CETV: V Ušákově to mírně roste ale až se rozjede Nasdaq do plusu více tak to
to dole bylo pro newing:
| 28.6. 2026 10:37:58 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2011 15:32|mvesely|(83.208.122.xxx)
to dole bylo pro newing:
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2011 15:28|mvesely|(83.208.122.xxx)
panika a spekulace ,pro velké hráče největší byznys,pořád dokola,nejen saudové ale opec celkem,a o těch zásobách zase jen spekulace na cenu ropy.
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2011 15:15|mvesely|(83.208.122.xxx)
dodatek pro new ing.:a kdyby šla cena uhlí ruku v ruce s cenou ropy tak už byl nerv za 350
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2011 15:11|mvesely|(83.208.122.xxx)
new ing. tak třeba nerw vlastnící také okd zrovna netěží /tedy většinu/uhlí jen pro topení ale větší část pro průmysl a ten se jeví jako nastartovaný a nemyslím si že když je zvýšená poptávka po uhlí tak by cena dramaticky klesla,a uhlí rostlo ještě před ,,krizí ,,u arabů a navíc ropa korigovala ty spekulativní ceny,když saudové oznámily že bude dostatek ropy, že výpadek lybie v poho nahradí a i ,,ekonomové,,psali že se lybie podílí na celkové ekonomice světa co se ropy týká 1% !!!
reagovatzobrazit vlákno23.2. 2011 22:17|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Ne, jen spekulativní vzorek nabraný za 340. Zbytek držím díle než půl roku, tak prodejem bych prodělal a nemohl si to odepsat. Mujsím čekat na ceny nad 400. Pak s nulou se toho zbavím. Půlroční držba a efekt žádný.
reagovatzobrazit vlákno23.2. 2011 20:27|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Es-Age : Tys prodal veškerou CETV,jo? :o)
reagovatzobrazit vlákno23.2. 2011 16:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No i EAF opět funguje. Prodej CETV za 334 ho nakonec katapultoval výše a Nervák, Plíny a Kitkat jsou bity jak pes. Sice prodej a nákupy nezafungovaly hned ale i efekt po pár dnech se počítá ne? :-)
reagovatzobrazit vlákno23.2. 2011 16:20|SuperGro|(90.177.160.xxx)
10,5% v Ušákově Up, hodně zajímavý :-)
reagovatzobrazit vlákno21.2. 2011 19:20|iv2|(88.146.0.xxx)
me nasrala prima cool v nedeli - chtel jsem se divat na planetu opic ale druhou reklamu behem 1/2 hodiny uz jsem nevydrzel a vypnul to :( .
reagovatzobrazit vlákno18.2. 2011 17:02|mvesely|(83.208.122.xxx)
PODLE NĚKTERÝCH TO MÁ PRÝ ZNAMENAT 350 KČ A PODLE MNE A I VĚTŠINY ,CO MYSLÍ JAKO JÁ, BY TO MĚLO BÝT TĚCH 3,50 KČ NEBO 35 KČ?SÁM UŽ NEVÍM.PRO DNES KONČÍM,ZAVŘU KRÁM A JDU DOMŮ.
reagovatzobrazit vlákno18.2. 2011 16:43|mvesely|(83.208.122.xxx)
NEW ING.:BUDU VESELEJŠÍ AŽ MI TO CETV A I NWR POPOJEDE TROŠKU NAHORU TŘEBA NA 0,35K
reagovatzobrazit vlákno18.2. 2011 16:25|mvesely|(83.208.122.xxx)
nový slogan:Pátek ,zelená má svátek.
reagovatzobrazit vlákno11.2. 2011 11:24|iv2|(88.146.0.xxx)
Pujde nekam nebo prijde zase s nejakou novou ptakovinou a lidi se zase na to budou divat ze zvedavosti a tak dale porad dokola ...
reagovatzobrazit vlákno11.2. 2011 10:41|SuperGro|(90.177.160.xxx)
MartD: Co koukám na ty procenta, tak nato co to je za levnej šmejd, myslim že dobré...jako ty procenta pujdou ještě dost dolů, pač přeci jen čast lidí se nato koukla ze zvědavosti...co sem kdysi slyšel, tak jeden díl takovehle telenovely vyjde na 20 tisic...což se jim bude bohatě rentovat...
reagovatzobrazit vlákno11.2. 2011 10:23|iv2|(88.146.0.xxx)
Me s tema reklamama akorat tak umi nasrat - viz treba Prima - strasne - program zacina treba o 5 minut pozdeji nez je v programu uvedeno - to je hnus velebnosti.
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2011 19:24|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Za 334. :-)
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2011 13:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nedávno prodej za 334. Můžem tipovat, kam až spadne:-). Já si myslím, že pod 330 nepůjde, jelikož bych na tom tím prodejem za 334 vydělal (kdybych zpět dokoupil) :-)
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2011 13:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No ale nakonec jsem nákup nehlásil. Stejně tak hranice 150 bylo pouze přáním plynoucím z nákupu, který nebyl. A ne, že jsem koupil a pak plíny byly skoro za 150. Nebyl ani nákup ani ceny tak nízko...
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2011 10:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kdy? Unipetrol kolem 150 už hodně dlouho nebyl. Někdy na jaře minulého roku překročil natrvalo metu 150. Předtím jsem ho ale za 115 mydlil skoro 1,5 roku. Zatímco PX rostl, Plíny se po dosažení 150-ti korun několikrát vrátily zpět na oněch 115 i níž.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 19:21|Camel|(85.71.8.xxx)
:-))
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.