CETV: uhláci
michael..no nemáš za co to se stává i v lepších rodinách:-)
to new ing,taky se nauč psát jak nás učili ve škole.tojsou... se píše to jsou :(
| 27.6. 2026 15:51:04 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 16:23|mvesely|(83.208.122.xxx)
michael..no nemáš za co to se stává i v lepších rodinách:-)
to new ing,taky se nauč psát jak nás učili ve škole.tojsou... se píše to jsou :(
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 16:14|michaelzak|(213.29.248.xxx)
veselacku, uz to vIdim.... :) kurnja stydim se...
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 16:06|mvesely|(83.208.122.xxx)
michael..kujva dávej pozoj na ten pjavopis/ :-( /:-)
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 16:03|mvesely|(83.208.122.xxx)
JK.dekujy za přýzpěvek :-)))budu si muset dávat kujva pozoj,jak by řekl v seriálu ,,okesní přebor,,
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 16:01|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Zdarec JaraKara, jeste drzis Nerwa nebo vyckavas? zdaji se jako polibeni zivou vodou, konecne jsem ziskal presvedceni, ze do vyhlaseni cen pod 270 nepujdou, spise to vydim na pomale schody na ceny kolem 285 pred vyhlasenim...co Ty? jak to vidis?
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 15:44|mvesely|(83.208.122.xxx)
no zase ten pravopys,ale na to už sy tadi snad přecy nehrajem :)
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 15:33|mvesely|(83.208.122.xxx)
kua ti uhláci v ameru nějak po stále pomaloučku posilují jak to tak sleduji.že by ještě nejen němci ale i francouzi a ostatní /po tvrdých testech/ v brzké době nějakou jadernou elektrárnu odstavily.to by to pošupalo pěkně nahoru.
reagovatzobrazit vlákno25.3. 2011 14:28|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jsem zvědav na další vývoj Kitkatu a CETV. Prodej CETV za 355, nahoru se mu nechce kvůli těch balíkům nad 400 :-). Mě už stačí prodej s nulovým ziskem, hlavně bez ztráty. Snad se mi za 404 resp. 418 podaří tento rok prodat. Bude to sice skoro roční držba úplně k ničemu ale alespoň bych dostal co jsem vložil...Ještě kdyby tak to bylo v době, co Kitkat bude pod 200, tak by to bylo super. Stejně si myslím, že nějaká větší korekce příjde. Nahoru se už ničemu nechce. Chce to jen nějaký větší impuls...
reagovatzobrazit vlákno20.3. 2011 21:54|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Mám velké pozice nad 400 ale ty už prodat nemohu, neboť je mám víc jak půlrok. Taky věřím, že se na cca 460 ještě dostane ale...Kitkat má podle mě větší šanci o těch 20 procent jít nahoru než nyní CETV. A to původní cílovka na CETV byla 630, pak 560 a nakonec 460 ale to už se šlo pod 400...Teď chci prodat aspoň tak, aby ztráta nebyla. V zisk už nedoufám...
reagovatzobrazit vlákno20.3. 2011 14:38|Es-Age|(80.82.149.xxx)
V pondělí ho chci prodat s 20-ti procentní ztrátou a přestoupit do Kitkatu.
Jinak : ty teroristy z OSN by už měl někdo pořádně vyškolit. Je to jasné napomáhání povstalcům a ne zabránění válce. Sypou Kaddáfího aby se stáhl ale to, že povstalci začínají zase postupovat dopředu, nikoho nezajímá. Je to taktéž porušování příměří. Proč je nesypou bombama? Je to hnus.
reagovatzobrazit vlákno7.3. 2011 16:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já to něchápu. Proč to zase letí dolů?Proč takový Kitkat nedostane alespoň dvacítku...Alespoň mi Kůň dělá radost. Ještě tak na 420 a nabírám vzorek.
reagovatzobrazit vlákno7.3. 2011 16:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já to něchápu. Proč to zase letí dolů?Proč takový Kitkat nedostane alespoň dvacítku...Alespoň mi Kůň dělá radost. Ještě tak na 420 a nabírám vzorek.
reagovatzobrazit vlákno7.3. 2011 16:40|mvesely|(83.208.122.xxx)
tak jsem tady byl jen ráno,musel jsem pryč a ted jsem zase nakoukl a vidím že se nic neděje.jen ta cetky v améru mě zlobía a že zase praha jede proti proudu.no klasika
reagovatzobrazit vlákno7.3. 2011 16:12|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Tak jsem prodanou čast za 358 dokoupil zpátky :-)
reagovatzobrazit vlákno3.3. 2011 18:06|michaelzak|(94.230.144.xxx)
Morfiku, doufam ze nemas nejake vazne osobni neprijemnost? Muzes pls poslat tez i me mejla o KOBA....? michaelzak@centrum.cz predem diky.
reagovatzobrazit vlákno3.3. 2011 16:32|SuperGro|(90.177.160.xxx)
shadye : Když tak pak dokoupim při nižších hodnotách, škoda že jsem do cetky naskočil moc brzo, když šla dolu, uvidíme co bude dál :-)
reagovatzobrazit vlákno3.3. 2011 12:56|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Trošku jsem se bál openu v Americe + navíc slabý dolar, takže jsem raději pulku prodal za 358,- :-)
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2011 15:47|mvesely|(83.208.122.xxx)
nebudu ti říkat za kolik mám lot ale budu držet asi dýl,356 byl dobrý signál ale brzo vyhořel.horší myslím že to už nebude,pomaloučku ,po koruce s malými vlnkami up i nerwák.
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2011 15:32|mvesely|(83.208.122.xxx)
to dole bylo pro newing:
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2011 15:28|mvesely|(83.208.122.xxx)
panika a spekulace ,pro velké hráče největší byznys,pořád dokola,nejen saudové ale opec celkem,a o těch zásobách zase jen spekulace na cenu ropy.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.