reagovatzobrazit vlákno20.3. 2011 21:54|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: CME
Mám velké pozice nad 400 ale ty už prodat nemohu, neboť je mám víc jak půlrok. Taky věřím, že se na cca 460 ještě dostane ale...Kitkat má podle mě větší šanci o těch 20 procent jít nahoru než nyní CETV. A to původní cílovka na CETV byla 630, pak 560 a nakonec 460 ale to už se šlo pod 400...Teď chci prodat aspoň tak, aby ztráta nebyla. V zisk už nedoufám...
reagovatzobrazit vlákno20.3. 2011 14:38|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: CME
V pondělí ho chci prodat s 20-ti procentní ztrátou a přestoupit do Kitkatu.
Jinak : ty teroristy z OSN by už měl někdo pořádně vyškolit. Je to jasné napomáhání povstalcům a ne zabránění válce. Sypou Kaddáfího aby se stáhl ale to, že povstalci začínají zase postupovat dopředu, nikoho nezajímá. Je to taktéž porušování příměří. Proč je nesypou bombama? Je to hnus.
reagovatzobrazit vlákno7.3. 2011 16:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: cetka
Já to něchápu. Proč to zase letí dolů?Proč takový Kitkat nedostane alespoň dvacítku...Alespoň mi Kůň dělá radost. Ještě tak na 420 a nabírám vzorek.
reagovatzobrazit vlákno7.3. 2011 16:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: cetka
Já to něchápu. Proč to zase letí dolů?Proč takový Kitkat nedostane alespoň dvacítku...Alespoň mi Kůň dělá radost. Ještě tak na 420 a nabírám vzorek.
reagovatzobrazit vlákno7.3. 2011 16:40|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: cetka
tak jsem tady byl jen ráno,musel jsem pryč a ted jsem zase nakoukl a vidím že se nic neděje.jen ta cetky v améru mě zlobía a že zase praha jede proti proudu.no klasika
reagovatzobrazit vlákno7.3. 2011 16:12|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: cetka
Tak jsem prodanou čast za 358 dokoupil zpátky :-)
reagovatzobrazit vlákno3.3. 2011 18:06|michaelzak|(94.230.144.xxx)
CETV: Koba
Morfiku, doufam ze nemas nejake vazne osobni neprijemnost? Muzes pls poslat tez i me mejla o KOBA....? michaelzak@centrum.cz predem diky.
reagovatzobrazit vlákno3.3. 2011 16:32|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: neměls prodávat Cetv za 358
shadye : Když tak pak dokoupim při nižších hodnotách, škoda že jsem do cetky naskočil moc brzo, když šla dolu, uvidíme co bude dál :-)
reagovatzobrazit vlákno3.3. 2011 12:56|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: Televize
Trošku jsem se bál openu v Americe + navíc slabý dolar, takže jsem raději pulku prodal za 358,- :-)
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2011 15:47|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: V Ušákově to mírně roste ale až se rozjede Nasdaq do plusu více tak to
nebudu ti říkat za kolik mám lot ale budu držet asi dýl,356 byl dobrý signál ale brzo vyhořel.horší myslím že to už nebude,pomaloučku ,po koruce s malými vlnkami up i nerwák.
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2011 15:32|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: V Ušákově to mírně roste ale až se rozjede Nasdaq do plusu více tak to
to dole bylo pro newing:
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2011 15:28|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: V Ušákově to mírně roste ale až se rozjede Nasdaq do plusu více tak to
panika a spekulace ,pro velké hráče největší byznys,pořád dokola,nejen saudové ale opec celkem,a o těch zásobách zase jen spekulace na cenu ropy.
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2011 15:15|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: V Ušákově to mírně roste ale až se rozjede Nasdaq do plusu více tak to
dodatek pro new ing.:a kdyby šla cena uhlí ruku v ruce s cenou ropy tak už byl nerv za 350
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2011 15:11|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: V Ušákově to mírně roste ale až se rozjede Nasdaq do plusu více tak to
new ing. tak třeba nerw vlastnící také okd zrovna netěží /tedy většinu/uhlí jen pro topení ale větší část pro průmysl a ten se jeví jako nastartovaný a nemyslím si že když je zvýšená poptávka po uhlí tak by cena dramaticky klesla,a uhlí rostlo ještě před ,,krizí ,,u arabů a navíc ropa korigovala ty spekulativní ceny,když saudové oznámily že bude dostatek ropy, že výpadek lybie v poho nahradí a i ,,ekonomové,,psali že se lybie podílí na celkové ekonomice světa co se ropy týká 1% !!!
reagovatzobrazit vlákno23.2. 2011 22:17|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: jo velice zajímavé říkal jsem to, že výsledky jsou ok v CETV
Ne, jen spekulativní vzorek nabraný za 340. Zbytek držím díle než půl roku, tak prodejem bych prodělal a nemohl si to odepsat. Mujsím čekat na ceny nad 400. Pak s nulou se toho zbavím. Půlroční držba a efekt žádný.
reagovatzobrazit vlákno23.2. 2011 20:27|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: jo velice zajímavé říkal jsem to, že výsledky jsou ok v CETV
Es-Age : Tys prodal veškerou CETV,jo? :o)
reagovatzobrazit vlákno23.2. 2011 16:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: jo velice zajímavé říkal jsem to, že výsledky jsou ok v CETV
No i EAF opět funguje. Prodej CETV za 334 ho nakonec katapultoval výše a Nervák, Plíny a Kitkat jsou bity jak pes. Sice prodej a nákupy nezafungovaly hned ale i efekt po pár dnech se počítá ne? :-)
reagovatzobrazit vlákno23.2. 2011 16:20|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: Ušakov
10,5% v Ušákově Up, hodně zajímavý :-)
reagovatzobrazit vlákno21.2. 2011 19:20|iv2|(88.146.0.xxx)
CETV: sledovanost.......
me nasrala prima cool v nedeli - chtel jsem se divat na planetu opic ale druhou reklamu behem 1/2 hodiny uz jsem nevydrzel a vypnul to :( .
reagovatzobrazit vlákno18.2. 2011 17:02|mvesely|(83.208.122.xxx)
CETV: Zelená, zelená :-))
PODLE NĚKTERÝCH TO MÁ PRÝ ZNAMENAT 350 KČ A PODLE MNE A I VĚTŠINY ,CO MYSLÍ JAKO JÁ, BY TO MĚLO BÝT TĚCH 3,50 KČ NEBO 35 KČ?SÁM UŽ NEVÍM.PRO DNES KONČÍM,ZAVŘU KRÁM A JDU DOMŮ.