou elektrárnu odstavily.to by to pošupalo pěkně nahoru.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.