Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 14:31
Akcie.cz»Diskuse»CETV

Diskuse CETV

Poslední příspěvky

27.6. 2026 14:31:32BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
103,00

-0,20 (-0,19%)

16:57 12.10. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 113 114 115 289

CETV:  Rozluštil jsem téměř každý diskusní příspěvek a mohu konstatovat

shadye:DDD

CETV:  uhláci

dodatek:pokud to v japopnsku ,,nebouchne,, tak to vidím i díky leším výsledkum v améru pozitivně

CETV:  uhláci

new...ok,jinak śtále držím jak nerwa tak cetv ale jak psal ,,hrib,,měl jsem dnes cukání to vylít ,s tím že byto mohlo šupnout dolů ale zase jsem vydržel,vypadá to na celkový pomalý trend up s menším i větším výkyvem.ale kdyby to mělo zase zjebnout na 320 tak už bych to asi vylil,no ale kdo ví kam se to celé nakonec vydá.

CETV:  uhláci

new.ing:tak už se tím příště tolik nezaobírej a nakupuj /prodávej?/

CETV:  uhláci

michael..no nemáš za co to se stává i v lepších rodinách:-)

to new ing,taky se nauč psát jak nás učili ve škole.tojsou... se píše to jsou :(

CETV:  uhláci

veselacku, uz to vIdim.... :) kurnja stydim se...

CETV:  uhláci

michael..kujva dávej pozoj na ten pjavopis/ :-( /:-)

CETV:  uhláci

JK.dekujy za přýzpěvek :-)))budu si muset dávat kujva pozoj,jak by řekl v seriálu ,,okesní přebor,,

CETV:  uhláci

Zdarec JaraKara, jeste drzis Nerwa nebo vyckavas? zdaji se jako polibeni zivou vodou, konecne jsem ziskal presvedceni, ze do vyhlaseni cen pod 270 nepujdou, spise to vydim na pomale schody na ceny kolem 285 pred vyhlasenim...co Ty? jak to vidis?

CETV:  uhláci

no zase ten pravopys,ale na to už sy tadi snad přecy nehrajem :)

CETV:  uhláci

kua ti uhláci v ameru nějak po stále pomaloučku posilují jak to tak sleduji.že by ještě nejen němci ale i francouzi a ostatní /po tvrdých testech/ v brzké době nějakou jadernou elektrárnu odstavily.to by to pošupalo pěkně nahoru.

CETV:  Jak dál?

Jsem zvědav na další vývoj Kitkatu a CETV. Prodej CETV za 355, nahoru se mu nechce kvůli těch balíkům nad 400 :-). Mě už stačí prodej s nulovým ziskem, hlavně bez ztráty. Snad se mi za 404 resp. 418 podaří tento rok prodat. Bude to sice skoro roční držba úplně k ničemu ale alespoň bych dostal co jsem vložil...Ještě kdyby tak to bylo v době, co Kitkat bude pod 200, tak by to bylo super. Stejně si myslím, že nějaká větší korekce příjde. Nahoru se už ničemu nechce. Chce to jen nějaký větší impuls...

CETV:  CME

Mám velké pozice nad 400 ale ty už prodat nemohu, neboť je mám víc jak půlrok. Taky věřím, že se na cca 460 ještě dostane ale...Kitkat má podle mě větší šanci o těch 20 procent jít nahoru než nyní CETV. A to původní cílovka na CETV byla 630, pak 560 a nakonec 460 ale to už se šlo pod 400...Teď chci prodat aspoň tak, aby ztráta nebyla. V zisk už nedoufám...

CETV:  CME

V pondělí ho chci prodat s 20-ti procentní ztrátou a přestoupit do Kitkatu.

Jinak : ty teroristy z OSN by už měl někdo pořádně vyškolit. Je to jasné napomáhání povstalcům a ne zabránění válce. Sypou Kaddáfího aby se stáhl ale to, že povstalci začínají zase postupovat dopředu, nikoho nezajímá. Je to taktéž porušování příměří. Proč je nesypou bombama? Je to hnus.

CETV:  cetka

Já to něchápu. Proč to zase letí dolů?Proč takový Kitkat nedostane alespoň dvacítku...Alespoň mi Kůň dělá radost. Ještě tak na 420 a nabírám vzorek.

CETV:  cetka

Já to něchápu. Proč to zase letí dolů?Proč takový Kitkat nedostane alespoň dvacítku...Alespoň mi Kůň dělá radost. Ještě tak na 420 a nabírám vzorek.

CETV:  cetka

tak jsem tady byl jen ráno,musel jsem pryč a ted jsem zase nakoukl a vidím že se nic neděje.jen ta cetky v améru mě zlobía a že zase praha jede proti proudu.no klasika

CETV:  cetka

Tak jsem prodanou čast za 358 dokoupil zpátky :-)

CETV:  Koba

Morfiku, doufam ze nemas nejake vazne osobni neprijemnost? Muzes pls poslat tez i me mejla o KOBA....? michaelzak@centrum.cz predem diky.

CETV:  neměls prodávat Cetv za 358

shadye : Když tak pak dokoupim při nižších hodnotách, škoda že jsem do cetky naskočil moc brzo, když šla dolu, uvidíme co bude dál :-)

1 113 114 115 289

Graf Central European Media Enterprises Ltd.

27.06.2026
Graf - BAACETV


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz